Oillan, Baby, Płyn do mycia i kąpieli 2 w 1 od pierwszych dni życia do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej

Specjalna nisko pieniąca formuła preparatu oparta na łagodnych substancjach myjących (nie zawiera mydła, SLES, SLS) zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo dla skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do alergii. Preparat delikatnie oczyszcza oraz pielęgnuje skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Cucurbityna i bisabolol koją skórę, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia, a gliceryna intensywnie ją nawilża.

Świetny

Do kąpieli moich dzieci używam tylko tego płynu. Ma świetny skład ( w odróżnieniu do innych kosmetyków dla dzieci).
Po kąpieli, skóra normalna, nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia.
Mało wyczuwalny zapach to dla mnie duży plus.

Świetny kosmetyk

Stosuję go ja i mój narzeczony. Moja skóra jest dosyć sucha, na twarzy problematyczna, z kolei skóra współlokatora atopowa, szczególnie na dłoniach z tendencją do pojawiania się ran. Płyn jest bardzo delikatny, praktycznie się nie pieni (ja lubię takie kosmetyki, ale warto mieć to na uwadze). Mam taki zwyczaj, że lubię używać jednego kosmetyku do pielęgnacji całego ciała i tak też było w tym przypadku - poza ciałem myłam nim włosy, twarz, okolice intymne. Nie powodował przesuszenia ani ściągnięcia. Atopowej skórze też nie zrobił absolutnie żadnej krzywdy. Odnośnie obietnic producenta uważam, że są spełnione, może poza "intensywnym nawilżaniem" - nie jest to emulsja natłuszczająca, więc po zmyciu kosmetyku nie pozostaje ochronna warstewka, na pewno jeśli komuś zależy na nawilżeniu bez kremowania się nie obędzie.
Do tej pory marka Oillan kojarzyła mi się wyłącznie z tłustymi emulsjami na bazie parafiny (a parafiny ja nie lubię i unikam), a tu taki piękny skład!!!
Nie mam jeszcze dzieci, ale tym kosmetykiem nie obawiałabym się umyć nawet maluszka. Warto zwrócić uwagę, że kosmetyk nie szczypie w oczy, także dla dzieci idealny.

MÓJ HIT - Najdelikatniejszy dla cery problematycznej u osoby dorosłej

Długo szukałam, aż w końcu znalazłam! I do tego jest to produkt polski, a nie reklamowany zagraniczny szajs za duże pieniądze.
Używam go do mycia swojej twarzy, czyli osoby dorosłej o cerze mieszanej ze skłonnością do niedoskonałości/trądziku. Bez wątpienia jest to najlepszy płyn do mycia jaki miałam okazję kiedykolwiek używać. A było ich sporo -
zarówno tych drogeryjnych i aptecznych, zarówno dla dzieci i dla osób dorosłych, jak i w różnych cenach (także te z wyższej półki cenowej).
Początkowo nie zrobił na mnie wrażenie - Konsystencja rzadka, bez koloru i zapachu. Jednak, czy to źle? Przecież im mniej zbędnych składników, tym lepiej... w końcu efekt końcowy jest decydujący.
Oznaczyłam go jako MÓJ HIT, ponieważ jest to JEDYNY płyn do mycia, który przywrócił równowagę mojej problematycznej cerze! Skóra po nim mniej się "świeci", czyli produkuje mniej sebum. Moja mieszana cera w końcu zaczęła zmieniać się w normalną. Do tego, odcień mojej cery W KOŃCU(!) zbliżył się do odcienia skóry na szyi. Co nie było możliwe odkąd zmagam się z trądzikiem, czyli od kilkunastu lat !!!
Najbardziej odczuwam zalety tego płynu, kiedy umyję twarz innym preparatem (także tym przeznaczonym dla dzieci). Wtedy moja cera z powrotem się się świeci - produkcja sebum wzmożona, nie "czuję" i nie widzę równowagi na swojej cerze.
Dodam, że mimo swojej konsystencji jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy, a twarz myję 2xdziennie.
U dzieci/osób dorosłych zmagających się ze skórą suchą ten płyn rzeczywiście może nie spełnić oczekiwać. Bowiem nie ma on działania silnie nawilżającego, a jedynie delikatnie myjące (dla bardzo suchych cer są przeznaczone przecież inne preparaty). Natomiast u tych, którzy mają cerę normalną, a tym bardziej mieszaną lub tłustą z pewnością pomoże zachować lub przywrócić równowagę skóry.
Przez wiele lat męczyłam się z doborem kosmetyków do swojej problematycznej twarzy, aż natrafiłam na ten wyjątkowy płyn, za co bardzo dziękuję producentowi :)

Z braku laku...

Kupiłam go kiedyś w promocji w Super Pharm i uważam że jest przeciętny . Jeśli chodzi o pielęgnację to po kąpieli w nim skóra córeczki była sucha i musiałam ja natłuszczać . Co prawda nie wysuszył jej na wiór ale polecany jako emolient tez nie zdziałał cudów . Sama kilkakrotnie wzięłam kąpiel z dodatkiem tego płynu do kąpieli i nie jestem ani zachwycona ani zdegustowana . Ten pluń jest po prostu nijaki . Zapach ledwie wyczuwalny . Wydajność taka jak zwykłego płynu do kąpieli. Jak dla mnie bez rewelacji .

wspanialy plyn

Ja uzywam go od narodzin mojej córki. W marcu będzie mieć 2 lata i nadal go uzywam.jest najlepszy. Córka nie miała problemu dzięki niemu z alergia czy wysuszona skóra. Jest idealny według mnie. Jedyny minusik ale to tyci tyci to cena.

Najlepszy dla alergika

Przetestowaliśmy wiele płynów przy problemach u naszego syna i ten jest bezkonkurencyjny. Używamy już ponad 6 lat.. zarówno żele jak i szampon, mydło z tej serii. Bezkonkurencyjne!

1/5

+ skład

- cena (kupiłam płyn za 20 zł na promocji i uważam, że to i tak za dużo jak na ten produkt!)
- wydajność (produkt jest bardzo rzadki, nie pieni się i łatwo wylać go za dużo)
- nie oczyszcza dobrze (po umyciu czułam się brudna)
- wysusza (pogorszył stan mojej skóry)
- podrażnia (powoduje straszne swędzenie)
- przez to, że wysusza, powoduje zaskórniki

Bardzo droga pomyłka. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i składem. Jest to najgorszy płyn do mycia jaki kiedykolwiek kupiłam.

super

szykując wyprawkę dla córeczki czytając opinie postanowiłam zakupić własnie ten płyn do kąpieli i nie żałuje. Stosowałam go od pierwszych dni. Bardzo przyjemny, bezzapachowy, lekko się pieni, średnio wydajny ale mała dziecinka ne potrzebuje dużej gamy kosmetyków więc tym bardziej zachęcam do kupna, dobry skład, łagodne składniki myjące. Córeczka ma skórę atopową i dzięki temu płynowi skóra wygląda na zdrową. Nie stosuję oliwek tylko naturalny olej kokosowy po kąpieli. Polecam!
Duża butla 400 ml- czesto na promocji w superpharm za 15-20 zł

Godny polecenia

Bardzo dobry płyn do kąpieli w formie żelu. Płyn nie podrażnia, skóry, nie wywołuje uczulenia, jest bardzo delikatny bowiem prawie nie posiada substancji zapachowych. Delikatnie się pieni, co podoba mi się i pewnie synkowi też. Płyn ten nie pozostawia tłustej warstwy, jest przeznaczony do wrażliwej, alergicznej skóry i faktycznie sprawdza się. Dodatkowo cena jest niska. Ma jeden minus, jest średnio wydajny ale i tak godny polecenia.

Sprawdził się

Dla skóry mojego dziecka był naprawdę odpowiedni. nie zaszkodził i nie podrażnił.
Zalety:
+ duża butelka (400 ml), wystarcza na długo
+ bardzo często jest w promocji, więc cena również jest zachęcająca
+ nie podrażnia skóry
+ nie wysusza skóry
+ ma bardzo krótki skład
+ nie wytwarza piany

Świetnie nawilża

Wszystko, co o tym płynie pisze producent jest najprawdziwszą prawdą, ale jak dla mnie to jest on za drogi (choć w sumie i tak nieźle wypada na tle innych tego typu kosmetyków) ;)

Super

Bezzapachowy, bezbarwny płyn. Stosowałam kiedy mój syn był noworodkiem. Dobrze myje ciało i włosy,nawilża skórę. Wydajny, więc w sumie cena wygórowana nie jest.

Używam tego produktu od: 23.11.2013
Ilość zużytych opakowań: 1 duże