Flormar, Passionate Dots (Piaskowy lakier do paznokci)

Flormar, Passionate Dots (Piaskowy lakier do paznokci)

Lakier piaskowy do paznokci. Dostępny w sześciu kolorach.

Cena: 10zł / 11ml
/m/

Nr 02-jest OK

Skąd ten tytuł, Passionate Dots? Może od ziarenek piasku w lakierze? Bo innych kropek w 02 nie ma ;) Lakier jest wampowaty, świetnie kryje (do dobrego krycia wystarczy jedna warstwa, ale wówczas na paznokciach są miejsca bez piasku, z samym lakierem, więc nałożyłam dwie), schnie ok. 25 minut. Nie ma w sobie drobinek brokatu, ale gdy wyschnie, robi się matowy z aksamitnym połyskiem. Świetnie wygląda, gdy jest jeszcze mokry i błyszczący :) Trzyma się bardzo dobrze, po jednym dniu nie było startych końcówek ani odprysków. Pomimo mocnej pigmentacji nie zafarbował skórek. Doczepić mogę się do rączki pędzelka, przez to, że nie jest gładka, a z wgłębieniami, trudniej obraca się nią w ręku i trudniej maluje. Pędzelek jest wąski, chyba jednak wolę trochę szersze w przypadku piasków. Ogólnie nosiło mi się ten lakier z przyjemnością, choć nic nowego tu nie wymyślono. Na pewno jest lepszy jakościowo od polskiego Wibo, Wow! Sand Effect w podobnym kolorze (nr 04), który szybko się odbarwiał i ścierał na końcówkach.

Dokupiłam kolejne :)
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: żadne