Bella, Cotton, Płatki kosmetyczne

Bella, Cotton, Płatki kosmetyczne

Pojemność 100 szt

Najwyższej jakości wyroby z bawełny do codziennej pielęgnacji przeznaczone dla całej rodziny. Miękkie i delikatne płatki kosmetyczne doskonale oczyszczają skórę, dlatego doskonale nadają się do demakijażu. Bardzo chłonne, nie odkształcają się w czasie użytkowania. W 100% bawełniane. Dostępne w różnych kształtach i wielkościach opakowania.
Skład: 100% bawełna

do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

100% bawełny

Czuć, że są to bawełniane płatki: miękkie, chłonne, przyjemne w użytkowaniu.
Czasami skuszę się niepotrzebnie na jakieś tanie płatki z dodatkiem czegoś sztucznego i od razu czuć, że są śliskie, mniej chłonne, mniej przyjazne dla skóry.
Płatki Bella kupuję od lat, dobrze służą mi przy zmywaniu twarzy, choć się prawie wcale nie maluję, więc nie zmywam nimi mocnego makijażu, tylko tusz z rzęs i zwykłe codzienne zanieczyszczenia z powietrza.
Dobrze zmywają tusz, nie robią się na nich kłaczki, które potrafią się dostać do oka i podrażniać je.
Dobrze sprawdzają się też przy zmywaniu paznokci, są chłonne i dosyć mocne.
Cena płatków nie jest wygórowana.
Dostępność: prawie wszędzie - i w drogeriach i w sklepach spożywczych + asortyment chemiczny.
Bella to polska firma znana na rynku od kilkudziesięciu lat, od dawna kupuję jej produkty i ten również polecam.

Niedoceniane.

Kupione w pilnej potrzebie, bo innych akurat nie było, a okazały się dużo lepsze niż bardziej znane Cleanic(których używałam od wielu lat i obecnie bardzo się popsuły). Tanie(3 złote za 140 dobrej jakości płatków) i dostępne pod ręką(bo w małych sklepikach), polskiego producenta.
Są miękkie i delikatne dla skóry, zszywane na brzegach, więc się nie rozwarstwiają(nawet przy wyciąganiu z opakowania) i nie zostawiają żadnych kłaczków na buzi-demakijaż oczu czy przecieranie twarzy tonikiem za pomocą tych płatków jest bezproblemowe i komfortowe. Nie wypijają zbyt dużo toniku czy płynu do demakijażu, ale jednocześnie nie przeciekają. Mogłabym się jedynie przyczepić do tego, że są dosyć cienkie i czasami się rolują przy korzystaniu, ale to raczej rzadko się zdarza.

kosmacą się

Demakijaż przeważnie wykonuje szczoteczką soniczną razem z peelingiem, ale czasem używam płatków kosmetycznych do zmycia pomadki i dokładnego oczyszczenia okolic oczu.
Używam ich też do zmycia tak zwanych swatchy,

-wydajne
-miękkie
-tanie

Niestety te płatki jakby tak się rwą, kosmacą się, zostają na mojej buzi kłaczki.

Manicure - velvet nails

nie polecam

Cena jest niezwykle zachęcająca, ale w praktyce się kompletnie nie sprawdzają, są miękkie ale gdy nałożę balsam do demakijażu płatek rozchodzi się w połowie i na twarzy zostaje wata. Nie!

pół na pół

Są miękkie i przyjemne w dotyku, ale...rozwarstwiają się i rolują oraz pozostawiają włókna na skórze. Dla mnie nie do przyjęcia.
Ich plusem jest cena, wydajność i opakowanie ze sznurkiem, które ułatwia zamknięcie.

Takie sobie..

Te platki mimo ze miekkie i chlonne to wybieram najrzadziej.. albo i jak nie mam innego wyjscia.. troche mi sie rozwarstwiaja przy demakijazu i jakos tak srednio podpasowaly..

Bardzo dobre

Płatki są bardzo dobre jakościowe. Są grube, chłonne i miękkie. Są dobrze zszyte i nie rozwarstwiają się i nie kruszą nawet w kontakcie ze zmywaczem do paznokci.Nie pozostawiają włókien na skórze i na paznokciach. Doskonale sprawdzają się zarówno w pielęgnacji twarzy, jak i w manicure.

Jedyne ale - kosztują ok. 6 zł. Za tę cenę można kupić dwa opakowania równie dobrych płatków z BeBeauty. Kupowanie płatków z Bell jest niestety sporym przecenianiem.

Świetne :-)

Grube
nie rozwarstwiają się
nie kruszą się
nie pozostawiają włókien na skórze
świetnie zszyte
miękkie
opakowanie porządne
mały minus to cena są chyba jedne z droższych,to te z Cleanic są troszkę tańsze,a takie same...

Bella, ach Bella.

Bella robi najlepsze płatki pod słońcem.
+ są miękkie i delikatne
+ nie rwą się
+ nie kruszą
+ nie sklejają między sobą
+ nie rozwarstwiają
+ nie mają ostrych kantów
+ w przyjaznej cenie.

W porządku

Uważam, że jest to produkt godny swojej uwagi i przyciągający jakością oraz ceną.

Płatki są przede wszystkim bardzo trwałe - nie zauważyłam, żeby rozwarstwiały się kiedy przekładam je z opakowania do innego, bardziej domowego opakowania, w którym trzymam wszystkie płatki. Podczas demakijażu również nie zaważyłam, żeby cokolwiek działo się z nimi podczas lekkiego pocierania. Co więcej są bardzo delikatne dla oka - nie podrażniają, nie pozostawiają włókien na rzęsach i okolicy oka. Bardzo dobrze pochłaniają tonik/płyn micelarny oraz nie zdarzyło mi się, żeby cokolwiek przeciekało przez płatek na dłonie. Dodatkowym atutem jest oczywiście cena oraz dostępność.

4/5

Miękkie i delikatne płatki kosmetyczne,doskonale nadają się do demakijażu. Bardzo chłonne, nie odkształcają się w czasie użytkowania. Nie rozwarstwiają się.

Idealne

Bardzo lubię te płatki! Nie rozwarstwiają się, co jest dla mnie najważniejsze. Są mięciutkie i wytrzymałe, świetnie zbierają makijaż z twarzy i nie mechacą się przy tym. Zdecydowanie moje ulubione.