Solutions, Moisture 24 (Krem długotrwale nawilżający)

Solutions, Moisture 24 (Krem długotrwale nawilżający)

Ultra-lekki, orzeźwiający krem długotrwale nawilżająćy, który wiąże wodę w naskórku
i zatrzymuje wilgoć w skórze przez 24 godziny. Formuła oparta na technologii lipidów, z kwasem hialuronowym i liposomami z witaminami A, C, E
i B5. Doskonale nawodniona cera wygląda zawsze zdrowo i ładnie. Z filtrami UV.

Skład: Aqua, Glycerin, Helianthus Annuus, Cyclomethicone, Oryza Sativa, Cyclopentasiloxane, Hoplostethus, Carbomer, Steareth-2, PEG-40 Stearate, Benzyl Acohol, Imidazolidinyl Urea, Mica, Benzophenone-3, Panthenol, Squalene, Sodium Hydroxide, Parfum, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Lanolin Acohol, Saccharide Isomerate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Benzophenone-4, Glycine Soja, Dimethicone Crosspolymer, Alcohol Denat., Glucose, C12-15 Alkyl Benzoate, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, BHA, Propylene Glycol, Citric Acid, Methylparaben, Sodium Hyaluronate, Potassium Phosphate, Quaternium-15, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, CI 77891, CI 42090

Cena: 24,90zł / 50ml

Piekielny dotyk zamiast nawilżającego ukojenia

Tym kremem posmarowałam się przypadkiem... bardzo nieszczęśliwym w skutkach. Juz po kilku sekundach od nałożenia na twarz, piekąca fala rozlała mi się po twarzy. Skóra mocno się rozgrzała i zaczerwieniła (podobne uczucie rozgrzania jak przy przedawkowaniu rozgrzewającego balsamu antycellulitowego). Skład kremu jest długi i nie mam ochoty go studiować, ale widać mam uczulenie na któryś ze składników.

Nigdy więcej!

POLECAM:)

Zdecydowanie tak:
+ dobrze nawilża
+ posiada filtr przeciwsłoneczny, wystarczający nawet w najbardziej słoneczne dni.
+ dobra konsystencja , łatwo się rozprowadza.
+ ma przyjemny, świeży zapach
+ nie uczula ( bardzo wazne, zdecydowana wiekszośc kremów prędzej czy później wywołuje uczulenie na mojej skórze, ten krem nie)
+ szklany słoiczek, nie cierpię plastików.
+ lekki, nie daje uczucia nałożonej maski na twarz

jak na Avon to naprawdę rewelacja
Jednak nie pojawia sie w katalogach i ciężko jest mi go ponownie zdobyć. szkoda.

Super !

Zalety kremu:
- przystępna cena
- bardzo wygodne opakowanie (słoiczek)
- lekka konsystencja
- przyjemny zapach
- bardzo dobrze się rozprowadza
- super nawilża skórę, nawilżenie utrzymuje się naprawdę długo
- opakowanie jest długo wystarczalne (kupuję średnio 1 opakowanie na 3 miesiące)
- przy regularnym stosowaniu skóra naprawdę jest miękka w dotyku

Używam tego produktu od: 2008

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Jak na Avon - świetny

Najlepszy produkt Avonu jaki kiedykolwiek używałam.
+ładne opakowanie
+ładny zapach
+przyjemna, lekka konsystencja
+nie zapycha

-niewystarczające nawilżenie
-długi skład (alkohol!)

Używam tego produktu od: parę miesięcy pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Megaaaaaaaaa nawilżenie

Jestem konsultantką avonu i ten produkt bił popularnością i sprzedażą wszystkie inne na łeb. Sama go uzywałam i szkoda że tak późno go odkryłam. porządne nawilżenie za niedużą cenę.

Superowy!

Krem idealny jak dla mnie! Super nawilża, ma ładny zapach. Nie jest cieżki, ani tłusty, nie zatyka porów. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie zamówie go jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od:2008

Świetny!

Jak do tej pory to jedyny krem, który idealnie nawilża moją suchą skórę a jednocześnie nie zatyka jej porów i nie zostawia tłustego filmu. Idealny pod podkład! KWC :)

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

przyjemna konsystencja!

Bardzo przyjemny kremik:
+ ładnie pachnie
+ ma świetną konsystencję - jest wodnisty, leciutki, więc super się rozprowadza (coś jak żel-krem)
+ całkiem szybko się wchłania, nakładam kremik, czekam chwilę i mogę nakładać minerały - nie robi się z nich "ciasto"
+ nie zapycha, nie podrażnia
+ nawilża, chociaż nie jest to nawilżenie 24h, jak opis sugeruje :) Ale i tak jest nieźle, jestem całkiem zadowolona.
+ ładne, poręczne opakowanie
+ cena (kupiłam za 10zł w promocji)
+ wydajny (używam 2 razy dziennie gdzieś od zimy i zużyłam około 1/3 opakowania)

- jeżeli nałoży się go za dużo, to lepi się niemiłosiernie.
- dla kogoś, kto oczekuje silnego nawilżenia, może być za słaby. (Mi trochę żal, że tak słabo nawilża, oczekiwałam trochę więcej - dlatego 4*)

Polecam! Myślę, że zakupię kolejne opakowanie - szczególnie na lato dzięki orzeźwiającej konsystencji jest świetny.

Używam tego produktu od: zimy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 (b. wydajny)

niebardzo

Jak on jest ultralekki to ja jestem ksiezniczka :-) Mam cere mieszana.. i musialam ten krem stosowac wylacznie na noc :/ Skora sie swieci i robi sie tlusta warstwa (to jest nawilzanie?)
Sam krem ma przyjemny zapach.. jednak w porownaniu z kremami tego typu innych firm ..odpada w klasyfikacji

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Fajniutki:)

Mam raczej cere mieszaną ale ostatnio zaczęła bardzo mi się przesuszać w okolicy ust, na nosie i czole:(postanowiłam zaopatrzyć się w jakiś krem nawilżający,padło na ten:)Jestem mile nim zaskoczona.Bardzo dobrze nawilżył nie zapychając przy tym porów. Dodatkowo jakby ujędrnił skórę i poprawił jej koloryt,skóra jest mięciutka i delikatna w dotyku. Idealnie nadaje sie zarówo na noc jak i pod makijaż. Zapach też mi odpowiada,no i dałam za niego w promocji tylko 13.9 Jedynm zastrzeżeniem jest to że mógłby się szybciej wchłaniać. Ogólnie polecam wszystkim którzy mają problem ze suchą i łuszczącą się skórą:)Zaznaczyłam opcję ,,nie wiem\ ponieważ skóra troche mi się uspokoiła a poza tym chciałabym wypróbować jakąś nowość ale jeśli powróci problem z przesuszoną skóra to wrócę do niego:)

Używam tego produktu od:używałam przez około 2 miesiące

doskonale nawilza

krem swietnie nawilza, dzieki czemu skora nie starzeje sie tak szybko, bo im bardziej nawilzona, tym lepiej dla niej. powiedzialabym nawet, ze ja lekko natluszcza. nadaje sie do suchych skor, szczegolnie zima. osobiscie wole mniej nawilzajace formuly, bo lubie czuc lekkosc na twarzy. ale osoby z tendencja do wysuszania beda na pewno zadowolone. troche zapach taki jakis dziwny....

Używam tego produktu od:kiedys

przeciętniak

Dostałam go w prezencie, potem przeczytalam oczywiście opinie na KWC ;-) i spodziewalam się więcej. Przede wszystkim nie nawilża. Kilka minut po aplikacji skóra na twarzy jest ściągnięta. Krem nie jest wydajny, ma dosc nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno