L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

Dla mnie - na NIE

Zachęcona samymi mega pozytywnymi recenzjami - kupiłam. Na allegro i może dlatego słaby. Tusz szybko zaczął wysychać i po miesiącu jest do wyrzucenia. Maluje słabo - efekt mizerny nawet po kilku warstwach. Napracować się trzeba, bo nie chciałam go od razu wyrzucić, więc dawałam mu szansę. A i tak na oku lekkie zaczernienie. Mam liche rzęsy, więc od tuszu wymagam trochę więcej niż inne dziewczyny.

Genialny tusz

Jeden z najlepszych tuszy do rzęs. Wspaniałe wydłużenie i pogrubienie, piękne podkreślenie oka. Nie osypuje się, nie skleja rzęs. Długo zachowuje swoją świeżość, nie zasycha w opakowaniu. BARDZO POLECAM!

Volume Million Lashes

Po raz kolejny kupiłam ten tusz. I na pewno będę do niego wracać. Tusz nie skleja rzęs. Nie pogrubia ich. Ale perfekcyjnie je rozdziela i wydłuża. Ma malutką szczoteczkę. Dzięki niej nawet króciutkie rzęsy są pomalowane i wydłużone.

Mój nr 1

Od lat mój ulubiony tusz. Mocno czarny, nie lepiący rzęs, z fantastycznie rozdzielającą szczoteczką. Nie osypuje się, jest trwały, daje teatralny efekt, bo mocno pogrubia i wydłuża. Aby uzyskał 100% swoich cech dobrze go "podsuszyć", dać mu nieco czasu, ponieważ gdy jest bardzo świeży może (choć nie jest to regułą) lekko sklejać rzęsy. Używałam wszystkich wariantów Volume Million Lashes i do tego wracam najczęściej (zdetronizował dotychczasowego ulubieńca, czyli Lash Architecta). Regularna cena drogeryjna to małe przegięcie, w sklepach internetowych można go dostać za znacznie mniejsze pieniądze.

idealny produkt

Tusz jest idealny,nie osypuje się i zostaje na rzęsach przez cały dzień,ładnie je wydłuża i dodaje objętości jednak jest to bardzo naturalny efekt ;) Na pewno kupię ponownie,zużyłam już kilka opakowań więc o czymś to świadczy.

KWC

Chyba mój ulubiony z ulubionych :)
Bardzo lubię ten tusz. Działa z moimi rzęsami cudo. Co prawda głównie zależy to od tego w jakim stanie są rzęsy, ale po pomalowaniu efekt jest 'wow'. :) Maskara nie kruszy się, jest trwała ale fajnie się też ją zmywa. Nie jest ciężka, szczoteczka bardzo mi pasuje (choć to kwestia przyzwyczajenia). Nie wyrywa rzęs ani nie zauważyłam, żeby je jakoś mocno osłabiał. Produkt wydajny przynajmniej mi wystarcza na długo, nawet gdy myślę że już koniec, wsadzam do szklanki z bardzo ciepłą (nie gorącą) wodą i tusz mam na nowo :) Polecam!

Jednen z moich ulubionych

Zachęcona pozytywnymi opiniami w sieci kupiłam ten tusz i jest naprawdę super. Nie skleja, wydłuża, pogrubia, można nałożyć go warstwami bez obaw, że zrobią nam się nóżki pająka. ładne opakowanie. Minus to zapach, jak dla mnie jest bardzo chemiczny. Polecam kupować w drogeriach internetowych, wtedy kosztuje ok 30 zł. Cena w stacjonarnych typu Rossmann potrafi sięgnąć 50-60 zł.

Moja opinia

Mój ulubiony tusz od kilku lat. Co jakiś czas próbuję innych tuszów, ale i tak zawsze wracam do tego ;) Tusz świetnie rozdziela rzęsy, jest wydajny, nie klei się (nie tworzy grudek) i całkiem ładnie wydłuża. Testowałam inne wersje tuszów Loreal Volume Million Lashes, ale ten jest najlepszy.

Ulubiony

Tusz naprawdę bardzo fajny, idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy, nie skleja ich. Jest bardzo wydajny. A dodatkowym plusem jest to, że ładnie pachnie co nie można powiedzieć o większości innych tuszy.

Mój numer jeden

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam.
Tworzy on piękny wachlarz rzęs. Są one grube, podkręcone i wydłużone. Efekt sztucznych rzęs w parę sekund.
Aplikacja nie wymaga jakiś większych starań.

ulubiona!

po pierwsze, zapach, nie wiem czy każdemu się spodoba ale mi... piękny. Posiadam ją już tyle czasu a dalej jest mokra, nie kruszy się i ładnie rozczesuje rzęsy. Może nie daje ogromnego efektu pogrubienia ale wydłużenia jak najbardziej.

Topowy produkt.

To właśnie L'Oreal Paris produkuje kilka z moich ulubionych tuszów do rzęs. Ten produkt właśnie się do nich zalicza. Maskara Volume Million Lashes, So Couture Mascara ma silikonową szczoteczkę, konsystencja kosmetyku jest dobra - ani za rzadka, ani za gęsta, tusz pachnie, ale zapach nie jest uciążliwy, pomalowane rzęsy są wydłużone, podkręcone, zagęszczone, a także odpowiednio rozdzielone. Maskara, tak jak pozostałe tusze L'Oreala nie podrażnia moich oczu (co potrafią spowodować produkty innych marek). Kosmetyk nie osypuje się ani nie rozmazuje. Tusz sam w sobie jest inny i ma inne właściwości niż np. Telescopic i False Lash Wings L'Oreala. Maskara wystarcza na dosyć długo i nie zaobserwowałam żeby szybko się starzał.
Mam naturalnie długie rzęsy i ten produkt idealnie nadaje się do ich podkreślenia. Lubię efekt mocno wytuszowanych rzęs, ale nie karykutalnych owadzich nóżek i przy użyciu tej maskary jestem w stanie osiągnąć satysfakcjonujący mnie efekt.