Oriflame, Ecollagen, Overnight Skin Perfector (Serum przeciwzmarszczkowe na noc)

Serum przeciwzmarszczkowe wzbogacone ekstraktem z roślinnych komórek macierzystych i unikalną mieszanką kwasów hydroksylowych, o udowodnionym działaniu redukującym zmarszczki i poprawiającym wygląd skóry. Stosuj wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów, stosuj serum pod krem na noc z serii Ecollagen.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Dimethicone, Betaine, Propanediol, Ppg-5-Laureth-5, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ Vp Copolymer, Glycolic Acid, Silica, Glycerin, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Butylene Glycol, Isohexadecane, Dimethiconol, Salicylic Acid, Lactic Acid, Polysorbate 80, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Oleate, Triticum Monococcum Seed Extract, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Yeast Protein, Nicotiana Sylvestris Leaf Cell Culture

Bardzo przyjemne w użyciu :)

Serum kupiłam zachęcona opinią koleżanki, mówiła że świetnie wygładza i odżywia. Z racji promocji w katalogu pomyślałam- czemu nie, od czasu do czasu przyda się mojej skórze. Jestem bardzo zadowolona- faktycznie odżywia, wygładza, bardzo szybko się wchłania, dobrze rozprowadza i ma całkiem niezły skład.

Cena- ciut za wysoka (za co odejmuję pół gwiazdki) ale biorąc pod uwagę wydajność jest do zaakceptowania.

Polecam :)