Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lush, Close Up, Krysztal (Dezodorant)

Lush, Close Up, Krysztal (Dezodorant)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 90 g
Cena 18,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zgodnie z polityką firmy, dezodoranty Lush'a nie są antyperspirantami. Zawierają naturalne składniki, sodę bicarbonate by absorbować zapach potu i olejki by zatrzymać rozwój bakterii. Nie zawierają syntetycznych substancji zatrzymujących pocenie, ponieważ takie działanie "było by czymś złym. Temperatura Twojego ciała jest regulowana przez szereg mechanizmów, także pocenie (...) które jest zdrowe".
Wszystkie dezodoranty tej firmy noszą zbiorcze miano "krysztal", pochodzące od Stana Krysztal, chemika kosmetycznego, który opracował formułę wykorzystywaną we wszystkich "Krysztalach": dodanie do składu magnesium carbonate i sodium bicarbonate, działających na zasadzie pochłaniaczy potu.

Krysztal Krysztal (nazwa typu i nazwa kategorii) jest przeznaczony głównie dla mężczyzn, ponieważ jego kompozycja zapachowa nie zawiera kwiatowych nut. Oparty na olejkach z cytryny, limonki i cyprysa, adresowany jest dla osób o niezbyt wrażliwej skórze, ponieważ aktywne substancje są dość silne - dzieki temu działają nawet na najbardziej oporne pachy, skutecznie kontrolując mikroby, dezodorujac i odświeżając.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

ma chaarkter

No niestety, przy całej mojej sympatii dla Lusha, tego produktu nie mogę polecić. Przede wszystkim, mam pewne zarzuty co do właściwości przeciwpotnych - zły nie jest, ale dla mnie - na Misia działa z pewną taką nieśmiałością, co nie jest wskazane, bo Misio jak i ja do pracy dojeżdzą rowerem, i zawsze jest spóźniony. Misio łamie w pośpiechu przepisy drogowe, dezodorant łamie sterylność pach, i mamy niezbyt wskazany komplet, o ile pracuje się z ludzmi :) Na mnie działa, nawet na wersję rowerową, ale nie ufam mu - kilka razy zupełnie bez zapowiedzi po prostu przestał działać. Aha, i nie nadaje się na wyjazdy - działalność ograniczona do powiedzmy 10 godzin.
Największą wadą jest jednak to, że ciężko go przechować - nie może być trzymany w łazience, bo wchłania wilgoć; w sypialni kolekcjonuje kurz (i wtedy brzydko pachnie kurzem właśnie - normalnie jest idealnie bezzapachowy), chyba, że się wymyśli jakieś mądre opakowanie, co jest dość trudne, bo się skubaniec kruszy na potęgę. Nasza obecna wersja służy obydwojgu, bo zdecydowała się na zmianę stanu skupienia i wędrówki sypialniane w postaci rozmaitej wielkości drobin i kruszyn, które raz na jakiś czas lądują z toaletki na podłogę. Zdecydowanie jest to produkt z charakterem, wymagający bliskiej współpracy, uwagi i silnej woli, by wytrwac w jego używaniu :)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  114
  produktów

  217
  recenzji

  176
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  255
  recenzji

  61
  pochwał

  8,83

 3. 3

  115
  produktów

  172
  recenzji

  154
  pochwał

  8,32

Zobacz cały ranking