Eye Shadow Cream Tower (Cienie w kremie)

Eye Shadow Cream Tower (Cienie w kremie)

Wieżyczka złożona z 5 cieni w kremie, z dołączonym aplikatorem. Kilka wariantów kolorystycznych.

Cena: 6zł / 8g

Feee!

Te cienie to istna tragedia. Nie przepadam za cieniami w kremie (a mialam tylko te i z Avonu, moze inne jakos lepiej sie sprawuja) bo od razu znikaja z mojej powieki, a wczesniej zle sie je naklada. Kolorki ladne, ale co z tego... Za taka cene to chyba tylko do wyprobowania czy w danym kolorze bedzie dobrze.
Szczerze odradzam!

Używam tego produktu od:

do smieci...

kupilam bo ponoc takie cienie sa super do suchej skory. I sie zawiodlam, mimo ze firma robi bardzo dobre produkty to jesdnak to jest niewypal.
Cienie nie daja sie rownomiernie nalozyc, nawet na baze. roluja sie szybko, splywaja, rozmazuja a przy okajzi powduje um nie zaczerwinienie oczu i pieczenie..

a fe

Dzięki nim zraziłam się do cieni w kremie.
Kolory na pierwszy rzut oka ładne, po aplikacji są bardzo intensywne, aż za bardzo - jak u babki na jarmarku. Ich żywotność jest gorzej niż zła, są za tłuste. Ścierają się, wałkują i "rozjeżdżają". No i są raczej mało wydajne, a opakowanie bubelkowate. I to tyle co mogę o nich powiedzieć - nie polecam, lepiej kupić czekoladę :P

Makijaż Maybelline

brr

Nie będę się dużo rozpisywać na temat tych... hmm cieni. Cóż z tego, że kolorki w opakowaniu dość ładne, ale po chwili od nałożenia widzimy piękną krechę na powiece (nawet z bazą Art Deco) :( Konsystencja masła nie pozwala na użytkowanie tych cieni niestety, gdyż momentalnie po nałożeniu ścierają się. Fakt, nie są drogie ale szkoda nawet tych paru złotych.

szkoda pieniędzy

Ja też bardzo lubię Ruby Rose, ale te cienie to pomyłka, w minutę po nałożeniu cały cień gromadzi się w załamaniach powiek, poprostu spływa, nakładać trzeba grubo bo inaczej się poprostu nie da, konsystencja masła powoduje że albo kładziemy papkę na powiece albo nic nie widać. Cienie z brokatem - bo i takie są- bardzo "wyjściowe".Np. Zielony cień z brokatem nadaje się tylko na sylwestra bo trzeba go nałożyć bardzo duzo co wyglada śmiesznie, a brokat w chwilkę po nałożeniu jest WSZĘDZIE.
Podsumowując -nie kupujcie- naprawdę nie warto

niezadobrze

lubie ta firme,wiec jak zobaczylam nowe cienie w kremie w slicznych jak dla mnie kolorkach to kupilam natychmiast.
niestety,sa troszke zbyt tluste,maja(jak kazdy wyrob ruby rose) intensywny zapach.
sa bardzo perłowe.
trwalosc-troszke ponizej przecietnej.
dobry efekt uzyskuje sie kladac kolejno-
krem matujacy-baza art deco-matowy puder-cien
ale do tego trzeba czasu i wytrwalosci.
opakowanie tez niedporacowane,otwiera sie pudeleczko i ta wiezyczka sie sama "rozjezdza"

na szczescie cienie maja mala pojemnosc i sa srednio wydaje to moze szybko je zmecze.
nie oceniam je zle bo mi sie podoboja,lubie cienie w kremie,jeszcze troche poeksperymentuje toopatnetuje jak dobrze je nakladac.
na razie 3-

30.04-niestety,jednak te cienie sa okropne,mozna nimi uzyskac na powiece co najwyzej niehigieniczna,smierdzaca breje.
sliczne kolorki w pudeleczku i na palcu na powiece wygladaja okorpnie.wlasciciwe wcale nie wygladaja bo one splywaja z powieki na dol do gory i na boki.
no tragedia.
tylko dla masochistek ;)

słabiutko

nie wiem kto wymyślił coś tak przeciętnego, ale mu nie gratuluje, coś fatalnego, opakowanie tandetne, jak nam spadnie to sie połamie, bo bardzo kruchy plastik został użyty, niechigieniczny jeden aplikatorek do mieszania 5 cieni!!!!!!!!! ale co mnie się najbardziej nie podoba to jakosć, mimo ładnych kolorów w puzderkach, nieststy krem sie zciera, zbiera w załamaniu poiweki, można nałożyć tylko transparentna, tłustawą warstewke, tak jakbym nakładała na powiekę resztkę, perłowego kolorku, a kolory na powiece wyglądają nieststy identycznie , nieststy nie polecam :(