Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

Mój ulubieniec

Urzekła mnie jego intensywna czerń i to że oddziela każdą rzęsę pięknie ją pokrywając. Porcjuje odpowiednią ilość tuszu, zostawiając rzęsy pogrubione u wydłużone. Muszę pochwalić szczoteczkę to najlepsza jakiej używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501641].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny tusz!

Uważam ten tusz za jeden z najlepszych produktów marki L'Oreal :)
Dotychczas moim ulubieńcem był Lash Sensational lecz Million Lashes zaczyna go powolutku przebijać i wydaje mi się że to właśnie on będzie moim numerem 1 :)

+ intensywna czerń
+ładny zapach
+przepiękne opakowanie
+nabiera odpowiednią ilość tuszu
+nie osypuje się
+nie odbija się na powiekach
+dobrze się zmywa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500291].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój faworyt

Ostatnio to mój ulubiony tusz. Kupuje go zazwyczaj na promocji w Rossmannie.
Świetnie podkreśla rzęsy, rozdziela (mimo że nie jestem fanką silikonowych szczoteczek to ta sprawdza się bardzo fajnie) i pogrubia. Jest wydajny, nawet jeśli trochę podeschnie też jest ok i nie osypuje się. Jest trwały. Łatwo zmywa się płynem micelarnym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498316].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - usta

Super!

Myślałam długo czy kupić ten tusz (60zł w Rossmanie) to jednak nie mało, jednak odwiedziłam drogerie przy domu gdzie był w cenie 43zł z groszami! Więc za taką cene chętnie go kupiłam :) czytałam wcześniej wiele opinii na wizażu i zastanawiałam się czy faktycznie jest taki wow

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498126].usefull || 0 }}% pomocna.

Zakochałam się w nim od pierwszego użycia :)

Od dawna szukam swojego ideału. VML chyba jako jedyny do tej pory daje radę poskromić moje rzęsy, które lubią żyć swoim życiem. Czasem mam wrażenie, że każda rzęsa rośnie w innym kierunku ;) Ten tusz świetnie sobie z nimi radzi, pięknie wydłuża i rozdziela, zupełnie jakby zajmował się każdą z osobna. Jest też super trwały - nie poprawiam nigdy makijaży w ciągu dnia i jeszcze nie zdarzyły mi się żadne wpadki przez ten produkt. Nie obsypuje się, nie skleja, nie.. Jest idealny! No i ten zapach.. piękny. Jedynym minusem jest cena - na szczęście istnieje internet ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497841].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Tusz moim zdaniem jest godny uwagi. Robi wszystko co można sobie zamarzyć. Daje raczej delikatny efekt, trudno nim zrobić sobie "krzywdę"
+super rozdziela rzęsy
+nie skleja rzęs, nawet przy dwóch+ warstwach
+nie osypuje się w ciągu dnia, nie rozmazuje pod oczami
+łatwo dostępny
+delikatnie pogrubia rzęsy
+nadaje rzęsom ich lepszy wygląd
+wydłuża
+kiedy już troche podeschnie to nadal świetnie się nim pracuje
+łatwy w użyciu
+super wygodna, sylikonowa szczoteczka
+wydajny
+dodatkowo ładnie pachnie!
jedyne do czego mogłabym się przyczepić to jego wysoka cena, ale można go dorwać na promocjach w rossmannie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490251].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszy niż niejeden tzw. luksusowy!

To jedna z nielicznych mascar, do której wracam po "skokach w bok":) Poza Guerlain Maxi Lash, to najlepszy tusz, jakiego używałam, a było ich naprawdę wiele...tańszych, droższych i bardzo drogich.
Lubię tusze Loreala z tej serii, ale So Couture sprawdza się u mnie najlepiej ponieważ:
- wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy
- nie robi grudek
- nie skleja
- nie kruszy się i nie osypuje
- łatwo się nakłada
- wygodna szczotka
- dobry od pierwszego użycia
- dość wydajny (choć nic nie przebije Guerlaina)
- bardzo dobrze się zmywa
Miałam wiele tuszów, które dawały piękny efekt (z tych droższych m.in better then sex Too faced, perversion UD, Givenchy), ale odbijały się na powiece, osypywały się, były fatalne w demakijażu. Natomiast So Couture jestem pewna - nie rozmaże się, nie zrobi smugi pod brwiami (mam długie, podkręcone rzęsy) i pod dolną powieką.
Dla mnie bardzo ważny jest też demakijaż; ma być szybki, skuteczny i nie podrażniać oczu; przy tym tuszu przykładam wacik z płynem micelarnym, robię kilka ruchów i tuszu nie ma. Przy innych (np. marc jacobs, benefit) musiałam użyć wielu wacików, a rano i tak miałam cień pod okiem od tuszu.
Jednak najlepszą rekomendacją dla tego tuszu jest fakt, że gdy go używam, słyszę pytania: czy mam sztuczne rzęsy/ jakiej odżywki do rzęs używam:)
Co do ceny; regularna jest dość wysoka, ale nigdy nie zapłaciłam za niego więcej niż 35 zł. Zawsze jest jakaś promocja w Rossmanie/hebe/Superpharm. Poza tym w niektórych sklepach internetowych można go kupić za ok. 30 zł, a nawet taniej. Moim zdaniem 30-35 zł za tak dobry tusz nie jest wygórowaną ceną, zwłaszcza, że jakością dorównuje, a nawet przewyższa, wiele tuszów z tzw. wyższej półki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489591].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Słyszałam wiele pozytywnych opini na jego temat. Nie podzielam ich. Uważam, że nie jest wart swojej ceny. Rozmazuje się, a jeśli odbije się na skórze trudno ją wyczyścić bez uszkodzenia makijażu. Skleja rzęsy, zamiast wachlarza mam trzy rzęsy. Ma ładne opakowanie, ale nie jest to powód dla którego mogłabym go kupić ponownie. Żałuję wydanych pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488026].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z ulubionych

nie skleja rzęs, wydłuża, przyjemnie się aplikuje, nie osypuje się i uwaga... bardzo przyjemnie pachnie c: Jest to jeden z moich ulubionych tuszów do rzęs w przystępnej cenie, polecam cieplutko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485221].usefull || 0 }}% pomocna.

mój numer 1

Fantastyczny tusz do rzęs!! od samego początku ma idealną konsystencję, nie jest ani za suchy, ani za mokry, pokrywa wszystkie rzęsy za pierwszym pociągnięciem i do tego super je rozdziela. Nie zostawia grudek na rzęsach, ani nie osypuje się przez cały dzień (nawet, gdy przez przypadek przetrę oczy, nie robi mi się "panda" pod okiem). Nie miałam lepszego tuszu do rzęs, i nie szukam następcy :) Można nim uzyskać bardzo delikatny efekt naturalnych rzęs, ale również po nałożeniu kilku warstw, można uzyskać efekt bardzo pogrubionych i wydłużonych rzęs.
Podsumowując:
+ trwałość
+ rozdziela rzęsy
+ pogrubia rzęsy
+ nie osypuje się
+ ma piękny kruczo czarny kolor
+ cena nie jest wygórowana

- nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483766].usefull || 0 }}% pomocna.