Milch & Honig (Żel pod prysznic z kremem 2 w 1 'Mleko i miód')

Milch & Honig (Żel pod prysznic z kremem 2 w 1 'Mleko i miód')

Opis producenta: Dulgon z łagodnym kompleksem pielęgnacyjnym zapewniającym 24h efekt gładkości i elastycności skóry oraz jej promienny wygląd. Zawiera proteiny z mleka i ekstrakt z miodu intensywnie pielęgnujące wrażliwą skórę. Nawilżajace lipidy zachowują naturalną wilgotność skóry i chronią ją przed wysuszeniem.

miodzio

Nie wysusza skóry, dosyć dobrze się pieni, może nie jest super wydajny, ale można wybaczyć - za ten piękny, kuszący, słodki zapaszek. Bardzo go polubiłam, szczególnie, że cena jest bardzo konsumencko poprawna. HE HE
Poprawia nastrój - to chyba widać :D

Bardzo przyjemny

Bardzo dobry żel pod prysznic. Przyjemny zapach, dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Nie powoduje swędzebnia wrażliwej skóry. Kupiłam go w promocji z chusteczkami odświeżającymi za 5 zł i uważam, że był to naprawdę trafiony zakup.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 i będzie więcej.

PS. Chyba sie od niego uzależniłam, bo po kilku butelkach, jeszcze się nim nie znudziłam i nadal mam ochotę go używać.

Lubię!

Dobry żel pod prysznic! Ma przyjemny zapach, naturalny, słodki. Nie wysusza skóry, dobrze się pieni. Może bez wielkich zachwytów, ale generalnie nie moge mu nic zarzucić, no może konsystencja - mogłaby być gęściejsza. Ma dużą pojemność i niską cenę. Cieszę się że jest już dostępny na polskim rynku, używałam go kiedyś w Niemczech (dobrze mi się kojarzy:-) ), ale jakoś tak głęboko jest schowany na najniższych półkach w supermarketach. Ale czasem warto się schylić :-)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

piekny zapach

Co jakis czas wracam do tego zelu bo z dostepnych na naszym rynku kosmetykow o tym zapachu ten wydaje sie mi byc najslodszy najprzyjemniejszy i najbardziej naturalny. Jest bardzo wydajny. Dobrze myje, pozostawia ten milusi zapach na skorze, dobrze sie pieni.

Nie daje maxa bo wciaz szukam zelu ktory dobrze nawilzy skore :)

Tak na 3 gwiazdki

Jest niedrogi, wydajny, ma ładny zapach i miłą konsystencję, dobrze się pieni. Wysusza skórę powiedzmy przeciętnie, ale ja nigdy nie miałam żelu ani mydła, które by nie wysuszało w ogóle. Ogólne wrażenie pozytywne.

Ilość zużytych opakowań: a nawet nie pamiętam, kilka w każdym razie. ;)