Nivea Visage, Łagodne mleczko oczyszczające

Nivea Visage, Łagodne mleczko oczyszczające

Zgłaszająca osoba:Agata_Majka

Skóra sucha i wrażliwa jest często niewystarczajaco nawilżona, dlatego może negatywnie reagować nawet na niewielkie podrażnienia. Aby przywrócić skórze suchej i wrażliwej naturaklny poziom nawilżenia, do oczyszczania i pielęgnacji cery należy stosować wyłącznie produkty nawilżające, które są dobrze tolerowane przez skórę.

Mleczko Nivea Visage z aloesem i rumiankiem

- skutecznie oczyszcza skórę, delikatnie usuwając wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż twarzy i oczu

- dzięki zawartości aloesu i rumianku nawilża oraz wygładza

- mleczko jest przyjemne w użyciu i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy

- jest doskonale tolerowane nawet przez bardzo wrażliwą skórę

EFEKT: Skóra jest gładka, czysta i miękka. PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE I OKULISTYCZNIE

Bardzo delikatny preparat dokładnie i złatwością usuwa makijaż i zanieczyszczenia, łagodzi podrażnienia. Nie jest drogi. Sama często biorę je ze sobą do solarium i przed opalaniem oczyszczam nim twarz. Polecam.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Stearate, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Lanolate, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis, Panthenol, Chamonilla Recutita, Ethoxydiglycol, Propylene Glicol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Parfum

Cena: 15 zł / 200 ml

Przeciętny

Plusy:
- zapach
- oczyszcza
- nalwilża

Minusy:
- konsystencja,
- kiedy coś dostanie się do oka, bardzo piecze
- zostawia film na skórze, który jest nieprzyjemny

Typowy przeciętniak, już wolałabym kupić 2 mleczka oczyszczające z Biedronki z taką cenę. Dawałam mu już chyba za dużo szansy wykazania się.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte, w trakcie 3

ble

Kupiłam kiedyś i byłam niezadowolona.
Jedyny plus, to zapach, przyjemny.
Tak to szczypały mnie oczy, twarz była lepka.
Za gęsty i wydaje mi się, że za tłusty jak na cerę normalną i mieszaną

Nie polecam.

Używam tego produktu od: raz kupiłam

Dobry kosmetyk!

Mleczko jest moim zdaniem godny polecenia. Nie czytałam innych recenzji ale widzę że są nie najlepsze.
PLUSY:
dobrze oczyszcza
ma dość rzadką konsystencję (to plus)
przyjemnie pachnie
nawilża
MINUSY:
szczypie w oczy
mało wydajny mimo rzadkiej konsystencji
nie zmywa dokładnie makijażu
Jest to jednak produkt dość tani, dlatego warto (bo nie najgorszy:)Używam tego produktu od:tyle ile trwa zuzycie 2 opakowań

pierwsza depilacja bikini

średni

W miarę Ładny zapach,
cena przeciętna.
Konsystencja niespecjalna,
ciężki i jakiś taki lepki
Generalnie niezbyt mi odpowiada i chce go szybko skończyć.
Bardzo podrażnia oczy.. :/

Używam tego produktu od: miesiac

może być

Oczyszcza skore, mozna zmywac nim makijaz oczu, nie podraznia.
Zwyczajny kosmetyk do demakijazu
Jednak czego mozna chciec wiecej skoro mleczko mam na skorze jakas minute a potem zmywam je tonikiem...
Spelnia swoje zadanie i to chyba jest najwazniejsze

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

ciężki

Jak dla mnie za ciężki... może i ładnie zmywa makijaż i jest łagodny dla oczu ale ta strasznie gęsta konsystencja... po demakijażu czuję jak bym się wysmarowała jakimś tłustym kremem.... bleee :(

Ładnie pachnie

Też tak jak garnier piecze mnie w oczy przy zmywaniu tuszu do rzęs.. w reszcie nie mam co do niego żadnych zarzutów.. ładnie pachnie i nawet wpełnia swoja misję jednak jest w nim cos co mnie odpycha od niego..

Używam tego produktu od:rok

coś w nim jest nie tak...

Może obiektywnie, to on się sprawdza: nie uczula, ładnie oczyszcza, dobrze się wchłania, ale subiektywnie go nie lubię :( Nie podoba mi się jego lepka konsystencja, to, że zanim go się zdejmie płatkiem z twarzy to rozmazuje się na wszystki strony itp.
W zasadzie moje wszelkie uwagi nie dotyczą w jego przypadku jakości preparatu, co samego sposobu jego używania.

Moj KWC

Ja daje mu 5 bo:
nie uczula
nie podraznia
delikatnie oczyszcza
można nawet zmywac makijaż z oczu
ślicznie pachnie
niedrogi:)
Wad nie zauwazyłam, ja mam tłusta cere ze słonnościa do alergii, nie zaszkodził mi, ale moge zaryzykowac stwierdzeniem ze pomaga:)
Mój kwc :)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

nie!

Jaki on tam łagodny, nigdy nie miałam wrażliwej skóry, a on mnie uczula, swędzi mnie i szczypie :( totalna porażka...Może komuś pomaga ale ja się zawiodłam, tym bardziej że używałam do tej pory wielu kosmetyków firmy Nivea

ostatnie użycie - 2 miesiące temu

średniak

Mleczko dosyć delikatne,nawilża,dobrze radzi sobie ze zmywaniem tuszu do rzęs,jednak ostatnio szczypały mnie po nim oczęta i wrażliwej skórze twarzy dało we znaki..Mam cerę naczynkową,suchą i niestety zdarza się iż ją podrażnia mimo swej "delikatności".
Mleczko jest takim średniaczkiem za przystępną cenę na rynku kosmetyków do demakijażu.Możliwe że jeszcze kiedyś do niego wróce.Np.na zime.

Używam tego produktu od:paru lat naprzemiennie

O mój Boże...

To jedno z najgorszych mleczek, jakich używałam, a w tym temacie mogę nieskromnie podać się za eksperta. Szkoda, bo lubię firmę Nivea i nie spodziewałam się takiego efektu, jaki zapewniło mi to mleczko.
A jaki to efekt? Już mówię:
- niemiłosiernie łzawiące oczy, zachodzące mgłą i piekące przez długie minuty;
- przesuszona, nagle nadwrażliwa skóra;
- czerwone placki pod oczami, skóra przez kilka dni sprawiała wrażenie dosłownie poparzonej, jak zresztą kilka innych miejsc na twarzy po użyciu tego "łagodnego" produktu do demakijażu;

Przy takich minusach naprawdę nie mam serca dodać gwiazdki choćby za ładne opakowanie, zapach i gęstą, śmietankową konsystencję.
Czyli moja opinia to krótkie NIE.