Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Cena już od 28,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 6,7 ml

Nowa pomadka od Bourjois z matowym wykończeniem i intensywnymi kolorami, o lekkiej, przyjemnie nakładającej się formule, której nie czuć na ustach.
Rouge Edition Velvet ma niewiarygodną formułę, która tuż po aplikacji sprawia wrażenie lakieru do ust, ale po nałożeniu przemienia się w matową, jedwabiście gładką i lekką teksturę.
Ukośnie ścięty aplikator w formie gąbeczki sprawia, że pomadkę nałożysz łatwo i precyzyjnie.
Wzbogacona w czyste pigmenty i lotne olejki, formuła gwarantuje kolor, lekkość i daje poczucie ekstremalnego komfortu, a pomadka długo utrzymuje się na ustach.
Dostępna w 8 kolorach.

Cena: 50zł / 6,7ml

w płynie
kryjące, powiększające usta
Efekt
matowe

Ulubiona!

Mam dwa kolory: Ole Flamingo i Hap'pink
Hap'pink jest bardzo ładnym dziennym różem, ciepłym, nienachalnym. Pasuje do większości makijaży oka. Ma bardziej suchą i "musową" konsystencję niż Ole Flamingo i jest słabiej napigmentowany. Mimo to, nakłada się równomiernie i łatwo wyrysować kontur ust.
Ole Flamingo to piękny, intesywny róż z domieszką fioletu. Jest naprawdę boski! Uwielbiam używać go, gdy na oku mam tylko czarną kreskę eyelinerem.
Jest bardziej rzadki i mocniej napigmentowany niż poprzednik.
Obie pomadki są bardzo trwałe. Dopóki nic nie jemy. Wodę, napój przeżyją, ale z obiadem może być gorzej. Hap'pink poddaje się niemal od razu, a Ole Flamingo trzyma się nieco lepiej. Mimo intensywnego koloru, pomadka zjada się bardzo ładnie. Mam też wrażenie że delikatnie wżera się w usta, dzięki czemu nie widać mocnej różnicy, gdy zje się od środka ust.
Obie są baardzo komfortowe w noszeniu. Nie czuć żadnej dodatkowej warstwy, zero lepkości. Nie wysuszają, chyba że nosimy je dzień w dzień. Jeśli nie jemy nic tłustego, są w stanie nienuszony nawet 5,6 godzin. Później bez problemu można ją uzupełnić, nie robi się skorupa ani nic się nie roluje.
To zdecydowanie mój ideał matowej pomadki, choć regularnej cenie jest trochę droga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564111].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna!

Cudowna, wspaniała, najlepsza:)
Jest to szminka idealna
+ piękne kolory- uwielbiam wyrazisty makijaż ust, paleta Rouge edition Velvet jest spełnieniem marzeń, dobrze napigmentowane, intensywne
+ lekka, nieklejaca się konsystencja musu
+ trwała! U mnie wytrzymała 16 h z piciem, jedzeniem. Wytarla się tylko lekko przy środku ust.
+ eleganckie opakowanie

- cena regularna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552836].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie taki hit jakim go piszą

Skuszona którąś z rossmanowskich promocji zakupiłam chwalony w internecie Rouge Edition, przyjaciółka również zachwalała ten kosmetyk więc dlaczego nie, spróbujmy,

Wybór odcienia to masakra, gdyby nie tabun kobiet obok szaf Bourjois to stałabym jak ciele wpatrzona, a tak stwierdziłam, że w mojej kolekcji brakuje czegoś pomiędzy nude, koralem, a brązem i zdecydowałam się na odcień 09 Happy Nude Year.

Odcień to taka dojrzała brzoskwinia, bardzo ładny, więc z tym udało mi się trafić.

A teraz coś o konsystencji- cudowna, aksamitna, rozsmarowuje się idealnie na ustach. Bardzo, bardzo przyjemna.
Trwałość - i tu właśnie się zawiodłam, kolor trzyma się przeciętnie, wymaga praktycznie co godzinę poprawek (ale kolor jest tego wart).
I mat, ehmm moja na pewno nie jest matowa, to raczej przyjemna satyna, mam kilka pomadek, które są naprawdę matowe, ta niestety nie.
No i wysusza usta, nakładać ją trzeba koniecznie na zadbane, nawilżone usta, inaczej podkreśla suche skórki.

Gdybym kupiła ją w cenie regularnej to nie byłabym szczęśliwa, za cenę o połowę tańszą może być, ale znam produkty o lepszej jakości w stosunku do ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545641].usefull || 0 }}% pomocna.

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Bardzo dobra

Jest to jedna z lepszych szminek, jakich używałam!

PLUSY
- bardzo ładnie napigmentowana (mam 18 i pewnie kupię kolejne :) ),
- dobrze się nakłada, ale trzeba to robić oczywiście dokładnie, bo jeśli się gdzieś "wyjedzie", to może zostawić ślad,
- trzyma się na ustach naprawdę długo. Ja ciągle coś podjadam i piję, a szminka jest widoczna przez kilka godzin

MINUSY
- trzeba uważać, gdzie się kupuje, bo ceny bywają bardzo różne (od 30zł do 50zł)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544271].usefull || 0 }}% pomocna.

Przereklamowana

Korzystając z promocji w Rossmannie, kupiłam dwie pomadki Bourjois (05 oraz 14), oczywiście po uprzednim przeczytaniu bardzo zachęcających opinii Wizażanek. No i cóż... Dobrze, że była promocja, bo 56 zł za taką pomadkę to zdecydowanie za dużo. Jestem bardzo rozczarowana, a może po prostu miałam zbyt duże oczekiwania.
Kolory są piękne, mocno napigmentowane, jednak żeby uzyskać upragniony efekt jedna warstwa produktu to za mało. Niestety pomadka po wypiciu kawy i zjedzeniu niewielkiego posiłku rozmazywała się na ustach i wyglądała bardzo nieestetycznie. Naoglądałam się reklam, naczytałam recenzji i oczekiwałam, że po jednym posiłku będzie wyglądała choć trochę estetycznie.
Podsumowując:
"+"
+ Wybór kolorów;
+ Napigmentowanie;
+ Lekka formuła, niewyczuwalna na ustach;
+ usta prezentują się przepięknie, dopóki pomadka się na nich trzyma.
"-"
- Cena;
- Trwałość;
- Lekko wysusza usta, jednak myślę, że to kwestia ogólnej pielęgnacji ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538206].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo trwała

Bardzo dobra pomadka. Piękne kolory, trwała. Ale taka naprawdę trwała. Wytrzymuje jedzenie, pocałunki. Odejmuję gwiazdkę, bo podkreśla suche skórki i cena też mogłaby być trochę niższa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535286].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zadowolona!

Zdecydowanie polecam za konsystencję musu i przyjemne lekkie i łatwe nakładanie. Powinna mieć większą pojemność, biorąc pod uwagę że jeśli chcesz mieć intensywny kolor to po pierwszej warstwie należy odczekać i nakladac drugą lub trzecią. Zapach jest ok, nie przeszkadza, ale też zbyt pięknie nie pachnie.
W internecie można kupić za 30zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526446].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem rozczarowana...

Nie będę się rozpisywała na temat kultowości tego kosmetyku. Kupiłam kilka miesięcy temu 3 odcienie - 07, 10 i 11. Kolory są przepiękne, ale trwałość... u mnie tragedia! Już po godzinie od nałożenia, mimo braku mówienia zjada się nieestetycznie, nie ma nowy o dokładaniu jej, bo tworzy się jedna wielka różowa skorupa. Musze podkreślić, że moje usta nie są specjalnie suche. Stosuję oczywiście różne balsamy i peelingu do ust, ale nawet bez pomadki ochronnej wyglądają dobrze. Miałam wielkie oczekiwania wobec tej pomadki, szczególnie że nie należy do tanich. Bardzo się zawiodłam, szczególnie po tak wielu pochlebnych opiniach, no niestety... jakoś je wykończę, bo szkoda wyrzucać, ale nie będzie to przyjemnością. Ocena 2/5 tylko za piękne kolory i bardzo estetyczne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523031].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Jestem na siebie bardzo zła że wydałam 50 zł na ta pomadkę bo chyba ją wyrzucę (nie mam komu oddać).... Posiadam odcień NUDE-IST. Swoją drogą kolor jest przepiękny....i to by było na tyle....
Zacznę od plusów
+cudny kolor - zgaszony brudny róż. Odważny ale nadaje się na dzień. Uwielbiam ten kolor
+łatwa i przyjemna aplikacja
+ładne opakowanie bardzo eleganckie

Minusy
-wysusza i ściąga skórę ust!!! po godzinie mam na ustach skorupę i tworzą mi się nowe suche skórki. Dbam o usta - peelinguję i nawilżam (również przed aplikacją pomadki)
-gromadzi się w załamaniach strasznie to wygląda jak naciągnę usta
-trwałość bardzo przeciętna (porównywalna do standardowych lepszych pomadek) - po jedzeniu nie ma połowy pomadki na ustach
-nie znosi poprawek - wszystkie powyższe minusy jeszcze bardziej dają się we znaki. Lepiej już zmyć to wszystko i nałożyć jeszcze raz.
-cena!!!!! absolutnie nieadekwatna do jakości

Przymierzam się do matowych pomadek GR. Te przynajmniej są tanie i nie będę się tak frustrować jak się nie sprawdzą....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517261].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie zapach byłaby idealna

Posiadam kolor 06 Pink Pong. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z tak mięciutką, przyjemną konsystencją. Sunie po ustach równiutko, nie powstają żadne grudki, nigdzie nie wędruje, dobrze się trzyma (wiadomo że trzeba ją na jakimś etapie poprawić, nie wymagajmy cudów, ale również wtedy nie ma problemów z powstawaniem jakichkolwiek grudek) i nie wysusza ust aż tak bardzo (znam wiele produktów które robią to o wiele mocniej). Opakowanie jest bardzo poręczne, aplikator dobry. Tak jak w przypadku większości płynnych pomadek wymaga naprawdę niewielkiej ilości produktu do nałożenia.

Dałabym 5 gwiazdek, ale zapach mi na to nie pozwala. Pachnie nie dość że chemicznie, to bardzo intensywnie, trochę jak rozpuszczalnik. Odejmuję tylko jedną gwiazdkę z uwagi na fakt że zapach ten jest wyczuwalny dosłownie przez kilka sekund w trakcie nakładania po czym znika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516891].usefull || 0 }}% pomocna.