Oillan, Baby, Płyn do mycia i kąpieli 2 w 1 od pierwszych dni życia do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej

Sprawdź ceny produktu

Specjalna nisko pieniąca formuła preparatu oparta na łagodnych substancjach myjących (nie zawiera mydła, SLES, SLS) zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo dla skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do alergii. Preparat delikatnie oczyszcza oraz pielęgnuje skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Cucurbityna i bisabolol koją skórę, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia, a gliceryna intensywnie ją nawilża.

Fajny plyn

Po użyciu tego plynu skóra maluszka była gładka i nawilzona. Delikatnie się pieni, nie podraznia. Zapach mało wyczuwalny , wystarcza na kilka miesięcy ;)

Sredniaczek

Kupiłam ten płyn w zestawie z balsamem.
Szukałam jakiegoś płynu który będzie nawilzal skore mojej córeczki, będzie bez zapachu i słabo sie pienil gdyż poprzedni z Babydream miał zbyt mocny zapach i wytwarzal za duzo pijany.
Na plus brak zapachu i słabe pienienie tak jak chciałam ale bardzo niewydajny wypływa z opakowania i w ogóle nie nawilża skory dziecka i chyba dlatego w zestawie byl tez balsam.
Więcej go nie kupie, niestety rozczarowana jestem a zestaw nie byl dla mnie tani bo zapłaciłam 30zł.
Żel wystarczył zaledwie na 3 tygodnie codziennej kąpiel.

polecam

Płyn jest bardzo delikatny, a jego zapach jest prawie niewyczuwalny, więc nie przeszkadza. Najchętniej stosuję bezposrednio na skórę lub myjkę. W kontakcie z wodą tworzy taką jakby emulsję, która łagodnie myje.
Po użyciu skóra jest milutka i nawilżona.
Płyn nie podrażnia, nie wysusza, a używanie jest łatwe i przyjemne.

Używa produktu od: próbka

Niebieskie pudełko

Choć polecała mi go już w okresie ciąży koleżanka ze studiów, nie byłam co do niego przekonana. W szpitalu jednak dostałam tzw. niebieskie pudełko z próbkami rekomendowanych produktów, w tym właśnie Oillan baby. Wątpiłam, że to "jedyne emolienty na polskim rynku ze 100% naturalnych składników", gdyż w każdym kosmetyku w takiej cenie jest pewien odsetek chemii. Jakże ogromne było moje zdziwienie, że zawartość wyglądała na naprawdę naturalny preparat. Już bardziej skłonna byłam wierzyć w to, że jest to emolient testowany pod kątem hipoalergicznym. Płyn ten delikatnie się pieni i pielęgnuje skórę. Ma lekką konsystencję, wydaje się wydajny, nie trzeba go dużo, aby umyć szkraba, po kąpieli skóra jest aksamitnie gładka i o delikatnym, świeżym zapachu. Myślę, że kupując standardowe opakowanie w przyszłości dokonam świetnego wyboru i pod względem ceny jak i skuteczności.

Super

Super płyn do kąpieli który bardzo dba o skórę dziecka którą jest niesamowicie wymagająca i potrzebująca. Zapach neutralny mało wydajny ale bardzo dobrze nawilza I zapobiega podraznieniom.pplecam dla mam które szukają ukojenia dla alergicznej skory swojego malucha

Bardzo dobry produkt

Używałam w pierwszych dniach życia córeczki, kiedy miała problemy, ze suchą skórą. Zdał egzamin na 5-! W porównaniu z odpowiednikami innych firm ten miał dobry skład i fajną cenę. Jedyny minus to dzidziuś, który był bardzo śliski w kompieli po tym płynie co potęgowało strach związany z myciem

Super

Jest wydajny nie uczula. Polecam dla niemowlaków z problemami skórnymi np. atopowe zapalenie skóry. Bardzo dobrze nawilża skóra nie jest tłusta nic nie zostaje na ubrankach dla mnie super

Bardzo dobry

Bardzo długo go używałam u dzieci kiedy zaczęły się problemy ze skóry .Płyn może nie ma za wygodnego opakowania ale jest bardzo wydajny i dobry w tym co robi.Skóra dzieci była widocznie nawilżona nie zauważyłam żadnych podrażnień ani uczuleń .Płyn się nie pieni i jest bezzapachowy .

Nie najgorszy

Kupiłam ten płyn w aptece na jakiejś promocji. Synek nie ma problemów ze skórą ale wzięłam go z ciekawości i z pomysłem że może i ja go będę używać ponieważ moja skóra nie jest w najlepszej kondycji zwłaszcza po zimie.
Płyn poza tym że myje (z nazwy bo czy rzeczywiście to nie wiem - dziecko kilku miesięczne raczej nie chodzi brudne) nie robi raczej nic. Jest mało wydajny i nie pieni się prawie w ogóle co dla mnie jest raczej minusem.
Brawo i duży plus za skład i cenę adekwatną do niego a nie jakieś miliony.
Ogólnie mamy, używamy zamiennie z płynem Hipp.

Świetny

Do kąpieli moich dzieci używam tylko tego płynu. Ma świetny skład ( w odróżnieniu do innych kosmetyków dla dzieci).
Po kąpieli, skóra normalna, nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia.
Mało wyczuwalny zapach to dla mnie duży plus.

Świetny kosmetyk

Stosuję go ja i mój narzeczony. Moja skóra jest dosyć sucha, na twarzy problematyczna, z kolei skóra współlokatora atopowa, szczególnie na dłoniach z tendencją do pojawiania się ran. Płyn jest bardzo delikatny, praktycznie się nie pieni (ja lubię takie kosmetyki, ale warto mieć to na uwadze). Mam taki zwyczaj, że lubię używać jednego kosmetyku do pielęgnacji całego ciała i tak też było w tym przypadku - poza ciałem myłam nim włosy, twarz, okolice intymne. Nie powodował przesuszenia ani ściągnięcia. Atopowej skórze też nie zrobił absolutnie żadnej krzywdy. Odnośnie obietnic producenta uważam, że są spełnione, może poza "intensywnym nawilżaniem" - nie jest to emulsja natłuszczająca, więc po zmyciu kosmetyku nie pozostaje ochronna warstewka, na pewno jeśli komuś zależy na nawilżeniu bez kremowania się nie obędzie.
Do tej pory marka Oillan kojarzyła mi się wyłącznie z tłustymi emulsjami na bazie parafiny (a parafiny ja nie lubię i unikam), a tu taki piękny skład!!!
Nie mam jeszcze dzieci, ale tym kosmetykiem nie obawiałabym się umyć nawet maluszka. Warto zwrócić uwagę, że kosmetyk nie szczypie w oczy, także dla dzieci idealny.

MÓJ HIT - Najdelikatniejszy dla cery problematycznej u osoby dorosłej

Długo szukałam, aż w końcu znalazłam! I do tego jest to produkt polski, a nie reklamowany zagraniczny szajs za duże pieniądze.
Używam go do mycia swojej twarzy, czyli osoby dorosłej o cerze mieszanej ze skłonnością do niedoskonałości/trądziku. Bez wątpienia jest to najlepszy płyn do mycia jaki miałam okazję kiedykolwiek używać. A było ich sporo -
zarówno tych drogeryjnych i aptecznych, zarówno dla dzieci i dla osób dorosłych, jak i w różnych cenach (także te z wyższej półki cenowej).
Początkowo nie zrobił na mnie wrażenie - Konsystencja rzadka, bez koloru i zapachu. Jednak, czy to źle? Przecież im mniej zbędnych składników, tym lepiej... w końcu efekt końcowy jest decydujący.
Oznaczyłam go jako MÓJ HIT, ponieważ jest to JEDYNY płyn do mycia, który przywrócił równowagę mojej problematycznej cerze! Skóra po nim mniej się "świeci", czyli produkuje mniej sebum. Moja mieszana cera w końcu zaczęła zmieniać się w normalną. Do tego, odcień mojej cery W KOŃCU(!) zbliżył się do odcienia skóry na szyi. Co nie było możliwe odkąd zmagam się z trądzikiem, czyli od kilkunastu lat !!!
Najbardziej odczuwam zalety tego płynu, kiedy umyję twarz innym preparatem (także tym przeznaczonym dla dzieci). Wtedy moja cera z powrotem się się świeci - produkcja sebum wzmożona, nie "czuję" i nie widzę równowagi na swojej cerze.
Dodam, że mimo swojej konsystencji jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy, a twarz myję 2xdziennie.
U dzieci/osób dorosłych zmagających się ze skórą suchą ten płyn rzeczywiście może nie spełnić oczekiwać. Bowiem nie ma on działania silnie nawilżającego, a jedynie delikatnie myjące (dla bardzo suchych cer są przeznaczone przecież inne preparaty). Natomiast u tych, którzy mają cerę normalną, a tym bardziej mieszaną lub tłustą z pewnością pomoże zachować lub przywrócić równowagę skóry.
Przez wiele lat męczyłam się z doborem kosmetyków do swojej problematycznej twarzy, aż natrafiłam na ten wyjątkowy płyn, za co bardzo dziękuję producentowi :)