Estee Lauder, Stress Relief Eye Mask (maseczka pod oczy)

Estee Lauder, Stress Relief Eye Mask (maseczka pod oczy)

Rewitalizująca maseczka pod oczy, w formie płatków nasączonych serum i pakowanych po dwa w saszetki. Do stosowania po ciężkim dniu, nieprzespanej nocy, długiej podróży oraz zawsze, kiedy czujesz, że skóra wokół oczu potrzebuje ukojenia i odświeżenia.

Maseczka już po 10 minutach zmniejsza opuchliznę i inne oznaki zmęczenia, poprawia nawilżenie skóry aż o 40% i utrzymuje je na tym poziomie przez 6 godzin. Zawiera m.in. wyciąg z aloesa i ogórka.

Nadaje się do każdej cery. Testowana dermatologicznie i okulistycznie.

Skład: water (aqua purificata) purified, glycerin, butylene glycol, bifida ferment lysate, propylene glycol, allium sativum, protein glycoside complex, aloe barbadensic leaf juice, sodium hyaluronate, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, retinyl palmitate, polysorbate-80, laureth-4, cholet-24, ceteth-24, allantoin, disodium edta, bht, benzyl alcohol, sodium dehydroacetate, imidazolidynyl urea, phenoxyethanol, methylparaben

Cena: 150 zł / 10 saszetek

Nieprzewidywalne

Niewątpliwym plusem tej maseczki jest aplikacja. Płatki są cieniutkie i rewelacyjnie trzymają się na skórze. Bardzo dobrze też nawilżają skórę wokół oczu. Zostawiają przyjemny i bardzo delikatny film na skorze.

Trudno mi je jednak ocenić, bo tak jak napisałam w tytule ich działanie jest nieprzewidywalne. Po niektórych aplikacjach miałam ogromne wory pod oczami! Po innych opuchlizna była zmniejszona. Nie wiem, dlaczego działały tak różnie..

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.

dobry produkt, przynosi ukojenie

Stosowałam jakiś czas temu tą maseczkę w formie plastrów pod oczy. Działanie określam jako bardzo dobre. Po zastosowaniu skóra pod oczami zyskuje blasku, jest delikatnie rozświetlna, nawilżona, zmarszczyki są płytsze (przez odpowiednie nawilżenie). Worki pod oczami również zostają zniwelowane.
Wadą jak dla mnie jest cena tego produktu. Jest to ratunek w przypadku kiedy zaniedbamy okolice oczu i potrzebujemy natychmiastowego działania. Jednak zastrzegam, że nie jest to długotrwałe działanie a bardziej doraźne.

nie jest taka zla...

Nabylam te plastry tydzien temu z ciekawosci.
Po pierwszym uzyciu nie zauwazylam konkretnej zmiany na skorze w okolicach oczu, ale dobre nawilzenie.
Za drugim juz, trzymalam plastry 20 min a nie jak pisza 10, i na drugi dzien rano zaobserwowalam zredukowanie niewielkich lini ktore byly pod oczami. Mysle, ze trzeba stosowac ta makse regularnie by otrzymac jakis efekt.
Tak jak z kremami, dopiero po jakims czasie, kiedy skladniki zaczynaja pracowac, widac poprawe.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w rakcie 1-wszego

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Spisek! Układ! Złe moce!

Jeśli Systematica czuje się naciągnięta, to ja czuję się chyba ponaciągana do granic możliwości :(
Zrażona maseczkami Shiseido i Yves Rocher kupiłam sobie EL, tusząc naiwnie, że zdziała cuda. Dlaczegóż człowiek nie uczy się na błędach?!
Pierwszy raz użyłam w dniu, w którym miałam bardzo silną potrzebę wyglądania dobrze. Nałożyłam pod nieco niedospane, ale niezbyt opuchnięte oczka na przepisowe 10 minut, plus 5 dodatkowych, bo przecież baaardzo mi zależało na efekcie.
I co? I piorun mnie strzelił, bo po zdjęciu płatków oczy były bardziej popuchnięte, niż przed ich nałożeniem! Nic już z tym nie mogłam zrobić, a po południu jakiś pan z osiedla powiedział mi na ulicy, że w telewizji wyglądam na grubszą, niż na żywo :-/

Używam tego produktu od: Już nie używam, aż taka głupia nie jestem!
Ilość zużytych opakowań:

cienizna

Najkrócej - to po 10 minutach nie robi nic z tego co firma obiecała. W każdym razie - na mnie nie działa. Płatki są z cienkiej włókniny i łatwo przylegają do skóry (można nałożyć również na górne powieki), ale na tym koniec zalet. Przede wszystkim obrzęki zostawia w świętym spokoju; po 30 minutach (mniej więcej tyle płatki utrzymują się na skórze zanim odpadną) efekt jest niewiele lepszy. Jedyny rezultat to jakby natłuszczenie i co za tym idzie lekkie wygładzenie skóry. Nawet nie nawilża. Zero efektu wypoczętej skóry, którego oczekiwałam skuszona nazwą. Czuję się naciągnęta :(

ilość zużytych opakowań: 8 saszetek z 10-ciu ... nie wiem kiedy zmęczę do końca