Oriflame, Marine Elements, Body Scrub Bar (mydełko złuszczające)

Oriflame, Marine Elements, Body Scrub Bar (mydełko złuszczające)

Pomysłowe mydło z drobnymi kawałkami alg morskich pod prysznic. Świetnie masuje i wygładza skórę. Zapach obłędny!

Cena 17 zł

Bardzo dobre.

Był to mój pierwszy peeling wieeeki temu ;)
Mydełko kupowałam w dużo niższej cenie niż podana tutaj, gdyż moja najlepsza koleżanka była konsultantką i dzięki jej zniżkom miałam w domu pełno kosmetyków Oriflame ;)
Mydełko pachniało świeżo, złuszczało skórę delikatnie i nie podrażniało ani nie wysuszało.
Szkoda, że już nie można go dostać, zarówno Avon, jak i Oriflame pozbył się swoich najlepszych kosmetyków i wprowadził na ich miejsce jakieś buble.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

za wysoka cena

Zdecydowanie wygorowana cena.Owszem skora po uzyciu tego kosmetyku jest gladsza,ale szczerze mowiac podobny efekt byl po kostce z peelingiem firmy Floriny.Oriflame ma kilka naprawde dobrych kosmetykow,ale ta firma lubi troche zawyzac ceny (to tyczy sie wszystkich kosmetykow).To mydlo jest dosc dobre do mycia posladkow i okolic brzucha,bo efekt jest w miare szybki.Natomiast do innych czesci ciala nie bardzo sie wg, mnie nadaje.Mozna robic masaz wraz z rekawica.

Dobre

Miałam choć już nie produkują, bo jest ta nowa seria, w gruncie rzeczy to był tylko mały lifting serii. Mydełko słabo złuszcza, producent zalecał używać wraz z rękawicą sizalową, wtedy efekty były ok. Pachniało rześko, super się pieniło jak żel, nie mydło, było kremowe, dość tłuste nawet, nie wysuszało skóry, wolę jednak żel, bo kostak jest niezbyt higieniczna i gdzie ja przechować, aby się sam nie wymydliła. Cena zbyt wysoka. ...

Oriflame tutorial 2 konwertowany

nigdy więcej!

Co to w ogóle ma być???Właściwości niczym nie odbiegają od najzwyklejszego mydła a to w dodatku podrażnia i okropnie śmierdzi!Ilość zużytych opakowań: pół - więcej nie dałam rady

baaardzo wydajne

Najbardziej wydajny kosmetyk tego typu, wszystkie inne jakie miałam zdecydowanie szybciej się zużywały. Mydełko delikatnie złuszcza naskórek, nie za mocno i nie za słabo, jak dla mnie w sam raz, a do tego bardzo ładnie pachnie i fajnie wygłąda. Polecam...