Samoopalacz do twarzy i ciała

Samoopalacz do twarzy i ciała

Zgłaszająca osoba: Agata_Majka

Preparat samoopalający w dwóch wersjach - do ciemnej i do jasnej karnacji. Nadaje skórze naturalny odcień opalenizny. Doskonale się wchłania nawilzając i pielęgnując skórę. Efekt widoczny po 3 godzinach od aplikacji.

Skład: / wersja do ciemnej karnacji/ Aqua, Paraffinum Liquidum, Steareth-7 /and/ Stearyl Alcohol, Petrolatum, Paraffinum Perliquidum, Glycerin, Isopropyl Myristate, DHA, Propylene Glycol, Dimethicone, Propylparaben, Cetyl Alcohol, Retinyl Palmitate, Methyldibromo Glutaronitrile, Phenoxyethanol, EDTA, Citric Acid, Fragrance

Cena: ok. 12-14 zł / 75 ml

fajny

Na wstępie wyjaśniam, że półtorej gwiazdki odjęłam mu za cenę - za wysoką, jak na moj gust (ja swoje dwa egzemplarze nabyłam po promocji w Biedronce).
A zatem:

minusy:
- cena, jako się rzekło.

plusy:
- zacznę od tego, na co zwykle uwagi nie zwracam, wychodząc z założenia, że dodatkami zapachowymi maskuje się niedoskonałości produktu (w tym wypadku teoria ta się nie sprawdza): super pachnie kakaem :)
- fajnie się rozprowadza, jest bardzo wydajny;
- Miraculum lepiej nawilża, Dax przykladowo - gorzej. Kolastyna jest gdzieś pośrodku, ale raczej na plus;
- efekt jest fajny, naturalny, choć ja przy jasnej cerze stosuję wersję do ciemnej karnacji.

Ogólnie polecam, choc nie wiem, czy znow go nabędę, jeśli nie natknę się na jakąś promocję.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Nadaje piękną opaleniznę.

Bardzo lubię ten kosmetyk. Nadaje piękną opaleniznę, bez żadnych "smug". Skóra wygląda wyjątkowo naturalnie, na tyle na ile to możliwe po użyciu samoopalacza. Skóra nabiera cudownego, złocistego koloru.

Zalety:
+ niska cena
+ łatwo dostępny
+ nadaje piękny kolor
+ zostawia równomierną opaleniznę
+ nie plami
+ dość szybko się wchłania
+ ma przyjemną konsystencję kremu
+ nawilża skórę

Wady:
- przy mojej jasnej karnacji, żeby efekt był widoczny musiałam nałożyć dwie warstwy kremu
- mało wydajny, dość szybko go zużyłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Naprawdę w porządku

Kupuję co lato i jestem zadowolona. Efekt jest naturalny (stosuję specyfik do jasnej cery), a smaruję ciało i twarz. Wystarczy nabrać niewiele kosmetyku i dobrze wetrzeć, nie zostawi smug. W tym roku zmieniono zapach i jest bardzo przyjemny (pachnie kakao), oczywiście w miarę upływu godzin zaczyna śmierdzieć ;) mocna czwórka, nawet cztery z plusem, jeśli porówna się cenę i jakość.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Pierwszy samoopalacz

Pierwszy raz miałam styczność z samoopalaczem. Przeważnie słońce dobrze mnie opala ale kiedy po zimie chciałam założyć spódnicę, nie miałam innego wyjścia jak zastosować "Sztuczną opaleniznę".

Nie jestem zadowolona z produktu. Może i ma ładny zapach ale nie uzyskałam pożądanego efektu. Mam samoopalacz dla jasnej skóry. Dla pożądanego efektu muszę zużyć połowę tubki.
Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania ale pozostawia plamy, których nie da się ukryć przy krótkich szortach.

Nigdy nie przepadałam za Kolastyną a ostatnie doświadczenie zniechęciło mnie do tej marki na zawsze.

Czy ja wiem .

Posiadam go od maja i jakoś nie przypdał mi do gustu . Mam wersje do jasnej karnacji .
Zapch może być , dostęonoś też dobra . W moim przypadku trzeba go duuużo nałożyć żeby było coś widać . Robi palmy .

Używam tego produktu od: maj 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie o to mi chodziło

Posiadam nową wersję tego samoopalacz do ciemnej karnacji. Tzn posiadałam bo już mi się skończył i więcej nie mam zamiaru go kupować.
Stosowałam go zarówno na twarz jak i na ciało.
Jak dla mnie nie ma on żadnych plusów, ma za to sporo minusów, np.:
- śmierdzi! typowy zapach dla tego rodzaju kosmetyków, a nawet jeszcze gorszy
- ma rzadką konsystencję
- ciężko go wetrzeć i ciężko się wchłania\\\'
- wydajny! ( w tym przypadku to absolutnie nie jest zaleta)
- robi palmy i smugi :(
- długo schodzi
- brudzi ubrania
- zapycha
- pozostawia tłusta powłokę na twarzy
- brudzi ręce i to bardzo szybko
- dostępny tylko w Auchan

Jedno wielkie rozczarowanie. Koniec z samoopalaczami
Nie polecam

Używam tego produktu od: użyłam go 6 razy

Swietny! ..ale....

Jakis czas temu skusilam sie an ten samoopalacz. Mam do cery jasnej. Dlugo myslalam nad ocena.. wahalam sie miedzy 4 a 3.. juz tlumacze dlaczego.

Jako samoopalacz:
+ najlepszy kosmetyk jaki mialam! Moze w tej dziediznie nie jestem znawca, mam bardzo jasna cere i rzadko uzywam takich kosmetykow.
+nie tworzy smug.. kolor jest naprawde jednolity i powstaje stopniowo
+przyjemna aplikacja.. ladnie pachnie i ma fajna konzystencje
+szybbko sie wchlania nie pozostawiajac tlustego filmu
+jak na samoopalacz ma bardzo ladny zapach
opalenizna utrzymuje sie dosc dlugo i w miare rownomiernie schodzi

minusow nie ma! ..ale..

Jako kosmetyk do stosowania na twarz ma cale mnostwo wad!
- okropnie zapycha! pory az sie wypelniaja zanieczyszczeniami i to w bardzo krotkim czasie(nawet godziny!)
- strasznie wysusza :( co prawda po uzyciu ma sie wrazenie ze skora jest gladziutenka i jedwabista.. niestety po kilku godzinach nastepuje dziwny efekt sciagniecia a po chwili skora robi sie jak pergamin
- w moim przypadku, po uzyciu strasznie wysypuje mnie na twarzy krostkami :( Pojawiaja sie blyskawicznie.. jakby mi wrocil tradzik.
-Wogole skora zachowuje sie jak po lekkim peelingu albo uzyciu kwasow... Gdy po kilku godzinach mam dosc.. myje twarz i wyraznie czuje ze lekko szczypie gdy nakaladam krem badz wycieram ja recznikiem.
-niestety wzmaga wydzielanie sebum...mam cere mieszana.. ale odkad ja prawidlowo pielegnuje problem swiecenia zniknal. Po zastosowaniu samoopalacza na 100% bede sie swiecic jakbym sie olejem polala :(

Jestem zdania ze jest to produkt godny polecenia. Mimo moich przykrych doswiadczen, mysle ze dziewczyny z cera normalna beda z niego zadowolone.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2

warto spróbować

Skuszona recenzja i niska cena uważam, że warto zakupić i przekonać się na wlasnej skórze.
Podczasz latwego rozprowodzania samoopalacza unosi sie przyjemny zapach.
Efekt poteguje moja dotychczasowa opalenizne,na twarzy. Do reszty ciala uzywam innego kosmetyku
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Używam tego produktu od: misiąsa

świetny :) polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z tego prodku! Efekt widoczny juz po 3 godzinach .Idealny by dac cerze idealny wyglad:)Ladnie sie rozprowadza, nie pozostawia plam w zaleznosc od ilosci uzycia:) polecam naprawde warty jest swojej niewielkiej cenie! :)Używam tego produktu od:pol roku :)

może być:)

używałam go w poprzednie wakacje (wersja dla jasnej skóry) i muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona - nadał moim sinym nóżkom naturalny odcień. o opaleniźnie nie było mowy, bo zeby ja uzyskać musiałabym zafundować im ze 2 razy grubszą warstwę:D denerwował mnie zapach no i fakt, że trzeba było posiedzieć trochę, zanim się go w miarę równomiernie rozsmarowało. wywołał u mnie delikatne pieczenie skóry, za co kolejna gwiazdka w dół. generalnie jednak, nie jest zły:)

Używam tego produktu od: w wakacje
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć z pierwszego

Super

Mam wersje do ciemnej karnacji. Używam tylko do ciała, bo na buzke raczej kremy brazujące. Krem daje równomierną opalenizne, w naturalnym odcieniu. Wydaje mi się że nawilza. Jedyny minus to zapaszek, ale biorąc pod uwage cene, to uwazam ten produkt za KWC.

Używam tego produktu od: dawna

OK ale ten do ciemnej cery:)

1.Jest tani- ogromny plus !!! :D
2.Uzywam tego do ciemnej karnacji, a mam bardzo jasna, wrecz blada cere i efekt jest swietny. Wczesniej wyprobowalam ten do jasnej i nie bylo efektu prawie w ogole. :nie:
3.Niestety ma nieprzyjemny,meczący zapach- przynajmniej dla mnie odsssstraszajacy... :(
4.Nie zostawia smug ;)
5.Nie wychodzi zielony tudzież żółty kolor- efekt to kolor ciemnej brzoskwinki a po dwoch warstwach brązu.
6.Konsystencja na 4. Troche tłusty i po nim mam wsmożone wyskakiwanie drobnych niespodzianek w postaci syfkow.
7.Polecam gorąco, aczkolwiek tylko ten do ciemnej karnacji. :)