Beautiful Skin, French Vanilla & Shea Butter Extra Moisturizing Lotion (Intensywnie nawilżający balsam do ciała z wanilią i masłem shea)

Intensywnie nawilżający balsam do ciała przynosi ulgę wysuszonej skórze równocześnie przywracając odpowiedni poziom wilgotności. Francuska wanilia - sprawia, że skóra nabiera promiennego, zdrowego wyglądu, a jej powierzchania staje się gładka. Masłosz - intensywnie nawilża wysuszone komórki skóry, pozostawiając jej powierzchnię delikatną i wzbogaconą w składniki odżywcze. Balsam jest doskonale absorbowany przez skórę, która długo pozostaje miękka i gładka. Nie pozostawia tłustych osadów.

Skład: Water (Aqua), Safflower (Carthamus Tinctorius) Oil, Propylene Glycol, Dicapryl Maleate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Vanilla Planifolia Extract, Shea Butter (Butyrosperumum Parkii), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Dimethicone, Sodium PCA, Disodium EDTA, Carbomer, Trethanolamine, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Fragrance (Parfum), FD&C Yellow No.5 (CI 19140).

ok. 30 zł / 532 ml

polubiłam

Nie zaczęło się dobrze.

Po pierwsze pompka:
Miałam straszne kłopoty z pogodzeniem się z faktem, że tej pompki się nie zakręca. Musi być odkręcona cały czas, chyba, że akceptuje się fakt, że balsam wylewa się przy zakręcaniu. To rozwiązanie jest naprawdę fatalne.
Stoi więc z odkręconą pompką, ale nie zauważyłam, żeby przez to wysychał.

Po drugie zapach:
Freeman robi zazwyczaj pięknie, intensywnie pachnące kosmetyki. Problem polega na tym, że to za czym inni szaleją jeszcze innych drażni. I mnie ta wanilia francuska nie przypadła do gustu. Pierwsze aplikacjie - niemal wbrew sobie. Ale co ciekawe - z czasem bardzo ten zapach polubiłam. Nie wiem na jakiej zasadzie.

Dlaczego więc oceniam go tak wysoko?
Bo balsam jest naprawdę wyjątkowo dobry. Na początku miałam wrażenie, że nie różni się od innych przyzwoicie nawilżających balsamów jakie miałam, ale zauważyłam naprawdę wyraźną poprawę stanu skóry przy dłuższym używaniu.

Do tego jest niedrogi.

Mam na razie swoje pierwsze opakowanie. Prawdopodobnie kupiłabym nowe po wykończeniu tego, ale z Freemanem zawsze jest problem - trudno dostać te kosmetyki.