Oillan, Baby, Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała od pierwszych dni życia do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej

Delikatny krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała Oillan Baby opracowano w trosce o bardzo wrażliwą skórę dzieci ze skłonnością do alergii, atopii i przesuszania. Masło shea odbudowuje ochronną barierę hydrolipidową naskórka, natłuszczając i chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Gliceryna ogranicza przeznaskórkową utratę wody, intensywnie nawilża i wygładza skórę. Cucurbityna, hamując syntezę histaminy, skutecznie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Kwasy omega-3 i omega-6, obecne w oleju z nasion rokitnika, długotrwale odżywiają, wzmacniają i odbudowują podrażniony naskórek.

podrażniona, sucha, wrażliwa
kremy do twarzy, kremy i mleczka do ciała
natłuszczające, nawilżające, ochronne, pielęgnujące
bez alkoholu, bez silikonów, bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubie

Bezpieczny krem do pielęgnacji dziecięcej skóry ,a także wrażliwej skóry dorosłych

Krem sprawdził się u mnie znakomicie jako krem do codziennej pielęgnacji skóry synka,ale też jako krem nawilżający ,regenerujący i kojący do mojej wrażliwej cery.
Krem polecam dlatego dla osób dorosłych mających problemy z suchą ,alergiczną skórą -z pewnością będzie dobrze tolerowany i nie wywoła podrażnień.
Jak zapewnia producent kremik można używać od pierwszych dni życia-jest naprawdę bezpieczny ,ma świetny skład pozbawiony olejków eterycznych,silikonów,,konserwantów ,alkoholui barwników.
A co ma dobrego w swym składzie?
Same cenne dla delikatnej i wrażliwej skóry skladniki:masło shea,glicerynę,olej z nasion rokitnikabogaty w kwasy omega 3 i omeg6.
Krem znajduje się w tubce o objętości 75 ml.,jast niezbyt gęsty,zupełnie bezzapachowy,o białym kolorze.Jest bardzo wydajny,szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.Skórę synka i moją skutecznie nawilża,koi ,usuwa przesuszone i zaczerwienione miejsca,sprawia ,że po jego użyciu jest miękka i gładka.Najważniejsze ,że nie powoduje ,żadnych reakcji alergicznych,jest bardzo dobrze tolerowany,po prostubezpieczny i skuteczny w swym działaniu!

Krem

Bardzo dobry produkt do pielęgnacji niemowląt. Lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko wchłania pozostawiając skórę dobrze nawilżona. Polecam

super krewm dla alergika

jako że mój syn jest silnym alergikiem stosujemy kosmetykow stricte przeznaczonych dla tego typu cery i skóry, krem Oilian jest rewelacyjny bo bez zbednych składników, nie alergizuje i nie podraznia a jest jednoczesnie miły w dotyku, przyjemny,bardzo kremowy i nie pozostawoa tłustej poswiaty! bardzo szybko się wchlania i jest mega wydajny a więc starcza na bardzo długo, pachnie przyjemnie tak po prostu bez zbednych zapachów ktore moglyby podrazniac

Super krem ze śmiesznym stworkiem na opakowaniu :-)

W wieku czterech miesięcy u mojego dziecka zaobserwowałam suche miejsca, przypominające ogniska atopowe. Próbowałam innych dermokosmetyków oraz linomagu, ale nie pomogło. Z produktami dla dzieci jest najczęściej tak, że jak coś działa to się tego nie zmienia. I tak jest w tym przypadku. Miałam próbkę tego produktu, po zastosowaniu której suche miejsca zaczęły znikać. Postanowiłam więc kupić pełnowartościowe opakowanie i kontynuowałam stosowanie kilka razy dziennie. Pomogło. Obecnie stosuję go raz na jakiś czas, kiedy widzę jakąś zmianę oraz standardowo po kąpieli, na ręce i nogi czyli tam gdzie te suche miejsca się pojawiały. Tubka jest mała poręczna, obecnie daję ją mojemu szkrabowi do zabawy, mała obserwuje znajdujący się tam rysunek, co prawda nie potrafię jej wytłumaczyć co za zwierzątko, ale okazuje się na tyle ciekawe, że jestem w stanie ją spokojnie przewinąć a to wyczyn :-) Zaokrągliłam tylko rogi przy zgrzewie aby ograniczyć wypadki zranienia (co widać na zdjęciu;-). Sama podkradam go do rąk i też się super sprawdza, bo jak wiadomo przy małym dziecku ręce myje się tysiące razy.

Świetny, delikatny krem nawilżający dla wrażliwej cery.

Krem pielęgnacyjny to ostatni produkt z trójki ulubieńców od Oillan Baby - zużyłam już kilka tubek i wiem, że na tym nie koniec.
Jako posiadaczka cery bardzo suchej, wrażliwej i atopowej muszę mieć pod ręką produkty, które przyniosą szybką ulgę i pomogą zregenerować skórę w przypadku nagłego ataku choroby lub zaostrzenia istniejących zmian - i jednym z takich produktów SOS jest ten krem.

Zamknięty w niedużej, zgrabnej i miękkiej tubce zamykanej na zatrzask, w prostej, ale przyjemnej dla oka szacie graficznej. Konsystencja jest bardziej treściwa, niż w przypadku mleczka nawilżającego, jednak nadal jest dość lekka i łatwo jest rozprowadzić kosmetyk na skórze. Wchłania się dość szybko, pozostawiając delikatny, ochronny film. Krem jest niemal bezzapachowy. W składzie znajdziemy m.in. masło shea (5 %), prawie 5% gliceryny, cucurbitynę i olej z nasion rokitnika. Nie znajdziemy tu natomiast pochodnych ropy naftowej, olejów mineralnych, barwników, białek pszenicy, składników pochodzenia zwierzęcego, olejków eterycznych, silikonów, PEG-ów, alkoholu czy glikolu propylenowego - to produkt odpowiedni dla dzieci od 1 dnia życia i nie jest to jedynie pusta obietnica producenta, a fakt :). Krem jest wydajny, tuba ma 75 ml i stosowana głównie na twarz wystarcza na jakieś 3-4 miesiące - przy stosowaniu na twarz i niektóre partie ciała wystarcza na mniej więcej 2. Cena również jest przystępna, w zależności od apteki zapłacimy za niego 20-24 zł.

Krem stosuję zazwyczaj na twarz, czasami również na szyję, dekolt, łydki, łokcie i dłonie. Szybko się wchłania, a skóra od razu staje się miękka i wyraźnie gładsza. Nawilżenie, jakie daje ten krem, jest na naprawdę wysokim poziomie! Niestraszne mojej skórze ogrzewanie czy gwałtowne zmiany temperatury. Wszystkie podrażnienia (również pokrzywka na tle alergicznym) zostają złagodzone i zniwelowane. Znika również napięcie i ogólny dyskomfort. Zaczerwienienia zmniejszają się, by w efekcie zniknąć bezpowrotnie. Krem jest pomocny przy ogólnej suchości, egzemie i uszkodzeniach naskórka. Jest przyjazny alergikom, nie podrażnia oczu i nie zatyka porów - ale nie zapominajmy, że to krem dla dzieci, dla skóry suchej, wrażliwej i atopowej - ktoś, kto ma cerę mieszaną lub tłustą, a tylko przesuszoną od agresywnych środków myjących i/lub pielęgnacyjnych może się nieźle zdziwić, bo taka ilość gliceryny może zapchać skóry skłonne do tego i już! Ja niczego takiego nie odnotowałam, moja skóra uwielbia ten krem, bo to dzięki niemu w stanach zaostrzenia choroby jest w stanie się zregenerować, odzyskać nawilżenie i zacząć prezentować się dobrze.
Od razu zaznaczę: nie stosuję go pod makijaż, bo w momencie wystąpienia zmian na twarzy nie nakładam kosmetyków kolorowych, dlatego nie wiem, jak i czy w ogóle współpracuje z podkładem i resztą.
Regularnie stosowany nie tylko wyraźnie poprawia nawilżenie, koi i łagodzi, ale i regeneruje skórę, poprawiając jej odporność na szkodliwe czynniki drażniące, chroniąc ją i odbudowując.

Dla mnie ten krem nie ma żadnych wad - to prawdziwy opatrunek dla skóry podrażnionej, suchej i wrażliwej, opatrunek regenerujący, silnie nawilżający i łagodzący. Polecam go nie tylko mamom małych dzieci, ale i dorosłym borykającym się z problematyczną skórą na twarzy i ciele - nie zawiedziecie się :)

Jestem na nie

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam ten krem dla mojej córki. Niestety, krem bardzo wysuszył jej skórę - stało sie więc coś innego niż obiecuje producent. Nie wiem, jak to jest mozliwe.
Krem ma przyjemną konsystencję, która dobrze się rozprowadza i praktycznie niewyczuwalny zapach. Wchłania się szybko, ale po wchłonięciu mam wrażenie, że skóra staje się napięta i sucha. Nie tak powienien działać kosmetyk dla dziecka. Po kilku godzianch skóra wygladała gorzej niż po nałożeniu. Na początku myślałam, że po prostu moje dziecko ma tak suchą skórę. Dlatego smarowałam ją nawet kilka razy dziennie. Potem stwierdziłam, że to może wina tego kremu. Faktycznie, przerwa od używania kremu Oillan przyniosła jej ulgę.

Musiałam używać innego kremu, aby zniwelować uczucie suchości. Lubię tę markę, inne kosmetyki Oillan się u nas sprawdzają, ale nie ten krem, Znam lepsze produkty w tej samej cenie, dlatego więcej go nie kupię.

Krem ma również dość sztywne opakowanie - ciężko wycisnąć końcówkę kremu - po rozcięciu opakowania okazuje się, że jest w nim jeszcze jakaś 1/4 produktu.

Nasz ulubieniec

Sprawdza się u syna alergika ze skórą atopową. Dobrze nawilża. Jest delikatny, można stosować już od pierwszych dni życia. Poprzednio przez krótki czas używaliśmy Oilatum który powodował czerwone plamy na skórze, jakby oparzenia. Przy Oillan nic złego się nie dzieje. Polecam. Przy okazji bardzo delikatne pachnie, duży plus. No i wygodne opakowanie.

Świetny dla najmłodszych

Świetny krem dla najdelikatniejszej skóry dziecka. Pielęgnuje i nawilża. Można stosować wedle potrzeb. Nie wysusza skóry i jej nie podrażnia. Idealne nawilżenie już od pierwszych dni życia. Łatwo się rozprowadza i ładnie pachnie.

Bomba! :)

Bardzo lubię kosmetyki myjące przeznaczone dla dzieci, a szczególnie serię firmy Oillan. Ten krem był elementem dwupaku, więc skuszona jego fajnym składem kupiłam go. Nie mam dzieci, więc kosmetyk testowałam na sobie. Jest super! :) Ma fajną konsystencję, konkretną ale nie nazbyt tłustą. Dobrze się wchłania, ale zostawia na skórze cienką warstwę ochronną. Bardzo podoba mi się to, że ten krem ma na tyle przyjazną konsystencję, że w dni, kiedy potrzebowałam mocniejszego nawilżenia i odżywienia, spokojnie mogłam nakładać go na twarz. Uważam, że jest to świetny i uniwersalny kosmetyk, fantastyczny także na czas podróży, kiedy nasz bagaż jest ograniczony.
Gorąco polecam wypróbować!

Świetny

Zdecydowanie polecam do pielęgnacji ciała, a szczególnie wrażliwej buzi niemowlaka. Świetnie się sprawdza, nie powoduje podrażnień ani żadnych alergii. Szybciutko się wchłania.
Na pewno w przypadku mojego dziecka nie skończy się na jednym opakowaniu, które - co warte podkreślenia - jest bardzo wydajne.
Częste promocje w drogeriach, szczególnie Super-Pharm tylko zachęcają do zakupu.

warto kupić noworodkowi

miałam próbki, teraz pełnowymiarowy produkt, przebił wszystkie kremy dla dzieci!
+++++nawilża, odżywia skórę noworodka, mój maluch obłaził ze skóry jak wąż
-skórka na twarzy aż chropowata była pomimo smarowania innym kremem- po tym chropowatość cery malucha znika!!!!!
-zero podrażnień
-szybko sie wchłania
-delikatny, niewyczuwalny?zapach

Ulubiony

Jest moim numerem jeden w pielęgnacji wrażliwej skory dziecka. Buzia niemowlaka jest bardzo wrażliwa szczególnie gdy idą ząbki a pod smoczkiem gromadzi się ślinka buzia jest zaczerwieniona i wyskakują chrostki wtedy ten krem łagodzi objawy, nawilża i regeneruje. Także w lecie i zimie gdzie skóra jest bardziej podrażniona i wymagająca spisuje się idealnie podczas wieczornej pielęgnacji. Przyznam, że czasami rownież go używam ponieważ bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania i mozna go stosować pod podkład