Inglot, GroMax (Odżywka do paznokci)

Inglot, GroMax (Odżywka do paznokci)

Preparat przyspieszający wzrost paznokci. Zawiera pantenol, witaminę E, pantoteinian wapnia, keratynę oraz olejek z pestek moreli. Ma zapewniać szybki i zdrowy wzrost paznokcia.

super i bez formaldehydu i toluenu!!!

kupiłam w sklepie firmowym za 21 zł wraz z silk wrap ( tez odzywka ale mleczna- inna od gro max,
Miałam słabe, łamliwe pazurki, ktorchych nie mogłam za nic zapuscić. Bałam sie zastosowania odżywek z formaldehydem i toluenem. Ta jest idealna.
Odzyweczka ma silny zapach lakieru do paznokci, ale bez przesady, mnie nie odzuciła, zapach taki jak zmywacz.
Trzyma sie bardzo długo, nie do zdarcia, choc sprzatam w niej i myłam okna, mam tez zwyczaj skrobania paznokciczy, naciskania ich. Bardzo utwardziła płytkę.
Zmywam ją zmywaczem raz na 2-3 dni, paznocie zmyte są ładne, nie są odbarwione czy zniszczone, są bardzo ładne i nie są słabsze bez odzywki.
Paznokietki rozną dosc szybko, nie rozdwajają sie, są twarde, pomalowane nią wygladaja jak po lakierze bezbarwnym, nawet lepiej, nie są pożókłe.
Maluję raz , nastepnego dnia jeszcze raz, 3 ciego zmywam, i od początku tak. Szybko schnie, wygoda stosowania, fajna konsystencja wydajny, dobry pędzelek, nie zasycha.
Naprawdę nie wiedzę zadnych minusow. Efekt przerosł moje wyobrazenia bo po pierwszym uzyciu nie byłam wniebowzięta, sadzac ze to tylko lakier, jednak po 3 zastosowaniach efekty były mocno zauważalne. N
o a teraz nie pamiętam jak mogłam nie mieć kiedys długich i mocnych pazurkow.Baaardzo polecam, tylko przez początkowe uzycia płytka owszem utwardza sie ale dopiero po 3-5 razach paznokieć zaczyna szybko rosnąć.
Na plus jest jeszcze "bezpieczny" skład.

Bardzo skuteczna !

Rewelacyjna odżywka!
Rzeczywiście, tak jak obiecuje producent, przyspiesza wzrost paznokci. Oczywiście nie ma co liczyć, że dzień po użyciu będą one długie na kilka centymetrów, ale przy sumiennym stosowaniu efekt jest widoczny. Zmiany w długości paznokcia widać już następnego dnia. Produkt nakłada się przyzwoicie, jak lakier do paznokci odżywka ma wygodny pędzelek.
Odżywka schnie dość szybko, na pewno szybciej niż przeciętny lakier do paznokci.
Produkt jest też bardzo wydajny, buteleczka starcza nawet do pół roku, ale to oczywiście zależy od częstotliwości używania. Ja odstawiam produkt, gdy paznokcie osiągną pożądaną długość.
Cena jest adekwatna do efektu.

Jedynym mankamentem produktu jest nieprzyjemny, drażniący zapach, ale jak najbardziej do wytrzymania ; )

Podsumowując :

+skutecznie przyspiesza wzrost paznokci
+cena
+aplikacja
+szybko schnie
+wydajność

- zapach

Zdecydowanie polecam !

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: pięć

tylko dobra

Odżywka bardzo przyjemnie pachnie, a jej kolor jest prawie przezroczysty. Kiedyś stale jej używałam, jest całkiem dobra, ale są lepsze np. Sally Hansen (złota). Preparat odżywia paznokcie i powoli stymuluje je do wzrostu, ale jak dla mnie jest chyba jednak trochę za słaba. Jeśli ktoś nie ma większych problemów z paznokciami to smiało może ją wypróbować, z tej kategorii cenowej uznaję ją za całkiem dobrą.

Ilość zużytych opakowań: kilka pelnych opakowań

Uratowała moje paznokcie

Nie należę to wielkich fanek tej firmy, maja czasem lepsze czasem gorsze produkty ale skusiłam się na tą odżywkę i nie żałuję :D
Miałam bardzo zniszczone paznokcie po "żelach". Kruszyły mi się niemiłosiernie i nie mogłam ich zapuścić nawet na milimetr :/ I koleżanka poleciła mi właśnie to. Tylko żebym nakładała ją co dwa dni i tak też robiłam. Zadziałało i uratowało :D
Używam jej dalej zamiast lakieru bezbarwnego jak akurat nie mam pomalowanych na kolorowo :) - tak profilaktycznie ;P

Używam tego produktu od: październik 2010

Najskuteczniejszy przyśpieszac

Jest to najskuteczniejszy przyśpieszacz, jakiego miałam okazję wypróbować(a testowałam ich naprawdę wiele). Teraz Grower ma trochę inne opakowanie i konsystencję. Uważam, że teraźniejsza jest 10 razy lepsza od poprzedniej (zmieniony skład). Bardzo łatwo się nakłada(świetny pędzelek), pachnie OK, baaardzo wydajny, szybko wysycha i co najważniejsze :

po użyciu pazurki szybciej rosną i są wybielone!

Paznokcie po tym lakierze rosną naprawdę szybko. Nie należy się spodziewać ładnego, długiego paznokcia po 1 dniu, ale już po 2-3 paznokcie będą naprawdę ładne i o dziwo, białe! Polecam wszystkim! Cena jest naprawdę niska, jak za taką jakość.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Bardzo skuteczna

Od paru lat co jakiś czas wracam do tej odżywki. Z natury mam mocne i zdrowe paznokcie, ale jestem przywiązana do tej odżywki.

Kiedyś wystarczyło uderzyć w coś ręką, aby pracowicie zapuszczane paznokcie łamały się. Cały trud zapuszczania szedł na marne. Dzięki Gro-Max zauważyłam, że paznokcie rosną znacznie szybciej niż wcześniej. Tak więc obietnice producenta zostały jak najbardziej spełnione.

Obecnie noszę krótkie paznokcie, więc nie używam aktualnie tego preparatu, ale kiedy znowu zacznę zapuszczać paznokcie, na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: może z 5, 6

Polecam to działa

Odżywka ta jest rewelacyjna pazurki rosły szybciej i były bardziej wzmocnione super jako baza pod lakier zużyłam całą buteleczkę paznokcie rzeczywiście rosły szybciej owszem ma nieprzyjemny zapach ale jest on do zniesienia

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Najlepsza odżywka do paznokci jaka mialam:)
+ ładne opakowanie (eleganckie, wygodne)
+pędzelek elastycznie rozklada sie podczas malowania (takie wlasnie lubie)
+ładnie się błyszczy:D
+bardzo szybko schnie
+poprawia kondycje moich pazurków:D (są twardsze, szybciej rosną)
+wydajna bardzo

Używam tego produktu od:miesiac

bez sensu

Kupiłam tą odżywkę już dosyć dawno temu i nawet najwyraźniej używałam, bo kiedy ostatnio ją znalazłam było tylko pół opakowania. Zaczęłam używać ponownie i już wiem, dlaczego wtedy ją porzuciłam. Po pierwsze: zapach. Ostry, nie do zniesienia, w dodatku paznokcie pachną nim jeszcze długo po nałożeniu.
Po drugie: trwałość. Już następnego dnia odżywka schodzi całymi płatami.
Po trzecie: efekt, a raczej jego brak. Moje paznokcie nie stały się ani twardsze, ani nie zaczęły rosnąć szybciej, zniszczyły się tylko od ciągłego zeskrobywania resztek lakieru, bo nie nosiłam przy sobie zmywacza.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Polecam:)

Bardzo fajna odzywka, troszke nawet przyspieszyla wzrost moich paznokci, glownei uzywam jako lakieru bezbarwnego, wg mnie dlugo sie trzyma na pazurkach, ladnie pachnie, ma fajny pedzelek, mam go juz prawie rok i nawet nie zgestnial.
Polecam:)

Używam tego produktu od: maja 2005

Do niczego.

Mialam wyjatkowo lamliwe paznokcie i oczekiwalam, ze ta odzywka chociaz odrobine je wzmocni i utwardzi. Niestety zadnych pozytywnych efektow nie zauwazylam. Nadawalaby sie tylko jako bezbarwny lakier, ale odpryskuje niesamowicie szybko, takze zadomowila sie na stale na dnie mojej szuflady. Moje paznokcie odzyly dopiero po stosowaniu naturalnego kolagenu, ktory co prawda kosztuje 250 zl, ale jest moim niepodzielnym "odzywkowym" liderem.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/3 jednego

sprawdza sie!! jest OK

stosuje go od blisko trzech miesięcy i po, tym czasie stwierdzam:
1. paznokcie zaczęły rosnąc szybciej
2. płytka stała sie mocniejsza
3. preparat nie odbarwia paznokci
4. ma stosunkowo łagodny zapach
5. nadaje paznokciom ładny połysk i subtelnie podkreśla naturalna barwę
6. bardzo dobrze "trzyma się" na paznokciach. Ciężko go zdrapać - co, musze przyznać- zdarza mi sie robic w stresowych sytuacjach ;)
7. błyskawicznie schnie
8. mimo codziennego stosowania - dotąd nie zmienił konsystencji
9. bardzo wydajny!

biorąc pod uwage fakt, że zapłaciłam za niego mniej niż 15 złotych produkt spełnia swoje zadanie. można go stosować pod lakier kolorowy. pomalowane nim pazurki wygladaja ładnie. Myślę, że warto spróbować.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego i będą następne!