Maybelline, Super Stay 7 Days Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Maybelline, Super Stay 7 Days Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Wzmacniający i długotrwały lakier do paznokci. Zawiera wapń, żelazo i silikon, które wzmacniają i utwardzają płytkę paznokcia, zapewniając jednocześnie kolor trwały nawet do tygodnia. Precyzyjna aplikacja.

Cena: ok. 20zł / 10ml

Nie dla mnie

Skusiły mnie pozytywne opinie. Niestety, zawiodłam się.
Jeśli lakier kosztowałby 5zł byłby wart swojek ceny.....a ja niestety przepłaciłam.

Kolor przeciętny. Jak na gel look za mało tego 'gel'.
Czerwień ładna ale nie zachwycająca.
Konsystencja i pędzelek dają ogromny plus.
Dwie warstwy wysychają dość szybko, bo w 20 minut.
Niestety przy domowych zadaniach bez szaleństw odpryskuje tak samo szybko jak tani lakier z rossmanna.

Super

Bardzo fajne lakiery, mocno napigmentowane i trzymają się bardzo długo na paznokciach, nie odpryskują przy domowych obowiązkach i równie długo utrzymują się w połysku. Szczerze polecam

Świetny

Tak jak obiecuje nam producent: lakier wytrzyma do 7 dni. Jest bardzo trwały i ma super kolory. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Jedynie cena jest troszeczkę za wysoka, moim zdaniem ;)

paznokcie wielkanocne

Piękny efekt, ale bardzo nietrwały

Oceniam odcień: Mint For Life (idealna, nie za ciemna mięta!)

Odcieni miałam kiedyś jeszcze chyba ze dwa, ale zdecydowanie ze względu na kolor najbardziej polubiłam ten miętowy, ten mam zresztą do dziś.
Zacznijmy od koloru właśnie - bardzo długo szukałam idealnie trafionej, pastelowej mięty, która nie będzie zbyt niebieska ani zbyt zielona, odpowiednio jasna - po prostu idealna. I ten kolor właśnie taki jest, spośród wszystkich wypróbowanych przeze mnie odcieni mięty z różnych firm (uparłam się...) ;) dopiero ten spełnił moje oczekiwania.

Konsystencja lakieru jest dość gęsta, ale nie na tyle, żeby utrudniać malowanie. Za to daje ładne krycie już przy pierwszej warstwie (ja akurat i tak zawsze nakładam dwie - lubię nieskazitelny efekt). Przy dwóch warstwach efekt jest świetny, równy, gładki. Lakier nie smuży, nie zbryla się podczas malowania.
Pędzelek jest dość szeroki, co mi bardzo odpowiada (nie znoszę tych cienkich). Jednym słowem - łatwo jest ładnie pomalować paznokcie, efekt końcowy jest super.

Wydaje mi się, że schnie przeciętnie między jedną warstwą a drugą, ostatecznego czasu wysychania nie ocenię, bo manicure zawsze na koniec utwardzam Seche Vite.
Na plus - bezproblemowy w zmywaniu, nie gęstnieje w butelce.

Niestety, trwałość. Seche Vite, które powinno przedłużać trwałość lakieru, w tym przypadku niewiele już pomaga. To po prostu lakier o bardzo słabej trwałości. 7 dni??.. Wolne żarty. Już na drugi dzień pojawiają się nierówne odpryski. Nie narzekałabym na ścieranie się końcówek, jak dzieje się to przy wielu lakierach, tego tak bardzo nie widać - ale odpryski, i to już po 2 dniach, są nie do zaakceptowania. Co prawda często zmieniam kolor lakieru i rzadko noszę jakiś dłużej niż 3 dni, ale tak krótki czas dobrego wyglądu lakieru (w zasadzie tylko 1 dzień) to nawet dla mnie zdecydowanie za mało.

Przez ten aspekt, pomimo że uwielbiam kolor tego lakieru, nie mogę ocenić go dobrze. Nie wiem, czy ponownie go kupię - jeśli tak, to tylko ze względu na trafiony odcień mięty. Ale jeśli znajdę taki sam, a trwalszy innej firmy, nie kupię ponownie na pewno. TRWAŁOŚĆ TRAGICZNA! Szczególnie w kontraście do obietnic producenta (Super Stay, 7 days)...
Może inne kolory trzymają się lepiej, ale tego nie wiem, innych używałam już dawno, nie pamiętam ich trwałości.

130 - idealny!

Kupilam go tylko ze wzgledu na kolor - 130 rose poudre. Jest to prawdopodobnie najpiekniejszy neutralny kolor lakieru jaki widzialam - idealny pudrowy roz, ktory zachowuje swoj kolor na paznokciach - po nalozeniu nie ma poswiaty fioletu czy bezu, co zazwyczaj mi sie zdarzalo przy delikatnych rozach. Jest po prostu przepiekny - elegancki, stonowany i ponadczasowy.
Lakier jest w estetycznej, duzej buteleczce. Pedzelek jest bardzo szeroki (dla mnie to troche minus, bo mam drobne paznokcie). 2 warsty lakieru w zupelnosci wystarcza. Calkiem szybko schnie, a z top coatem siedzi na paznokciach 5 dni bez problemu :-)

Polecam, szczegolnie ten kolor!

Najlepsza trwałość klasycznego lakieru, jaką można mieć w tej cenie

Lakier o nieskazitelnej trwałości, dobrym kryciu i sporym wyborze kolorów w wielkiej butli za 2 dyszki?
To właśnie ten.
Jakkolwiek żaden lakier nie wytrzyma u mnie na dłoniach tygodnia, tak ten daje radę. Jasne, są drobne przytarcia na końcówkach paznokci po tych 7 dniach, ale z akcentem na ,,drobne" ( i niewidoczne bez przyglądania się). Przynajmniej w przypadku różu (140 Rose), który posiadam.
Lakier ma klasycznej grubości pędzelek i średnio lejącą konsystencję. Szybciutko schnie (wydaje mi się, że jedna warstwa nawet poniżej minuty).
Lakier tworzy na tyle elastyczną powłokę, że nie odpryskuje, ale na tyle twardą, że ścieranie jest powolne. Połysk ma przeciętny - owszem jest lśniący, ale nie bardzo lśniący. Pigmentacja jest niezła, ale wolę położyć dwie warstwy, bo przez jedną trochę prześwituje naturalny kolor paznokcia.
Wydajność świetna. Opakowanie mogłoby być mniejsze, bo tego nie sposób zużyć.
Polecam! Z pewnością dokupię więcej kolorów.

Lakierowy hit!

Oceniam 2 kolory: miętowy i blady róż. Żaden inny lakier z wyższej czy niższej półki cenowej nie wytrzymuje u mnie tak długo. (A u mnie nawet Striplac schodzi po kilku dniach). Bez bazy i top coat śmiało 6 dni. Ściera się na końcówkach ale przy moich kolorach prawie tego nie widać. Może przy ciemnych jest gorzej, jeszcze nie próbowałam...
Maluję 2 warstwy. Jak dla mnie mógłby mieć lepsze krycie (hitem pod tym względem jest dla mnie OPI) wiec 3. warstwa nie zaszkodzi. Ale czasem nakładam ją po kilku dniach... Schnie szybko i łatwo się zmywa.
Dość gęsty. Pędzelek szeroki ale taki "postrzępiony". No ale daje radę.
Szkoda, że tak mało kolorów....

fajny

Najlepiej wygląda po nałożeniu dwóch warstw. Trochę długo schnie, ale bywają gorsze pod tym względem lakiery. Pędzelek jest gesty i szeroki, pozwala to na dokładniejszą aplikację lakieru. Obecnie mam go na sobie z top coatem czwarty dzień i już zaczyna się ścierać z końcówek paznokci kiedy to powinien robić dopiero w siódmy dzień noszenia. Przynajmniej nie pęka. Cena lakieru nie powala.

zdecydowanie polecam

Zakupiłam kiedyś przez przypadek kolor miętowy, który wymagał nałożenia 2 warstw, ale generalnie bardzo mi się podobał. Jakiś czas temu zdecydowałam się kupić z tej marki również kolor czerwony 06 DEEP RED. Jestem zadowolona, wystarczy mi 1 warstwa jak nie mam czasu malować 2 i czekać aż wyschną. Pędzelek mi odpowiada. Jedyny minus to taki, że mógłby dłużej wytrzymywać na paznokciach, ale to wszystko zależy jaki ktoś prowadzi tryb życia (częste zmywanie naczyń itp). Kupię go jeszcze nie raz, polecam ;)

Nie polecam

Mam ten lakier (kolor czerwony).
Jeśli chodzi o kolor, konsystencję i pędzelek do nakładania to byłam zadowolona. Niestety pomimo zastasowania podkładu bezbarwnego (również marki Maybelline) przebarwił mi paznokcie. Ponadto jeszcze tego samego dnia zaczął mi odpryskiwać na krawędziach, a już na drugi dzień odchodził płatami.
Nie polecam!

Mój ulubieniec!

Mam lakier w kolorze 135 Nude Rose. Jest to mój absolutny ulubieniec głównie jeśli chodzi o kolor, ale nie tylko. Lakier jest dobrze napigmentowany, 2 cienkie warstwy dają pełne krycie i intensywny kolor, nie smuży i jest trwały, tzn. daje rade 3-4 dni, czyli tyle ile oczekuję. Potem zmywam i maluje ponownie ze względu na szybki wzrost paznokci i fakt, że nie lubię odrostów. Mam go już ponad rok i konsystencja jest bez zmian za co kolejny plus. Dość szybko wysycha. Na górę kładę top coat z Golden Rose.Cena jest przystępna, często jest w promocji, lakier jest łatwo dostępny. Kolorek Nude Rose będę kupować dopóki będą go produkować!

Najbardziej trwały lakier jaki w życiu używałam!

Lakier jest super! Na moich paznokciach utrzymuje się co najmniej tydzień, a czasami nawet dłużej. Posiadam go o numerze 490 rose salsa. Kolor jest bardzo ciekawy, wyrazisty, zależy jak pada na niego światło staje się on czerwony, a czasami trochę podchodzi pod gorący pomarańcz, lub róż. Posiada wygodny, szeroki pędzelek. Cena trochę wysoka, ale okazjonalnie można go kupić za w miarę przyzwoitą cenę.
Jak najbardziej mogę polecić ten produkt.