Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Maybelline, Super Stay 7 Days Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Maybelline, Super Stay 7 Days Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Wzmacniający i długotrwały lakier do paznokci. Zawiera wapń, żelazo i silikon, które wzmacniają i utwardzają płytkę paznokcia, zapewniając jednocześnie kolor trwały nawet do tygodnia. Precyzyjna aplikacja.

Cena: ok. 20zł / 10ml

130 - idealny!

Kupilam go tylko ze wzgledu na kolor - 130 rose poudre. Jest to prawdopodobnie najpiekniejszy neutralny kolor lakieru jaki widzialam - idealny pudrowy roz, ktory zachowuje swoj kolor na paznokciach - po nalozeniu nie ma poswiaty fioletu czy bezu, co zazwyczaj mi sie zdarzalo przy delikatnych rozach. Jest po prostu przepiekny - elegancki, stonowany i ponadczasowy.
Lakier jest w estetycznej, duzej buteleczce. Pedzelek jest bardzo szeroki (dla mnie to troche minus, bo mam drobne paznokcie). 2 warsty lakieru w zupelnosci wystarcza. Calkiem szybko schnie, a z top coatem siedzi na paznokciach 5 dni bez problemu :-)

Polecam, szczegolnie ten kolor!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554756].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza trwałość klasycznego lakieru, jaką można mieć w tej cenie

Lakier o nieskazitelnej trwałości, dobrym kryciu i sporym wyborze kolorów w wielkiej butli za 2 dyszki?
To właśnie ten.
Jakkolwiek żaden lakier nie wytrzyma u mnie na dłoniach tygodnia, tak ten daje radę. Jasne, są drobne przytarcia na końcówkach paznokci po tych 7 dniach, ale z akcentem na ,,drobne" ( i niewidoczne bez przyglądania się). Przynajmniej w przypadku różu (140 Rose), który posiadam.
Lakier ma klasycznej grubości pędzelek i średnio lejącą konsystencję. Szybciutko schnie (wydaje mi się, że jedna warstwa nawet poniżej minuty).
Lakier tworzy na tyle elastyczną powłokę, że nie odpryskuje, ale na tyle twardą, że ścieranie jest powolne. Połysk ma przeciętny - owszem jest lśniący, ale nie bardzo lśniący. Pigmentacja jest niezła, ale wolę położyć dwie warstwy, bo przez jedną trochę prześwituje naturalny kolor paznokcia.
Wydajność świetna. Opakowanie mogłoby być mniejsze, bo tego nie sposób zużyć.
Polecam! Z pewnością dokupię więcej kolorów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435191].usefull || 0 }}% pomocna.

Lakierowy hit!

Oceniam 2 kolory: miętowy i blady róż. Żaden inny lakier z wyższej czy niższej półki cenowej nie wytrzymuje u mnie tak długo. (A u mnie nawet Striplac schodzi po kilku dniach). Bez bazy i top coat śmiało 6 dni. Ściera się na końcówkach ale przy moich kolorach prawie tego nie widać. Może przy ciemnych jest gorzej, jeszcze nie próbowałam...
Maluję 2 warstwy. Jak dla mnie mógłby mieć lepsze krycie (hitem pod tym względem jest dla mnie OPI) wiec 3. warstwa nie zaszkodzi. Ale czasem nakładam ją po kilku dniach... Schnie szybko i łatwo się zmywa.
Dość gęsty. Pędzelek szeroki ale taki "postrzępiony". No ale daje radę.
Szkoda, że tak mało kolorów....

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284761].usefull || 0 }}% pomocna.
Paznokcie ślubne 2017

fajny

Najlepiej wygląda po nałożeniu dwóch warstw. Trochę długo schnie, ale bywają gorsze pod tym względem lakiery. Pędzelek jest gesty i szeroki, pozwala to na dokładniejszą aplikację lakieru. Obecnie mam go na sobie z top coatem czwarty dzień i już zaczyna się ścierać z końcówek paznokci kiedy to powinien robić dopiero w siódmy dzień noszenia. Przynajmniej nie pęka. Cena lakieru nie powala.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275781].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie polecam

Zakupiłam kiedyś przez przypadek kolor miętowy, który wymagał nałożenia 2 warstw, ale generalnie bardzo mi się podobał. Jakiś czas temu zdecydowałam się kupić z tej marki również kolor czerwony 06 DEEP RED. Jestem zadowolona, wystarczy mi 1 warstwa jak nie mam czasu malować 2 i czekać aż wyschną. Pędzelek mi odpowiada. Jedyny minus to taki, że mógłby dłużej wytrzymywać na paznokciach, ale to wszystko zależy jaki ktoś prowadzi tryb życia (częste zmywanie naczyń itp). Kupię go jeszcze nie raz, polecam ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270076].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Mam ten lakier (kolor czerwony).
Jeśli chodzi o kolor, konsystencję i pędzelek do nakładania to byłam zadowolona. Niestety pomimo zastasowania podkładu bezbarwnego (również marki Maybelline) przebarwił mi paznokcie. Ponadto jeszcze tego samego dnia zaczął mi odpryskiwać na krawędziach, a już na drugi dzień odchodził płatami.
Nie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254248].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec!

Mam lakier w kolorze 135 Nude Rose. Jest to mój absolutny ulubieniec głównie jeśli chodzi o kolor, ale nie tylko. Lakier jest dobrze napigmentowany, 2 cienkie warstwy dają pełne krycie i intensywny kolor, nie smuży i jest trwały, tzn. daje rade 3-4 dni, czyli tyle ile oczekuję. Potem zmywam i maluje ponownie ze względu na szybki wzrost paznokci i fakt, że nie lubię odrostów. Mam go już ponad rok i konsystencja jest bez zmian za co kolejny plus. Dość szybko wysycha. Na górę kładę top coat z Golden Rose.Cena jest przystępna, często jest w promocji, lakier jest łatwo dostępny. Kolorek Nude Rose będę kupować dopóki będą go produkować!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222381].usefull || 0 }}% pomocna.

Najbardziej trwały lakier jaki w życiu używałam!

Lakier jest super! Na moich paznokciach utrzymuje się co najmniej tydzień, a czasami nawet dłużej. Posiadam go o numerze 490 rose salsa. Kolor jest bardzo ciekawy, wyrazisty, zależy jak pada na niego światło staje się on czerwony, a czasami trochę podchodzi pod gorący pomarańcz, lub róż. Posiada wygodny, szeroki pędzelek. Cena trochę wysoka, ale okazjonalnie można go kupić za w miarę przyzwoitą cenę.
Jak najbardziej mogę polecić ten produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149801].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo <3

Posiadam odcień 130 Rose Poudre, za co go kocham:
- przepiękny pudrowy odcień <3 w końcu znalazłam to, czego szukałam od bardzo dawna - piękny pudrowy róż. Do tej pory odcienie tego typu okazywały się zbyt różowe bądź ze zbyt dużą domieszką beżu. Ten odcień jest idealny.
- już jedna warstwa wygląda ładnie i naturalnie. Zawsze nakładam 2 warstwy dla lepszego krycia (wszystkie lakiery), ale ten już przy pierwszej warstwie wygląda dobrze i można to tak spokojnie zostawić.
- świetna aplikacja. Lakier nie robi żadnych smug, nic się nie &quot;bąbluje&quot;, warstwa lakieru jest równomiernie, gładko zaaplikowana.
- bardzo dobrze się zmywa, nie muszą trzeć nie wiadomo ile po płytce. Być może to kwestia kolory, który nie jest intensywny, ale są lakiery w delikatnych odcieniach, które mimo to ciężko zmyć.
- szybko schnie na paznokciach za co duży plus
- !!! i przede wszystkim trwałość - nigdy nie miałam jeszcze tak trwałego lakieru. Nawet w sumie przestałam tego od nich oczekiwać, gdyż przy różnych, codziennych obowiązkach lakiery zawsze szybko mi schodziły. Nie używam żadnych topów itd. a lakier wytrzymuje spokojnie 4 dni (nawet 5) a wciąż coś zmywam, plucham się w wannie pół h i jest ok :D

- jedyny minus to cena, ok. 17 zł w rossmannie. Można następnym razem polować na ten lakier na promocji, ale jakoś nie jestem w stanie z tego powodu obniżyć mu ocenę.

Z pewnością kupię inne kolory i gorąco polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113646].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy lakier jaki stosowałam

Genialny!
Stosuje od kilku miesięcy i tak...
+ kolory są piękne ( zwłaszcza czerwień, mięta i fiolet wymiatają), oczywiście dwie możliwie cienkie warstwy są konieczne,
+ trwałość jest idealna - 7 dni!!!,
+/- cena (jednak z taką trwałością można odżałować, zwłaszcza, że można dorwać na promocji),
- pędzelek - wielka szczota, którą, przy braku wprawy, ciężko dokładnie zaaplikować lakier zwłaszcza przy skórkach,
- nie można z nim długo pracować podczas nakładania, gdyż robią się brzydkie &quot;mazy&quot;,
- po dłuższym stosowaniu tego samego produktu staje się on coraz cięższy do stosowania.
Pomimo tych minusów generalnie jest super! :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103551].usefull || 0 }}% pomocna.