Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Aldo Vandini, Fruttini, Kremowy żel do kąpieli

Aldo Vandini, Fruttini, Kremowy żel do kąpieli

Fascynujący i subtelny zapach żelu do kąpieli uczyni twoją kąpiel przyjemną, dając poczucie pełnego odprężenia. Specjalna kombinacja naturalnych ekstraktów, przyjaznych skórze lipidów, wiramin B3 i B5 i łagodnego kompleksu pielęgnacyjnego zapewnia 24 godz. efekt gładkości i nawilżenia skóry. Dostępny w następujących zapachach:
- Honey Cream (mleko i miód)
- Candy Cream (karmelowo - migdałowy)
- Choco Chips (kakaowo - kokosowy)
- Cherry Vanilia (wiśniwo - waniliowy)

nic szczegolnego

ladny zapach bardziej wisniowy niz waniliowy - to na pewno na plus, przyjemnie sie pieni, zostawia delikatny zapach na skorze, choc bardzo ulotny
duza pojemnosc tez jest na plus, jednak jest malo wydajny, zuzylam go bardzo szybko i nie zapdl mi szczegolnie w pamiec wiec tylko dwie gwiazdki

nei wiem czy kupie kolejne opakowanie, jest wiele ciekawszych zapachow i na pewno mniej chemicznych

Używam tego produktu od: uzywalam dwa lata temu

słodziutki

Ten płyn został zakupiony przez pomyłkę, mąz nie doczytał i kupił go zamiast żelu pod prysznic (nie mam wanny ;)
Używam go więc tak jak żelu, bezpośrednio na zwilżoną skórę. Nie zauważyłam, aby piana była jakoś szczególnie kremowa, ale pieni się dobrze, nie wysusza skóry, ma apetyczny, intensywnie czerwony kolorek i........... smakowity zapach, dla którego właśnie chciałam mieć żel wiśniowo - waniliowy :)
Nie stawiam mu maksymalnej ilości gwiazdek, ponieważ nie używam tego produktu zgodnie z jego przeznaczeniem (tzn. do dużej ilości wody w wannie), nie mając wanny nie mogę sprawdzić jak się on sprawuje jako płyn do kąpieli.

ilość zużytych opakowań: pierwsze