Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Cena już od 35,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem eliminujący niedoskonałości oraz przebarwienia potrądzikowe.
Kompletna pielęgnacja zawierająca 4 składniki aktywne, aby skutecznie działać na 2 główne objawy trądziku:
Zapalne zmiany trądzikowe (krosty i grudki) - niacynamid i pirokton olaminy, aby oczyścić skórę i chronić przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych;
Zaskórniki - połączenie LHA (Lipohydroksykwasu) z kwasem Linolowym, aby odblokować pory i eliminować martwe komórki odpowiedzialne za ich zatykanie.
Uzupełnieniem składników aktywnych jest woda termalna z La Roch e- Posay o właściwościach kojących i zmniejszających podrażnienia.
Ceramid Procread działa przeciw podrażnieniom aby zwalczać powstawanie przebarwień potrądzikowych, odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza blizny cera odzyskuje jednolity kolor.
Po 24 godzinach - niedoskonałości są mniej widoczne.
Po 8 dniach - niedoskonałości znacznie zredukowane.
Po 4 tygodniach - pory są odblokowane powierzchnia, skóra jest wygładzona.
Pory są odblokowane, zapalne zmiany zredukowane. Skóra jest gładka i oczyszczona. Krem długotrwale przywraca równowagę skórze, aby nadać jej zdrowy wygląd.

Cena: 55 zł / 40ml

uniwersalne
na przebarwienia
w tubce
krem
<50ml

Najlepszy

Od 9 lat zmagam się z trądzikiem. Przeszedłem dermatologów itp każdy wie jak ta często nie skuteczna droga wygląda. Sytuacja znacznie się zmieniła odkąd zacząłem stosowac Effaclar razem z żelem do mycia twarzy. Kończę już 4 tubkę i nie wyobrażam sobie teraz mojej bużki bez tego kremu. Stosuje go tylko na noc bo za bardzo mnie wysuszał . Tubka starcza mi na ponad miesiąc. EFEKTY:
- znacznie zredukowane zmiany
- zmiana struktury skóry na lepsze
- zero porów
- ładnie pachnie
- rozjaśnienie przebarwień

MINUSY:
- jedynie to, że zawsze mnie szczypie po aplikacji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537271].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry pomocnik

Krem stosuję od 10 dni i już widac efekty. Skóra ma bardziej jednolity kolor i jest "wyrównana", krostki stały sie mniejsze, pory są uspokojone. Mam bardzo suchą, skłonną do łuszczenia się skórę i po przejściach z podobnymi produktami Vichy do Effaclar podchodziłam podejrzliwie. Ale jak się okazało produkt nie przesusza a nawet uspokaja skórę. Jestem bardzo zadowolona. Stosuje czasem na noc czasem na dzień. Wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537051].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam go już dłuugo, przynajmniej 3 tubki mam za sobą. Trafiłam na niego, gdy moja cera była w naprawdę strasznym stanie. Pomógł i stopniowo zniwelował różne problemy. Teraz by utrzymać efekty używam go raz na kilka dni. Naprawdę widać dużą różnicę między moją twarzą rok - dwa lata temu a teraz. Poza tym jest mega wydajny, ma dobre opakowanie, ładny zapach i szybko widać pierwszą różnicę. Jak będę miała znowu jakieś większe problemy to na pewno zacznę go na nowo używac codziennie, wiem, że się sprawdzi. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530456].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Wart swojej ceny

Korzystam z drugiej próbki, którą otrzymałam w aptece. Po 3 dniach widzę wielką różnicę. Mam cerę skłonną do powstawania niedoskonałości i próbowałam chyba wszystkich możliwych produktów na trądzik, ale żaden nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Krem zahamował powstawanie nowych zmian trądzikowych i wyeliminował prawie wszystkie blizny i pozostałości po oczyszczaniu twarzy. Dodatkowo, można go spokojnie stosować pod podkład. Jednym słowem idealny!
Polecam każdemu, kto na co dzień boryka się z trądzikiem i uważam, że warto kupić i zapłacić więcej za sam efekt ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527716].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczekiwałam wiele od tego produktu, ponieważ przed zakupem dużo się o nim naczytałam, a nigdy nie wierzyłam w to, że krem może mi pomóc z niedoskonałościami. Ale przebywając obecnie za granicą nie mogłam sobie pozwolić na wizytę u dermatologa, postanowiłam chwycić się właśnie tej pomocy.
Na początku nie zauważyłam większej poprawy, lecz po kilku dniach stwierdziłam, że naprawdę działa, mam zdecydowanie mniej krostek i cera się tak jakby ujednolica. Nie zwalczył całkowicie problemu jak u niektórych, lecz u mnie podłoże jest też hormonalne więc i tak jest dobrze. Przy ciągłym stosowaniu może wysuszyć skórę, dlatego czasem kładęna całą twarz, a czasem tylko punktowo, aby coś się zagoiło itd. Generalnie polecam, warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527351].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Na łagodny trądzik jest świetny. Po kuracji antybiotykowej, po której doszłam do ładu z cerą, sprawdza się u mnie idealnie. Świetnie sobie radzi z małymi niedoskonałościami i odrobinę wybiela ślady po trądziku. Nie jest zbyt tani, ale zdecydowanie wart swojej ceny, tym bardziej że opakowanie wystarcza na kilka miesięcy. Jedyny minus jest chyba taki, że po jakimś czasie skóra się do niego przyzwyczaja i działanie trochę słabnie. Plus trochę wysusza skórę, ale to skutek uboczny, który chętnie zniosę dla takiego działania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508031].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer 1 do zadań specjalnych

Jest to krem, który idealnie sprawdzi się kiedy na twarzy pojawiają się nieprzyjaciele. jest bardzo wydajny, a działanie widoczne jest już po pierwszym użyciu. Niestety cena jest dość wysoka, ale jak wspomniałam warto zainwestować. Można go stosować punktowo lub na całą twarz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507931].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Przy tego typu produktach nie ma co liczyć na cuda i z takim nastawieniem podeszłam do tego produktu.
Ma swoje zalety. Potrafi zniwelować niewilekie niedoskonałości nawet w ciągu jednej nocy a przy tym nie wysusza skóry. Jest wydajny, nie zapycha i ma zapach który mnie nie drażni. Dodatkowo ma higieniczne opakowanie które pozwala dozować odpowiednią ilość produktu.
Nie zostawia plam na skórze, więc spokojnie można stosować go na dzień.
Niestety nie jest to tani produkt.
Zdarzyło mi się że po aplikacji na rozognioną krostkę potrafi szczypać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502336].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczne dla kobiet, które mają niewielkie problemy z niedoskonałościami.

Produkt zapakowany w wygodną tubkę, dzięki czemu wyciskam z tubki tyle kremu ile mi potrzeba.
Jest to produkt, który fantastycznie radzi sobie z małymi niedoskonałościami.
Oczywiście nie można porównać tego działania z izotekiem itp. aż takiego działania nie posiada (jeżeli ktoś ma spore problemy z cerą).
Używam go tylko na noc. Można wsmarować w całą powierzchnię twarzy lub używać punktowo. Próbowałam jednej i drugiej opcji - nie wysusza mi skóry. Rano staram się nawilżać skórę. Wyrównuje koloryt skóry.
Cena wysoka, ale patrząc na skład jest to zrozumiałe.
PS lepiej kupować w aptekach - szczególnie Apteka POD LWEM - jest taniej - cena różni się około 15 - 20zł.
Przechodziłam wcześniej kurację dermatologiczną izotekiem i firma La Roche-Posay była jedną z ulubionych firm mojej dermatolog.

Szczerze polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500916].usefull || 0 }}% pomocna.

super!

Ten krem pierwszy raz wypróbowałam po kuracji trądzikowej, dermatolog dała mi próbkę. Bardzo mi się spodobał, rzeczywiście redukował zaczerwienienia potrądzikowe. Kolejny raz leczyłam trądzik u dermatologa i postanowiłam go w końcu sobie kupić i używać po kuracji. Pierwszy raz się spotkałam, żeby krem potrafił redukować niedoskonałości, ten krem właśnie to potrafi. Ja używam go na noc. Polecam zwłaszcza po kuracjach trądzikowych dla utrzymania efektu :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500411].usefull || 0 }}% pomocna.