Nail Experts, Odżywka stymulująca wzrost paznokcia

Nail Experts, Odżywka stymulująca wzrost paznokcia

Zawiera witaminy i roślinny kompleks odżywczy z m.in. soją, zielona herbatą, żeń-szeniem i owocem granatu. Regularne stosowanie ozywki sprawia, że paznokcie rosną szybciej, sa mcne i gładkie, nie żółkną. Można stosować pod lakier lub paznokcie. Pozostawia delikatny różowy kolor na paznokciu.

Cena: 21,90 zł / 12 ml

zawiodłam się.

od zawsze miałam problemy z paznokciami, które za nic w świecie nie chciały rosnąć, więc ta odżywka wydawała się wybawieniem. zakupiłam i mocno się zawiodłam :( paznokcie, owszem, rosły jak szalone, ale zaczęły się potwornie rozdwajać. warstwa "odchodząca" sięgała do 2/3 długości pazurka. tym samym nie było szans ich zapuścić wiec stosowanie odzywki mijało się z celem. musiałam ratować się skrzypem, który na szczęście pomógł wzmocnić płytkę a i do szybszego wzrostu się trochę przyczynił :)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Słaba dwója

To są jakieś kpiny, odżywka do paznokci schodząca całymi płatami po dwóch dniach :| Paznokcie nie rosną szybciej, dalej się rozdwajają.

Plusem jest tylko to, że dorbze się rozprowadza i pazurki mają ładny połysk. Bardzo słabe dwa.

bdb!

oj tak. była dobra. wzmacniala, faktycznie pazurki szybciej rosły :)... a przede wszsytkim moglam za jednym razem zrobic sobie frencha :D nie ukrywam też, ze czasem różowy kolo troche przeszkadzal...

Avon Mark - relacja

świetna była:((

szkoda, ze wycofali, była naprawdę fantastyczna, skuteczna, paznokcie szybciej rosły i były mocniejsze. bardzo żałuję, że już jej nie ma.

taka sobie

Nie lubię odżywek w lakierze, więc nie jest to dla mnie udany zakup ;) Lakier po jednej warstwie daje naturalny kolor, po 2 - jasnoróżowy. Rzeczywiście przyspiesza wzrost paznokci, co dla mnie jest wadą - trzeba je częściej skracać ;) Ale nie wzmacnia paznokci, nie zapobiega ich rozdwajaniu się itp. Dosyć nietrwały lakier - odpryskuje po 2 dniach, przez co skraca też trwałość lakieru położonego na wierzch.

Całkiem, całkiem...

Dosyc mało wydajny. Odpowiednia jego ilość nadaje ładny, rózowy kolorek. Ale jak sie z nim przesadzi, to juz nie jest tak wesoło. Wzmacnia paznokcie, szybszego wzrostu nie zauważyłam. Dodatkowo jest dosyć miękki, nawet jesli juz dobrze wyschnie. Acha- długo schnie. Ale ogólnie dla średnio wymagających jest wporządku.

Mieszane uczucia

Kupując tę odżywkę nastawiałam się na to, że wzmocni ona i odżwyki moje strasznie słabe paznokcie (w końcu bez mocy nie ma wzrostu :P). Okazuje się, że paznokcie rzeczywiście szybciej rosną, ale nadal się rozdwajają, łamią, rozwarstwiają i są miękkie. Do tego nadany mają taki "odpustowy" kolor jeżeli nałoży się troszeczkę za dużo. Ponownie malować trzeba po około 5 dniach, bo wtedy lakier zacyzna schodzic. W buteleczce lakier szybko zaczyna się "ciągnąć", co później prawie uniemożliwia odpowiednie stosowanie (u mnie to się stało wcześniej niż w połowie opakowania).

Używam tego kosmetyku od 2wóch miesięcy/ ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego i chyba już więcej nie będzie...
Recenzja: ...

ma plusy i minusy

Plusy:
-dobrze sie rozprowadza na paznokciu
-regularnie stosowany utwardza plytke
-paznokcie moze nie rosna szybciej, ale dluzej zostaja dlugie
Minusy:
-zbyt rozowy kolor
-nietrwaly- musze malowac co 2 dni a czasem nawet codziennie
-paznokcie mimo ze sie nie lamia to nadal sie rozdwajaja
Ogolnie
-byl warty kupna, ale bede szukac czegos lepszego

Jakieś działanie zauważam

Nie jestem pewna czy ten produkt przyspiesza wzrost paznokci, ale faktem jest, że pierwszy raz od dwóch lata moje paznokcie są długie!! Już drugi rok walczę z rozdwajającymi i łamiącymi sie pazurkami, z tego powodu zanim zdążyły urosnąć rozdwajały się i łamały, czyli zawsze krótkie. Tej odżywki używam od miesiąca i moje pazurki sa długie, rozdwajają się jeszcze ale zdecydowanie mniej i mało łamią, praktycznie wcale się nie łamią.
Podsumowując POLECAM, ponieważ moje paznokcie urosły zanim zdążyłay się połamać i porozdwajać, czyli jakieś działanie to ma.
Bardzo szybko wysycha, co jest ewenementem jak na produkty do paznokci Avonu, ma ładny różowy transparentny kolorek, który jednak widać na pazurkach, idealny do frencha w 100%!!
Jeśli chodzi o trwałość, to na moich paznokciach wytrzymuje 2, a nawet 3 dni (czyli długo normalnie zdaża mi się aby lakier wieczorem już odpryskiwał), potem odpryskuje z końcówek.

POLECAM!!