Herbal Care, Szampon do włosów jasnych z cytryną i rumiankiem

Herbal Care, Szampon do włosów jasnych z cytryną i rumiankiem

Szampony te już dawno były w Avonie. Teraz powracają w zmienionych opakowaniach. Ich atutem jest zdecydowanie zapach i poręczne opakowanie.
Cytryna rozjaśnia, oczyszcza, odświeża, ma także działanie antyseptyczne, wzmacniające i łagodzące.
Rumianek nabłyszcza i rozjaśnia, działa gojąco, łagodząco i przeciwzapalnie.

Cena: 7,90 zł / 200 ml

widziałam leprze

Widziałam leprze kosmetyki do włoasow blond wlosy sie ciezko roczesywaly byly matowe, szybko sie zurzywal mialam go raz i wiecej nie chce nie polecam

Używam tego produktu od:2003

nic specjalnego

szampon poza ładnym zapachem nic rewelacyjnego nie posiada, moje włosy były po nim strasznie suche,
dobrze sie pieni.włosy ładnie sie po nim błyszczą.

nie lubie tego szamponu,strasznie wysusza włosy,wiec go nie polecam:/

Używam tego produktu od:tydzień

Mój ukochany!!!!!!

Szampon ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Dla mnie jest the best. Super podziałał na moje włosy- są miękkie, błyszczące i pachnące. Nie powiem, żeby jakoś szczególnie je rozjaśniał, bo ja nigdy po samym szamponie nie widziałam takiego efektu, ale na pewno ich nie przyciemnie. Do tego jest tani, ale szybko pojawia się i znika w ofercie Avonu- znając mojego pecha to na pewno go wycofają i znowu będę szukać fajnego szamponu :(

Avon Mark - relacja

nawet nawet

Rozjaśniać nie rozjaśnia, ale jakoś ten kolor ożywia, nabłyszcza. Chyba nawet na tyle nie liczyłam... Konsystencję ma dziwną, galaretowatą, na początku trudno się rozprowadza na włosach, ale już po chwili ładnie sie pieni. Myje dobrze, nie obciąża włosów, za to spłukuje się marnie, chyba z żadnym szamponem się tyle nie męczyłam. Nie plącze włosów, nie mam później problemów z rozczesaniem.

Do serii Herbal Care byłam nastawiona sceptycznie, jednak po eksperymentach z tym szamponem nie wykluczam możliwości, że jeszcze jakiś kupię.

ilość zużytych opakowań: jedno

a ja kradnę i zabijam

Według producenta szampon: rozjaśnia, oczyszcza, odświeża, ma także działanie antyseptyczne, wzmacniające i łagodzące. A ja z kolei kradnę, zabijam i kłamię i mam działanie moczopędne i wiatropylne.
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że napisy na opakowaniach Avonu to litania pobożnych życzeń a nie opis faktycznych działań. Sezon na litanie w pełni, czyli Avon znów jest na czasie :)
Szampon ani nie łagodzi, raczej szczypie, nie rozjaśnia a przyciemnia i nie oczyszcza a przetłuszcza. Szkoda, że nie napisali, że powiększa debet w banku, bo może wtedy zadziałałby tradycyjnie odwrotnie i zaczęłabym wreszcie zbierać jakieś procenty od nadwyżek :)
Niestety, jest cholernie wydajny, po kilkunasty użyciach zostało mi na pranie np. dywanu na najbliższe pięć lat.
Dostałam go za darmo od zadrosnej brunetki :)

Bardzo fajny

Właściwie nie mam się do czego przyczepić :P Szampon ma przyjemną konsystencję, nasycony kolor, przyjemnie pachnie. Pieni się też nienajgorzej. Ożywia kolor blond włosów już od pierwszego użycia! :) Są miękkie, dobrze się układają, ale trochę elektryzują :( Co ważne dla mnie, łatwo się rozczesują, nie plączą i nie łamią (jak to bywa po użyciu Timoteja :P ). Bardzo mi się podoba i pewnie jeszcze nie raz się na niego skuszę :)

ilość zużytych opakowań: 2

ujdzie

mialam w starym opakowaniu. Nie byl zly ale jakos nie widzialam efektow na blond wlosach ktore powinny byc po rumianku, nadodatek wzbogaconym o cytryne ktora tez ma rozjasniajace zdolnosci. Jak by nie bylo moje wlosy z wiekiem zciemnialy na ciemny blond i moze dlatego nic nie bylo widac. Latwiej jest sredni i jasny blond rozjasnic w ten sposow (wiem bo jako nastolatka mylam i plukalam wlosy w rumianku i bylam naprawde jasna, tylko pewnego razu zaczelam uzywac pokrzywowego szamponu i wlosy zciemnialy). W starej Claudii z fryzurami polecaja ten szampon do wlosow farbowanych na blond, wiec chyba warto wyprobowac