Naturals, Krem do twarzy z mango i pasiflorą

Naturals, Krem do twarzy z mango i pasiflorą

Rewitalizujący i długotrwale nawilżający krem z ekstraktami mango i pasiflory. Odżywia, wygładza i odświeża skórę. Delikatny, może być używany przez osoby o wrażliwej skórze.

Cena: 18,90 zł / 125 ml

staruszek :D

Niestety nie jest to juz powszechnie dostępny kosmetyk, czego bardzo żałuję.

Za sam zapach można dać ze 3 gwiazdki, wspaniały i tropikalny, do tego słodki, ale bez przesady, faktycznie chciałoby się go aż zjeść!

Ładnie się rozprowadza po ciele, szybko wchłania, niestety mało wydajny, po krótkim czasie nie ma śladu użytkowania ale i tak bardzo go lubię.

Opakowanie nawet całkiem ładne.

Używam tego produktu od: paru lat, jak był dostępny
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Tropikalny :D

Największą zaletą produktu jest przepięęęękny zapach! Owocowy, tropikalny,aż chce się go wyjeść zopakowania :D. Fakt, troszkę słabo nawilża, ale wygładza skórę, jest wydajny, niedrogi i m ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:4 lata temu

Przyjemny:)

Rzadko używam kremów (mam najbardziej tłustą cerę na świecie), raczej emulsji jak już coś, ale polubiłam ten kremik. Śliczny zapach,a oprócz tego, jak dla mnie działa bardzo dobrze. Raz na 100 lat mam jakieś suche miejsce na twarzy lub efekt ściągnięcia, to wtedy nakładałam ten kremik i po pięciu minutach moja cera już była super nawilżona, przesuszone miejsca znikały i było wszystko dobrze. Konsystencja w porządku, wchłaniał się dobrze, nie pozostawiał tłustej powłoki. Nie mam mu nic do zarzucenia, polubiłam go, jego działanie i zapach:)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

całkiem niezły

Krem pięknie pachnie, nawilża skórę. Ma konsystencję jogurtu ;) łatwo się wchlania, swietnie nadaje sie pod podkład. Na twarzy pozosteje jakby cieniutka tłustawa warstwa, mi ona nie przeszkadza, ważniejsze jest uczucie nawilżenia i świeżości. Jedyne minusy jak dla mnie - krem ten nie zawiera żadnych witamin ani konkretniejszych składników odżywczych, dlatego wydaje mi się że to krem raczej dla młodych kobiet do 20, no może 25 lat. Dlatego ja już raczej go nie kupię, z drugiej strony nie mówie tez kategorycznie nie, polubiłam ten zapach :)

okropienstwo...

Krem ten uzywala moja siostra - ostanio przyjrzalam sie jej cerze i co? mniejsze lub wieksze placki potwornie przesuszonej skory na buzi!! Ja po nalozeniu tego kremu na buzie odczuwam natomiast - totalny brak dzialania. Ladnie pachnie to fakt i dlatego smaruje nim rece.

Okropny :/

Szkoda pieniędzy, twarz się po nim świeci, dodatkowo ściąga mi skórę i pozostawia tłustą otoczkę. Bleee ;). Pod podkład też się nie nadaje.

Rewelacja za grosze :)

Rzadko mi się zdarza trafić na taki rarytas ;)
Krem po nocy robi z twarzą cuda - nawilża, natłuszcza, 'rozprasowuje', zmiękcza, koi.
I to czyni krem za śmieszną kwotę kilku złotych :)
Ilość zużytych opakowań: słoiczek 14ml

i tak, i nie

Na noc - całkiem, całkiem. Do wchłonięcia potrzebuje nieco czasu, ale nie szkodzi. Nie nawilża jakoś piorunująco, ale rano twarz jest wypoczęta. Ostatnio stosuję go też na dzień - nie taki zły, jak się okazuje. Przepięknie pachnie, konsystencja też wydała mi się lekka i przyjemna. Miło jest go nakładać na twarz. Jedna, ale moim zdaniem zasadnicza wada: wydaje mi się, że zatyka pory.