Ecollagen, Wrinkle Correcting Day Cream (Lekki krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

Delikatny krem o ultralekkiej formule z dodatkiem silnie działającego ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych, posiada udowodnione działanie wygładzające zmarszczki. Szybko się wchłania i doskonale nawilża skórę; idealny dla cery tłustej i mieszanej.

Cena: 79,90zł / 50ml

Znasz skład tego produktu?

Nawilża i matuje, ale to trochę za mało dla skóry 30+

Krem kupiłam bardzo pozytywnym wrażeniem jakie sprawiły na mnie krem na noc i pod oczy z tej serii. Niestety jego dzienny kolega z filtrami to okropnie tłuste i ciężkie mazidło. Kolejnym zakupem była wersja dla cery tłustej.
Krem fajny, bardzo odświeżający, trawiasty zapach i lekką konsystencję, moja wyjątkowo tłusta skóra go polubiła.
Szybko się wchłania, dobrze nawilża i matuje twarz na kilka godzin. Jednak działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Ot, porządnie nawilżajacy, delikatnie matujący krem dla gruboskórnych. Cena za wysoka, możnasię skusić, ale tylko w dużej promocji.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037147].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia oczekiwania

Choć jestem konsultantką Ori rzadko używam kremów tej marki. Tym akurat jestem zaskoczona pozytywnie (w odróżnieniu do siostrzanego Ecollagen na dzień - mega ciężkiego jak na skórę 30-35 l.)
Fajnie się wchłania, przyjemnie pachnie.
Skóra ładnie wygląda, świeżo, choć efektu wygładzenia zmarszczek nie zaobserwowałam..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966765].usefull || 0 }}% pomocna.

ODKRYCIE OSTATNICH LAT!

Mam cere mieszana i latem, zdecydownaie szukam delikatnego nawilzenia a nie ciezkich kremow. jestem w Oriflame od 6 lat i szczerze powiem, ze dopiero teraz odkrylam moj idelany zestaw kremow do pielegnacji cery. ten krem naparwde jest lekki, zapach tak bardzo przyjemny, ze nie moge doczekac sie kolejnej aplikacji :) w zestawie uzuwam kremy na noc i serum na noc. czyli ta swieta trojca zadowala mnie w 100% . a uwierzcie, jestem bardzoooo wybredna :) ciesze sie, ze za przystepna cene mam tak piekna cere. SZCZERZE POLECAM , szczegolnie latem. Dodam jeszcze, że twarz nie swieci sie i nie zapycha porów. delikatnosc i nawilzenie na calej lini !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927588].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Napewno nie do tłustej cery

Producent zapewnia że krem jest lekki , szybko się wchłania ,dla cery tłustej i mieszanej .Lekki to może i on jest ale nie wchłania się szybko tym bardziej w strefie T.
Cerze tłustej odradzam . Zapycha co może spowodować u cery tłustej, trądzikowej wysyp nieproszonych niespodzianek .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883330].usefull || 0 }}% pomocna.