Lipidiose 2, Odżywczy krem-fluid do ciała

Lipidiose 2, Odżywczy krem-fluid do ciała

Zgłaszająca osoba: Agata_Majka

Idealny dla szorstkiej, popękanej i łuszczącej się skóry. Przywraca jej elastyczność, długo działa. Osobiście używam go do skóry po depilacji, ponieważ mam wrażliwą i zwykły balsam nie wystarcza. Polecam, choć ze względu na cenę będę szukała dalej... :)

Skład: aqua, cyclopentasiloxane, glycerin, paraffinum liquidum, butyrospermium parkii, zea mays, cetearyl alcohol, stearyl alcohol, stearic acid, olea europea, cetearyl glucoside, ribes nigrum, methylparben, sodium hydroxide, chlorhexidine digluconate, persea gratissima, xanthan gum, butylparaben, parfum

balsam jest nawet cąłkiem fajny ale zapach zbyt mono mi przeszkadza

Witam, mam problem z balsamami do ciała bo często denerwuje mnie ich zapach i tak tez jest w tym przypadku, a szkoda bo balsam świetnie się wchłania i bardzo dobrze nawilża

plusy:
-konsystencja
-wchłanianie
-nawilżanie

minusy:
-zapach
-cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Opatrunek w mleczku!

Genialny produkt,marki Vichy!Stosuję go leczniczo,na co dzień jest zbyt ciężki!Ale gdy mam ponowne problemy ze skóra,staje się wysuszona,łuszcząca i szorstka sięgam po niego!Po kilku dniach stosowania potrafi uleczyć najbardziej wysuszoną i zniszczoną skórę!Konsystencja jest ciężka i tłusta,ale wchłania się dosyć szybko i nie pozostawia tłustej warstwy!Generalnie bardzo wydajny i faktycznie działa!Kosmetyk Wszech czasów!!

Używam tego produktu od:3 lat

KWC!

Nie ma drugiego tak dobrze nawilzajacego kremu do ciala. Ten jest po prostu rewelacyjny. Utrzymuje nawilzenie do 12 godzin, skora nim posmarowana jest nawilzona idealnie przez caly dzien. Do tego ten cudowny zapach. Krem nie jest tlusty, ma bardzo przyjemna konsystencje i szybko sie wchlania pozostawiajac uczucie swiezosci. Czasem w promocji mozna nabyc opakowanie promocyjne 400ml z pompka za 48zl. Naprawde warto!

Ilość zużytych opakowań: 4 duze

Niewidoczna kreska na powiece

Genialny!!!

Od pierwszego użycia widać było efekt, idealnie nawilżona skóra, kosmetyk był tak skuteczny, że wymagał aplikowania co dwa dni, ponieważ nawilżenie utrzymywało się bardzo długo. Cena adekwatna do zawartości i skuteczności, jaka wielka szkoda, że znikł z aptek, żałuje, że nie zrobiłam zapasów, ale któż przypuszczał. Moja skóra po nim była idealna, mięciutka, pachnąca ( chociaż ten zapach nie wiedzieć czemu kojarzył mi się z piwem, zapachem piwa, z czasem się przyzwyczaiłam :/), genialny jak dla mnie.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:dużo, chyba 10

bardzo dobry

świetny, gęsty krem do ciała. Naprawdę porządnie nawilża i odżywia skórę. Ładnie, delikatnie pachnie. Prawdziwy ratunek dla przesuszonej skóry.
Jest bardzo wydajny.
Lubię go i kiedys uratował moja naprawde suchą skórę ale teraz nie używam. Z moja skórą wszystko ok więc zadowalam się tańszymi cudnie pachnącymi specyfikami do ciała. Ale jeżeli kiedys znów będe miała problemy z wyschniętą skórą to na pewno do niego wrócę.

nie dla mnie

Nie da sie ukryć - nie jestem fanką kosmetyków Vichy. Jednak regularnie daję się nabrać a to reklamie, a to babce z apteki. Tym razem skusiła mnie promocja - 200 ml ekstra i zmusiła mnie moja coraz to bardziej wysychająca skóra.

Balsam niby fajny, gęsty, śmietankowy. Takie konsystencje lubię ja i moja skóra, niestety i tym razem coś z tym kosmetykiem jest nie tak. Po aplikacji nie czuje żadnego komfortu, skóra nadal domaga się odżywienia. Ale kolejna warstwa nie chce sie wchłonąć i kosmetyk zaczyna się zrolowywać. Zamiast odżywienia czuje dyskomfort, mam wrażenie, że skóra jeszcze bardziej sie przesuszyła. Nie, ten balsam nie jest zdecydowanie stworzony dla potrzeb suchej skóry, przynajmniej nie mojej. Wracam grzecznie do rodzimego emolium, który jest naprawdę dobry a przy okazji tańszy.Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 duża promocyjna butla

bardzo dobry do suchej skóry

Dałam 4 bo cena 44.90 za 400 ml (w tym podobno 200ml gratis) to uwazam ze duzo. Ale... jest to pierwszy balsam który nawilza moja bardzo suchą z natury skóre zwłaszcza na nogach.Zapach nie do konca mi odpowiada ale ... to co najważniejsze w tym balsamie: mimo dość treściwej konsystencji nie pozostawai tłustej warstwy na skórze, doskonale się wchłania. I za to 5+.
Bardzo mi sie podoba duże opakowanie z pompką! jest to super sprawa.
Jesli ktos szuka ratunku dla bardzo suchej skóry-polecam! Ale mimo wszystko szukam dalej:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

lepszy od 1

Dwójki używam od ok. 1,5 roku i od tego czasu jest moim balsamowym numerem jeden :)
2 jest ciut gęstsza i treściwsza od 1, ale mimo to rozsmarowuje i wchłania się równie znakomicie.

Nawilża za to o niebo lepiej. Nawet bardzo przesuszona i piekąca skóra natychmiast odzyskuje właściwy poziom nawilżenia, który utrzymuje się spokojnie przez cały dzień. Ciało robio się po tym kremie takie aksamitne, mięciutkie, no wręcz idealne :) Kocham ten efekt.

Jak już wspominałam wchłania się znakomicie, nie pozostawia ani tłustej ani lepkiej warstwy. Jest w miarę wydajny, a w promocyjnym opakowaniu można dostać 400 ml w cenie 200ml, co sprawia, że nie jest aż tak pioruńsko drogi.

Zaleta, dla mnie najważniejsza, nie uczula i nie podrażnia.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

świetny

Dostałam ten krem w prezencie i po wcześniejszych doświadczeniach z balsamami podeszłam do tego kosmetyku bardzo sceptycznie.Jednak już przy pierwszym użyciu przekonałam się,że jest o niebo lepszy od całej masy tych,których używałam do tej pory.Doskonale-a co najważniejsze-długotrwale nawilża,o łuszczącym się naskórku dawno juz zapomniałam.Bardzo dobrze się wchlania i ślicznie pachnie.Gorąco polecam!

Używam tego produktu od miesiąca

jak dla mnie Najlepszy!

Mam bardzo sucha skore,i niestety,ciezko w to wierzyc lub nie,ale naprawde nie moglam dobrac sobie balsamu. Skora po 2-3h szwedziala,byla przesuszona,widac to bylo czasem golym okiem-zwlaszcza na nogach!
Ten kosmetyk podolal wszystkim problemom i wymaganiom,swietnie nawilza przez caly dzien,pieknie sie wchlania,i nadaje skorze naturalnego blasku!
w 100% wart swojej ceny!

Używam tego produktu od:roku

Extra nawilżenie :)

Bardzo dobry balsam :) ma konsystencję "akurat" więc łatwo się rozprowadza, nie wałkuje się itp. Ma śliczny zapach i co najważniejsze doskonale nawilża skórę która jest po nim mięciutka. Duży plus za to, że jako jeden z niewielu złagodził mi podrażnienia po depilacji.

Używam tego produktu od:ok. roku

Super:)

Świetny balsam :)
Ostatnio miałam poważny problem z przesuszoną skórą, i lip :) spisał się rewelacyjnie :)
Ma świetną konsystencję :)
Jest niezwykle treściwy :)))
mógłby być jednak ciut tańszy :) dlatego nie wiem czy kupię następny, czy dalej będę poszukiwała KWC

Używam tego produktu od:1