80 Make-Up Remover Pads (Płatki kosmetyczne)

80 Make-Up Remover Pads (Płatki kosmetyczne)

Pojemność 80 szt

Płatki do łatwego demakijażu, mogą być użyte do zmywania twarzy czy aplikowania toniku. Ultradelikatne dla skóry, bawełniane płatki gwarantują wyeliminowanie ryzyka podrażnień czy zadrapań. Mogą zaabsorbować stosunkowo dużą ilość płynów. Opakowanie ze sznureczkiem, dzięki czemu można je zawiesić w łazience, a także zamknąć.

do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

w nowej wersji

Miałam możliwość testowania płatków już w tej nowej, trochę odmienionej może wersji. Podoba mi się to, że są kwadratowe i duże dzięki czemu jednym płatkiem można nawet załatwić całą twarz :) Niestety rozwarstwiają się i pozostawiają kłaczki :( Cena podobna jak normalnych płatków z drogerii czy z supermarketów. Szkoda, że nie ma większej wersji jeśli chodzi o pojemność.

nie

Płatki są beznadziejne. Rozwarstwiają się i pozostawiają mnóstwo kłaczków.Nie nadają się do niczego, żałuję , że je kupiłam, a nie były wcale tanie. Znam wiele dużo tańszych i lepszej jakości płatków.Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

nigdy wiecej

Zamowilam kiedys online 2 opakowania i ... za ta cene spodziewalam sie duzo lepszej jakosci. Platki bardzo sie rozlaza i czasami nawet zostawialy wloski na twarzy. Z platkami rossmannowaskimi to sie one rownac nie moga.

Używam tego produktu od: w zeszlym roku

Manicure - velvet nails

delikatne ale rozłażą się

Nie są bardzo złe, ale też nie polecam ich na prawo i lewo. Powierzchnia bardzo gładka, jedwabista, ale płatek już w momencie wyjęcia się rozwarstwia i bardziej przypomina bezkształtną kulę, niż dysk :). po nasączeniu rozłazi się w poziomie jeszcze bardziej. Do twarzy ok - ja akutar takie lubię - ale do oczu, czy paznokci - nie za bardzo.