Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Krem eliminujący niedoskonałości oraz przebarwienia potrądzikowe.
Kompletna pielęgnacja zawierająca 4 składniki aktywne, aby skutecznie działać na 2 główne objawy trądziku:
Zapalne zmiany trądzikowe (krosty i grudki) - niacynamid i pirokton olaminy, aby oczyścić skórę i chronić przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych;
Zaskórniki - połączenie LHA (Lipohydroksykwasu) z kwasem Linolowym, aby odblokować pory i eliminować martwe komórki odpowiedzialne za ich zatykanie.
Uzupełnieniem składników aktywnych jest woda termalna z La Roch e- Posay o właściwościach kojących i zmniejszających podrażnienia.
Ceramid Procread działa przeciw podrażnieniom aby zwalczać powstawanie przebarwień potrądzikowych, odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza blizny cera odzyskuje jednolity kolor.
Po 24 godzinach - niedoskonałości są mniej widoczne.
Po 8 dniach - niedoskonałości znacznie zredukowane.
Po 4 tygodniach - pory są odblokowane powierzchnia, skóra jest wygładzona.
Pory są odblokowane, zapalne zmiany zredukowane. Skóra jest gładka i oczyszczona. Krem długotrwale przywraca równowagę skórze, aby nadać jej zdrowy wygląd.

Cena: 55 zł / 40ml

uniwersalne
na przebarwienia
w tubce
krem
<50ml

Cudo !

Używałam bardzo dużo produktów , aby pozbyć się niedoskonałości , kiedy sięgnęłam po ten krem - okazał się strzałem w 10 ! Żałuję , że nie wypróbowałam go wcześniej. Fajnie nawilża i dobrze radzi sobie z wypryskami w krótkim czasie.Zdecydowanie polecam !

Krem Effaclar Duo

Krem Effaclar to idealny kosmetyk redukujący wszelakie niedoskonałości. Radzi sobie z zaskórnikami, trądzikiem, przebarwieniami. Jest delikatny, ma idealną konsystencję i bardzo łatwo się rozprowadza. Jest bardzo wydajny, a efekty widać już po pierwszej aplikacji.

Najlepszy !

Najlepszy krem na niedoskonałości z jakim miałam do czynienia, stosowany dość długo zapobiega występowaniu jakichkolwiek niedoskonałości. Zdecydowałam się na używanie tego kremu około 2 miesiące przed moim ślubem i jestem bardzo zadowolona, uchronił mnie przed zmorą każdej panny młodej !

La Roche Posay Skin Checker

skuteczny

Skuteczny krem na krostki.
Po przeczytaniu pozytywnych recenzji skusiłam się na kupno. RZECZYWIŚCIE POMAGA! Jednak dla mnie do stosowania na co dzień nie jest, ponieważ za bardzo wysusza cere. Stosowałam co 2-3 dzień. Bardziej na noc.
Nie radzę stosować punktowo. Mi tak wysuszyło, że aż wygladało na wypaloną skórę.

Nie polecam.

Moja skóra nie jest problematyczna jednakże od czasu do czasu pojawia mi się "bubel". Ten krem nie robi z tym nic. Wypryski się nie zmniejszają a i powstają nowe. Nie zwierza tez porów. Na mnie ten krem nie działa. Plus to opakowanie i wydajność ale nie o to przecież chodzi.

obowiązkowy

kremu zaczelam uzywac jakies 3 lata temu gdy mialam problemy tradzikowe
uzywalam go wowczas codziennie wieczorem i po zuzyciu opakowania z pewnoscia stwierdzilam iz zmiany ropne prawie przestaly mi sie pojawiac. nie uzywalam go jakis czas ( ok.miesiac) ze wzgledu na cene i pryszcze znowu zaczely mi sie pojawiac
w ciagu tych 3 lat zdarzyly mi sie jeszcze 2-3 razy gdy go odstawilam i z cala pewnoscia stwierdzam iz teraz po prostu nie moge sie bez niego obyc
moja cera jest w znacznie lepszej kondycji niz na poczatku uzytkowania, wiec uzywam go co drugi dzien
minusem jest cena oraz to iz moja tlusta cera po ok. godzinie od nalozenia zaczyna sie mocno swiecic, jako ze nakladam go na noc jestem w stanie mu to wybaczyc

Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości

Krem kupiłam, bo poleciła mi go pani w aptece. Podchodziłam do niego z dystansem, ale już przy pierwszym użyciu zauważylam poprawę. Skura jest matowa, nie błyszczy się a zaczerwienienia potrądzikowe są mniej widoczne. Bałam się, że tak mała buteleczka wystarczy mi na krótko, ale krem okazał się bardzo wydajny.

Jest na +

Na początku podchodziłam do niego sceptycznie, ale rzeczywiście przy regularnym stosowaniu buzia staję się czysta i nie wydziela tyle sebum. Bardzo lubię jego zapach i wydajność. Często do niego wracam.

POLECAM!

Kupiłam go bez większych oczekiwań, jednak okazał się pogromcą mojego trądziku i blizn, pierwsze efekty zauważyłam już po kilku dniach stosowania, pory były zmniejszone a zaczerwienienia złagodzone.

Póki co pomaga.

Kupiłam ten krem licząc, że pomoże mi na moje wyskakujące niespodzianki i przebarwienia po nich. Po kilku tygodniach stosowania stwierdzam, że jest ok.

+ ładnie pachnie,
+ wygodne opakowanie,
+ pomaga na trądzik,
+ faktycznie przebarwienia są mniejsze,
+ skóra jest gładka,
+ wyskakuje mi już mniej niespodzianek,
+ szybko się wchłania.

- niestety nie nadaje się pod makijaż, zostawia białe ślady, także stosuję krem tylko na noc lub na dzień, kiedy wiem, że nie będę nigdzie wychodzić z domu,
- nie radzi sobie tak dobrze z ropnym trądzikiem.

Obietnice producenta :
Po 24 godzinach - niedoskonałości są faktycznie mniejsze i przede wszystkim zaczerwienienia są mniej widoczne.
Po 8 dniach - przebarwienia są już prawie niewidoczne.
Nie mogę się jeszcze do końca wypowiedzieć co do 4 tygodni, ponieważ aż tak regularnie nie stosuję tego kremu. Boję się, że cera za bardzo się przyzwyczai i już nie będzie takiego efektu wow.

Bardzo dobry!

Nie spotkałam dotąd lepszego kremu do walki z trądzikiem! Nie zapycha, rozjaśnia ślady, wypryski się rzadziej pojawiają a te istniejące szybko schodzą. Przeważnie używam go na dzień ale przy większych problemach też na noc. Robiłam chwilowe przerwy bo przy bardzo długim i systematycznym używaniu trochę cerę wysusza ale po każdej jego zmianie się ładnie przepraszamy i wracamy do siebie :) polecam wypróbować osobom które walczą z tradzikiem! :)

Brak efektów

Kremu używałam jak nowa wersja dopiero co się pojawiła w sprzedaży.
Zachwalała go moja koleżanka i jej brat, chociaż dla niej był za mocny, a dla brata w sam raz.
Ja mam jednak bardzo odporną skórę i nie zauważyłam przy kremie żadnego efektu. Niespodzianki i blizny/przebarwienia pozapalne nadal były i się pojawiały.