Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

Świetny produkt!

Testuję tusz od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Jest fantastyczny! Nie skleja rzęs. Niesamowicie wydłuża i pogrubia rzęsy. Daje spektakularny efekt. Nie tworzy grudek i nie rozmazuje się. Łatwo go zmyć płynem micelarnym.
ZALETY:
+ bardzo wydłuża
+ pogrubia
+ rozdziela rzęsy
+jest wydajny
+ jest trwały
+ wygodna szczoteczka i opakowanie
WADY:
- cena, jest dość drogi

Wart swojej ceny

Rewelacja!
Efekt pogrubienia niesamowity.
Piękna głęboka czerń.
Trwały.
Szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy.

Nie gęstnieje tak szybko jak inne tusze.

Tusz do rzęs Volume Million Lashes

Jeden z lepszych jakie stosowałam, jestem przy 6 opakowaniu. Ładnie wydłuża ,nie daje efektu sklejonych rzęs, nie kruszy się po całym dniu. Oko jest naturalnie podkreślone. Jest wydajny i co najważniejsze nie podrażnia oczu. Cena w drogeriach-sieciówkach dużo wyższa niż w drogeriach internetowych. Ja kupuję za
28,99zł.

Polki w mieście odcinek 5

Czekoladowy zapach

Bardzo lubię ten tusz nie tylko ze względu na cudowny, czekoladowo- piernikowy zapach, którego intensywność nie podrażnia oczu.
Lubię go za szybki efekt podkreślenia rzęs, pogrubienie, wydłużenie i ułożenie.
Szybko zasycha, trzeba działać zdecydowanie, ale po kilku pociągnięciach rzęsy są maksymalnie wyciągnięte do góry, grube i wywinięte.
Takie lubię.
Malutkim minusikiem może być to, ze się może nieco kruszyć a czasami tworzyć grudki. Jakby nie było jest to świetny tusz , którego miło się używa.
Wydajny, dobra silikonowa szczoteczka.

Okej

Kupiłam ją, ponieważ w internecie aż się roi od jej pozytywnych opinii. I faktycznie, jest to bardzo dobry tusz. Głęboka czerń, trwałość, nie skleja rzęs i ładnie je rozdziela. Natomiast nie pogrubia jakoś fenomenalnie.... Oczywiście, jeśli nałożymy starannie kilka warstw to osiągniemy i ten efekt, jednak kto ma na to czas rano? Dla mnie ta mascara jest zbyt czasochłonna. Myślę, że bedzie idealna dla osób, które mają rzadkie rzęsy, ponieważ ładnie je rozdzieli i podkreśli. Jest on trwały, nie kruszy się, nie spływa w ciągu dnia, wytrzymuje długie godziny w idealnym stanie. Trochę za długo zasycha, przez co lubi się gdzieś odbić. U mnie sprawdza się do rzęs na dole :)

Super!

Jestem w tym tuszu poprostu zakochana. Z moich krótkich i rzadkich rzęs potrafi zdziałać cuda. Ja używam go od ponad dwóch lat i choć nie należy do tych tańszych chętnie po niego sięgam.

Ja uwielbiam go

Mam trzech ulubieńców w tuszać i to jest jeden z nich. Bez względu na wersję czarną czy intensywną czerń. Tusz wyróżnia się pięknym zapachem i niebanalnym opakowaniem. No i robi cuda z rzęsami. Ładnie wydłuża, pogubia. Jest trwały, cały dzień i bez naruszenia. Dobrze się zmywa płynem micelarnym z olejkiem. Dla podkręcania trzeba więcej czasu i nagimnastykowania ale da się z tym tuszem osiągnąć efekt podkreconych rzęs. Lubię mocno wytuszowane rzęsy i ten tusz spełnia swoje zadanie.

Rewelacja

Jest to najlepszy jak do tej pory tusz do rzęs jakiego używałam. Na początku miałam sceptyczne podejście do szczoteczki ale mile się zaskoczyłam ponieważ nie stwarzała problemów przy nakładaniu produktu. Łatwo się nakłada, nie skleja rzęs , ładnie je wydłuża, szybko zasycha i co najważniejsze się nie kruszy. Na pewno nie jest to moje ostatnie opakowanie

Nie jest zły

Kupiłam go ze względu na super recenzje, jednak się zawiodłam bo można kupić lepszy w takiej samej cenie. Nie jestem zadowolona z efektu, ale też nie zaliczam go do bubli.

Nic specjalnego!

W tej cenie można kupić dużo lepszy tusz. Dla mnie marnowanie pieniędzy. Dlaczego? Szczoteczka słaba. Tusz niby maluje ale nie powoduje żadnego fajnego efektu.Nie układa rzęs dla mnie pomyłka.

Ideał

Dla mnie idealny tusz do rzęs i numer 1 na ten moment. Wydłuża i pogrubia od nasady nie sklejając przy tym rzęs. Mam naturalnie długie i gęste rzęsy a dzięki temu tuszowi rzęsy są dobrze wyczesane i mogę powiedzieć, że efekt sztucznych rzęs gwarantowany.
Moje rzęsy nie należą do wymagających bo ładny efekt mogę uzyskać nawet dużo tańszym tuszem jednak po spróbowaniu tego jestem zachwycona. Kupiłam tusz w promocji drogeryjnej, ale muszę przyznać, że nawet kupując go po standardowej cenie jest tego warty

Naturalny efekt

Udało mi się go kupić na promocji w rossmanie -50 % i jestem bardzo mile zaskoczona. Pięknie wydłuża, nie skleja rzęs ., tworzy naturalny efekt . Nie jestem w stanie powiedziec czy jest wydajny , używam go dopiero ponad miesiac .