Noticeably Stronger (Odżywka wzmacniająca z żelazem)

Noticeably Stronger (Odżywka wzmacniająca z żelazem)

Pojemność 13,3 ml

Idealny do cienkich i słabych paznokci. Zapewnia ochronę i wzmocnienie dzięki grubej, przezroczystej warstwie lakieru, która widocznie pogrubia paznokieć. Nadaje paznokciom odporny na uszkodzenia połysk NOTICEABLY STRONGER? zapewnia paznokciom ochronę przed codziennymi uszkodzeniami za pomocą grubej warstwy wzmocnionej żelazem. Można stosować go oddzielnie albo w połączeniu z ulubionym, pielęgnacyjnym, kolorowym lakierem

Cena: 30 zł / 13,3 ml

kiepska

Dostałam ta odżywkę i niestety, moja radość prysła po 1 użyciu.
Szybko i łatwo odpryskuje, po dłuższym kontakcie dłoni z wodą odżywka zaczyna się "odklejać" od paznokci. Na pewno nie szkodzi, ale nie wiem, czy jest w stanie coś zrobić, skoro po paru dniach znika z paznokcia.

Kiepska, nie polecam.

Ojej?

Chyba jestem zupełnie niewymagająca, bo mnie ta odżywka bardzo pasuje. Nie przeszkadza mi to, że jest gęsta, żółta i dość długo schnie (z naciskiem na dość - bez przesady, nie jest to 30 minut!), ponieważ nie ma ona dawać pięknego koloru, lecz wzmacniać. To zaś czyni bardzo dobrze. Trudno ją zedrzeć z paznokci - jest niesamowicie long-lasting, praktycznie nie można jej zdrapać (co czasem w nerwach zdarza mi się czynić z lakierami). Podobnie działa na położone na nią lakiery - przedłuża ich żywotność i wytrzymałość.
Wydaje mi się, że moje paznokcie nie są tak łamliwe, jak niegdyś, aczkolwiek tutaj można się trochę przyczepić - póki odżywka znajduje się na paznokciu, to jest on wzmocniony, ale po zmyciu przestaje już być taki odporny.
Stosowałam już naprawdę wiele odżywek i olejków i niestety żadne z nich się nie spisywało. Cóż za miłą odmianę stanowi zatem Noticeably Stronger. Na pewno jest to wartościowy zakup.

przebarwia płytke paznokciowa na złoto tojest wynikem zego ze zawiera zelazo, paznokcie sa mocne niełamia sie nie rozdwajaja ale koncowki robia sie zołte!

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

rozczarowanie!!!!!

No coz, bardzo sie rozczarowałam i gdyby nie kosztował ponad 30 zł dawno bym go wyrzuciła:( Nie znosze kiedy lakier: po pierwsze od samego poczatku ma gesta konsystencje( jakby przez kilka miesiecy stał otwarty!!!:/), a po drugie na wyschniecie trzeba czekac 30min.. W tym przypadku nie ma mowy o drugiej warstwie
bo nie wiem czy ten lakier w ogole by wysechł:/ Bardzo sie rozczarowałam i nie polecam!:(:[ 26.07- dodaje 1* bo musze przyznac ze od kiedy stosuje ten lakier moje paznokcie sie jeszcze ani razu nie połamały i rzeczywiście sa mocniejsze. Mimo ze musze dlugo czekac na wyschniecie nadal go stosuje bo szkoda wyrzucac pieniedzy w błoto. Zobaczymy jak bedzie przy całym wykończonym produkcie, ale to zajmie duzo czasu bo lakier jest bbbbbaaaaardzo wydajny:)
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

dobra...ale...

Sally Hansen ma w ofercie lepsze. Używałam kiedy moje paznokcie były już w dobrej kondycji, niestety nie utwardzała spektakularnie i paznokcie łamały się za często. Pozatym miała dość gęstą konsystencję, ciągnęła się i szybko zgęstniała w buteleczce. Kupiłam raz.