Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kobo Professional, Modeling Illuminator with Tens’ Up (Modelujący korektor rozświetlający do twarzy)

Pozwala na idealne wymodelowanie i podkreślenie wybranych partii twarzy.
Rozświetla skórę sprawiając, że wygląda ona świeżo i promiennie, perfekcyjnie maskuje oznaki zmęczenia, cienie pod oczami oraz drobne zmarszczki i linie.
Zapewnia szybką i łatwą aplikację.
Dostępne 2 odcienie.

Skład: Aqua, Mineral Oil, Propylene Glycol, Polyglyceryl-4 Isostearate (and) Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone (and) Hexyl Laurate, Isododecane, Caprylic Capric Triglyceride, Cichorium Intybus (Chicory) Root Oligosaccharides(and)Caesalpinia Spinosa Gum, Boron Nitride, Synthetic Beeswax, Cyclomethicone (and) Quaternium-18 Hectorite (and) Propylene Carbonate, Isododecyl Neopentanoate, Nylon, Mica, PVP, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitan Olivate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Ethylparaben(and)Propylparaben (and) DMDM Hydantoin, [+/-CI 15985:1,CI 45425, CI 45396,CI 77492,CI 77499,CI 77491,CI 77891].

rozświetlające

Porażka!

Produkt z korektorem nie ma nic wspólnego. Szybko znikał z twarzy, a pod oczami dawał koszmarny efekt, którego nie umiem nawet opisać. W dodatku ten paskudny różowy odcień po zastygnięciu... Nigdy więcej go już nie kupię

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486736].usefull || 0 }}% pomocna.

jest okropny

Korektor mnie niczym nie zaskoczył. Kierowałam się jego jasnym odcieniem ale najjasniejszy odcien okazał sie zbyt różowy...
Po drugie znika z twarzy dość szybko.
Nie kryje jak na korektor przystało
Jednym słowem NIE POLECAM :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482671].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomarańczowieje

Kolor ktory kupiłam to 102, po jakimś czasie zaczął ciemnieć i nie nadawał się do używania. Jego konsystencja po nałożeniu czasem pozostawia wiele do życzenia. Z pewnością nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479591].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Nie nadaje się pod oczy

Nawet nie umiem dobrze opisać tego dziwnego brzydkiego efektu jaki robi pod oczami, bo nigdy wcześniej się w czymś takim nie spotkałam - jedyne co mi przychodzi go głowy to spękana perła (?) łuska (?)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477246].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

stosowałam go pod oczy i na nos - pozostawiał brzydkie smugi, rolował i ścierał się bardzo szybko
po 2 tygodniach konsystencja stała się pomarańczowa :( i nie nadawał sie do dalszego użytkowanie, zdecydowanie lepszym wyborem będzie korektor z catrice

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414091].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie warto..

Korektor zakupiłam jakiś czas temu na promocji w Naturze, skusiła mnie jego cena (10zł). Jedyną prawdą, którą napisał tutaj producent, to aplikator, który zapewnia szybkie nałożenie na twarz. Reszta jest kłamstwem. Nie podkreśla on wybranych partii twarzy, nie zakrywa cieni pod oczami, nawet po nałożeniu 2 warstw. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399496].usefull || 0 }}% pomocna.

nie podoba mi się

przez kilka dni było w porządku, ale później zaczęły pokazywać się mali nie przyjaciele, zazwyczaj w miejscach gdzie używałam o tego produktu...kolor też mi nie odpowiadał 101 wpadał w róż, nie krył zasinień. nie kupię ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1342036].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie nie nie

Na pierwszy rzut oka podobny do Catrice, ale to nie to.
-Cienie pod oczami kryje na jakieś 10-15 minut
-mało wydajny
-gdy zużycie produktu zbliża się ku końcowi, trzeba się mocno natrudzić, żeby wydobyć kosmetyk z opakowania

Jest mnóśtwo innych, lepszych i w podobnych cenach.
Strata pieniędzy i nerwów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339941].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja go tam lubię

Do rozświetlania twarzy się nie nadaje, tym bardziej do krycia wyprysków. Za to w moim przypadku jest niezastąpiony pod oczy. Pięknie rozświetla, odświeża skórę pod okiem. Wytrzymuje cały dzień, nie zbiera się w zmarszczkach, nie roluje się. Bardzo go lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331551].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam mieszane uczucia.

Sama nie wiem ...
Mam najjaśniejszy kolor i całkiem ładnie się prezentuje.
Ciężko się go rozprowadza, lecz daje ładne rozświetlenie.
Efekt po kilku godzinach nie jest zadowalający, bo po czasie dosyć się roluje.
Używam go czasem jako bazę pod cienie i całkiem ładnie je trzyma.

Wypróbować zawsze warto, jednak nie umiem się do niego przekonać. Daje mu pół na pół.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325116].usefull || 0 }}% pomocna.