Bella Cotton (Płatki kosmetyczne)

Bella Cotton (Płatki kosmetyczne)

Pojemność 100 szt

Najwyższej jakości wyroby z bawełny do codziennej pielęgnacji przeznaczone dla całej rodziny. Miękkie i delikatne płatki kosmetyczne doskonale oczyszczają skórę, dlatego doskonale nadają się do demakijażu. Bardzo chłonne, nie odkształcają się w czasie użytkowania. W 100% bawełniane. Dostępne w różnych kształtach i wielkościach opakowania.
Skład: 100% bawełna

do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie polecam

Cena jest niezwykle zachęcająca, ale w praktyce się kompletnie nie sprawdzają, są miękkie ale gdy nałożę balsam do demakijażu płatek rozchodzi się w połowie i na twarzy zostaje wata. Nie!

pół na pół

Są miękkie i przyjemne w dotyku, ale...rozwarstwiają się i rolują oraz pozostawiają włókna na skórze. Dla mnie nie do przyjęcia.
Ich plusem jest cena, wydajność i opakowanie ze sznurkiem, które ułatwia zamknięcie.

Takie sobie..

Te platki mimo ze miekkie i chlonne to wybieram najrzadziej.. albo i jak nie mam innego wyjscia.. troche mi sie rozwarstwiaja przy demakijazu i jakos tak srednio podpasowaly..

Manicure - velvet nails

Bardzo dobre

Płatki są bardzo dobre jakościowe. Są grube, chłonne i miękkie. Są dobrze zszyte i nie rozwarstwiają się i nie kruszą nawet w kontakcie ze zmywaczem do paznokci.Nie pozostawiają włókien na skórze i na paznokciach. Doskonale sprawdzają się zarówno w pielęgnacji twarzy, jak i w manicure.

Jedyne ale - kosztują ok. 6 zł. Za tę cenę można kupić dwa opakowania równie dobrych płatków z BeBeauty. Kupowanie płatków z Bell jest niestety sporym przecenianiem.

Świetne :-)

Grube
nie rozwarstwiają się
nie kruszą się
nie pozostawiają włókien na skórze
świetnie zszyte
miękkie
opakowanie porządne
mały minus to cena są chyba jedne z droższych,to te z Cleanic są troszkę tańsze,a takie same...

Bella, ach Bella.

Bella robi najlepsze płatki pod słońcem.
+ są miękkie i delikatne
+ nie rwą się
+ nie kruszą
+ nie sklejają między sobą
+ nie rozwarstwiają
+ nie mają ostrych kantów
+ w przyjaznej cenie.

W porządku

Uważam, że jest to produkt godny swojej uwagi i przyciągający jakością oraz ceną.

Płatki są przede wszystkim bardzo trwałe - nie zauważyłam, żeby rozwarstwiały się kiedy przekładam je z opakowania do innego, bardziej domowego opakowania, w którym trzymam wszystkie płatki. Podczas demakijażu również nie zaważyłam, żeby cokolwiek działo się z nimi podczas lekkiego pocierania. Co więcej są bardzo delikatne dla oka - nie podrażniają, nie pozostawiają włókien na rzęsach i okolicy oka. Bardzo dobrze pochłaniają tonik/płyn micelarny oraz nie zdarzyło mi się, żeby cokolwiek przeciekało przez płatek na dłonie. Dodatkowym atutem jest oczywiście cena oraz dostępność.

4/5

Miękkie i delikatne płatki kosmetyczne,doskonale nadają się do demakijażu. Bardzo chłonne, nie odkształcają się w czasie użytkowania. Nie rozwarstwiają się.

Idealne

Bardzo lubię te płatki! Nie rozwarstwiają się, co jest dla mnie najważniejsze. Są mięciutkie i wytrzymałe, świetnie zbierają makijaż z twarzy i nie mechacą się przy tym. Zdecydowanie moje ulubione.

Dobre.

Miałam już kilka opakowań tych płatków. Ostatnio miałam 80 sztuk i kilka dodatkowych w gratisie. Płatki są miękkie, sprawdzają się do zmywania makijażu, do zmywania lakieru, nie rozwarstwiają się, mają odpowiednią grubość, nie podrażniają. Mają wygodne i praktyczne opakowanie, są niedrogie. Dla mnie te płatki mają same plusy, pewnie jeszcze nie raz do nich wrócę.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań.

Dobre płatki

Płatki jak za tę cenę są naprawdę dobre.

+ miekka, deliaktna powierzchnia
+ idealne do zmywania makijazu
+ chlonne, latwo nasaczyc je tonikiem czy mleczkiem
+ nie sa niczym obszyte
+ nie rozrywaja sie
+ nie rozwarstwiaja sie
+ maja praktyczne opakowanie ze sznureczkiem
+ cena
+ dosc dyza wydajnosc, w zaleznosci od potrzeb

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobre

Sądząc po zdjęciu właśnie skończyłam taką paczkę tyle, że moja była zakupiona dość dawno a płatki w niej -nie są niczym obszyte.
Są bardzo dobre: grube i miękkie. W płatkach cenię szczególnie delikatność i chłonność, kt. nie trwoni toniku/płynu micelarnego. Tu się nie zawiodłam. Przy zbyt szybkim wyjmowaniu bardzo się rozwarstwiały ale itak wszystkie zużyłam (były łatwe do zmontowania ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 płatków