Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Cena już od 27,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

Ulubieniec

To jest mój absolutnie ulubiony tusz. Opakowanie wygląda luksusowo. Ładnie rozdziela rzęsy, lekko pogrubia i wydłuża. Cena jest dość wysoka lecz zawsze kupuję go na promocjach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543986].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój faworyt

Jeden z najlepszych tuszy jakie miałam.
Przyjemne i estetyczne opakowanie, głęboka czerń tuszu oraz dobrze rozdzielająca szczoteczka to jego duże zalety.
Produkt nie zbryla się, ani nie osypuje. Nie podrażnia moich wrażliwy oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540831].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość od pierwszego wejrzenia.

Tusz jest cudowny. Rzeczywiście daje efekt miliona rzęs. Zakupiłam go jakiś czas temu na promocji w Rossmannie i od tego czasu używam namiętnie. Kosmetyk jest dość drogi, jednak spełnia swoje zadanie w 100% i nie ma się naprawdę do czego przyczepić.

+szczoteczka jest mała, przez co precyzyjna i łatwa w użytku
+tusz daje dosłownie efekt doczepionych rzęs
+nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie spływa (chociaż nie jest wodoodporny)
+ładne, dosyć wytrzymałe opakowanie

+/- zapach jest dość intensywny; ani mi nie przeszkadza, ani nie zaurocza

- cena w drogeriach jest dość wysoka-60zł. Na szczęscie w internecie można kupić za 30

Zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540056].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - drapping

Niespodzianka...:)

Kupując pierwsze opakowanie miałam pewne oczekiwania do tej maskary i naprawdę je spełniła! :)
Tusz zagościł u mnie w kosmetyczce około rok temu, zaczęłam go używać w momencie kiedy moje rzęsy wyglądały tragicznie (w porównaniu do zdjęcia miałam ich połowę), dopiero po czasie zorientowałam się, że było to winą tuszy Maybelline, których używałam wcześniej, ponieważ sama zmiana kosmetyku spowodowała, że po ok miesiącu moje rzęsy zaczęły odżywać :)

Początkowo tusz jest rzadki, po kilku dniach ciut gęstnieje i wtedy już jest super - mała szczoteczka pozwala precyzyjnie wytuszować rzęsy bez ryzyka pobrudzenia powiek, ładnie je rozdziela i i nie nabiera za dużej ilości produktu. W zależności od pożądanego efektu można uzyskać delikatne podkreślenie na co dzień i mocny efekt wieczorowy. Ładny, głęboki czarny kolor. Tusz się nie osypuje w czasie dnia, nie podrażnia oczu. Jak wcześniej wspomniałam, skład jest łaskawy dla rzęs, nie obciąża ich.

Z minusów...chyba nic nie znalazłam, no, może cena, w regularnej sprzedaży kosztuje ponad 50 zł...

Uwaga! :) zdjęcia przedstawiają kondycję oczu pomalowanych rano w biegu jedną warstwą,po całodniowym przebywaniu na dworze, przy dużej wilgoci, po kilkukrotnym przecieraniu ręką - uważam, że tragedii nie ma :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536996].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Piękne opakowanie, wyrazista czerń, ładnie rozdziela, chyba jest ciut drogi, ale w promocji jak najbardziej warto go kupować dopóki go nie wycofają, szczoteczka też prosta w obsłudze, nie za duża nie za mała, tusz idealny! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535551].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Póki co jeden z moich faworytów. Silikonowa szczoteczka z dość gęstymi wypustkami które docierają do najmniejszych rzęs. Ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest trwały nie osypuje się. Trzeba umiejętnie go nakładać bo można łatwo posklejać sobie rzęsy. Mi jedna warstwa w zupełności wystarczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527431].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał.

Tusz godny najlepszych.
Eleganckie opakowanie, doskonała szczoteczka idealnie rozdzielająca rzęsy oraz nabierająca odpowiednią ilość tuszu. Sam tusz jest trwały - wytrzymuje cały dzień bez poprawek i bez efektu "czarnego śniegu" pod okiem. Nie rozmazuje się nawet gdy jest wilgotno. Łatwy do zmycia preparatami dwufazowymi jak i micelami.
Efekt sztucznych rzęs na oku jest, wiec jak mogę być tutaj na nie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526901].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM

POLECAM
PLUSY:
+ładnie rozdziela rzęsy
+delikatnie wydłuża
+nie obsypuje się w ciągu dnia, jest trwały
+ma delikatną szczoteczkę, średniej wielkości- nie ubrudzisz się podczas
nakładania
MINUSY:
-cena w drogeriach wygórowana, trzeba szukać np. na allegro korzystnej oferty, często o połowę taniej niż w drogeriach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515971].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit!

Jak sama nazwa wskazuje maskara ta precyzyjnie pokrywa kolorem każdy włosek z osobna przez co rzęsy wydają się dużo gęściejsze, więc optycznie wydaje się ich dużo więcej niż jest w rzeczywistości. Receptą na osiągnięcie takiego rezultatu było stworzenie idealnie wyprofilowanej szczoteczki, która dociera nawet na kącików oka przez i co bardzo ważne nie pozostawia nieestetycznie wyglądających grudek na powierzchni rzęs. Nigdy więcej sklejonych włosków! Efektem są więc długie, pogrubione, doskonale rozdzielone rzęsy, które przyciągną wszystkie spojrzenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507541].usefull || 0 }}% pomocna.

jedyny dobry tusz jaki miałam

Nie jest idealny, ale jedyny fajny jaki miałam. Jestem strasznie wybredna co do kosmetyków i prawie wcale nie kupuję ponownie zużytego opakowania, a jednak ten tusz mnie zatrzymał przy sobie.

+ świetny efekt
-cena, wysychanie, opakowanie mi się strasznie niszczy, wam tez??

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507136].usefull || 0 }}% pomocna.