Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

nie rozumiem zachwytow

tusz jest w porzadku, ale nie daje spektakularnego efektu na rzesach, taki sam efekt osiągam tuszem z wibo czy lovely za 15zl
zdecydowanie lepiej sie sprawuje jak polezy 2-3 tyg, ale za ta cene spodziewalam sie wiecej
potrafi sie osypywac, co mi sie nigdy nie zdarza

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609986].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY!

Pięknie rozczesuje rzęsy, pachnie, nie skleja rzęs i ogólnie jest super do w miarę długich rzęs. Fajny jest też efekt wydłużenia, jeżeli chodzi o pogrubienie to jest ono średnie :) jest to kolejny po tuszu Lovely produkt, który jest moim ulubionym! Szczoteczka jest sylikonowa a mimo to fajnie wyprofilowana i dobrze się ją używa podczas tuszowania. Polecam z czystym sumieniem! Jedyny mankament to kosmiczna cena..według mnie jest zdecydowanie za wysokaa mimo że produkt jest na prawdę dobry to bez promocji chyba bym go nie kupiła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606941].usefull || 0 }}% pomocna.

OK ale niewydajny

Tusz ma wygodną szczoteczkę, całkiem dobrze rozczesuje (ale zdarza mu się sklejać rzęsy), ma cudowny, głęboki czarny kolor. Pachnie ładnie, chociaż czasem zapach mnie denerwuje. Opakowanie jest względnie dobrej jakości. Niestety tusz nie jest wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606621].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

I co tu wiele pisać...

Za każdym razem kupowałam inny tusz z nadzieją, że może nowy bedzie choć ciut lepszy od wcześniejszego, ale przy tym tuszu dochodzę do wniosku, że już nie muszę szukać! Robi cuda z moich przerzedonych i króciutkich rzęs! Warto!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603426].usefull || 0 }}% pomocna.

Doskonałość, petarda wśród maskar

Jak pisałam już w recenzji jego brata ("so black"), przez wiele lat przetestowałam wiele maskar. Najpierw myślałam, że mam jakieś nietypowe rzęsy, którym żaden tusz nie potrafi zrobić dobrze. Jestem posiadaczką niezbyt gęstych, za to długich na 1,5 cm (tak, to możliwe: odżywka Long4Lashes i voila; normalnie, czyli bez niej, osiągają 12 mm). Do niedawna sądziłam, że nie istnieje maskara idealna dla mnie, po prostu nikt jej jeszcze nie stworzył. Dopóki nie trafiłam na tę... Absolutny mój pierwszy HIT. Jestem zachwycona i powalona efektem :) Oba tusze biją na głowę nawet mojego dotychczasowego ulubieńca: Amazing Effect Mascara z Art Deco. Nie umiem się zdecydować, który z dwóch braci - bliźniaków jest lepszy: obaj uwiedli mnie od pierwszego użycia i skradli moje serce :) Tusz zamknięty jest w typowym dla L'Oreala zgrabnym, eleganckim i wygodnym fioletowo- złotym opakowaniu. Wyposażony w niewielką, bardzo poręczną i dość tradycyjną (pękaty stożek) szczoteczkę (nie lubię gigaszczot), która aplikuje dokładnie taką ilość produktu, jakiej potrzebujemy (trudno przesadzić). Podobnie jak wersja "so black" - idealnie rozczesuje rzęsy, wydłużając je i pogrubiając jednocześnie, przy czym czerń jest głęboka i intensywna. Bez problemu powleka rzęsy na całej długości, nie trzeba się "napracować", by osiągnąć efekt "wow!" - przy czym rzęsy nadal wyglądają naturalnie, Odkąd używam, skutecznie czaruję co wrażliwszych mężczyzn firankami rzęs :) By osiągnąć spektakularny, "teatralny" efekt można dokładać kolejne warstwy bez obaw. Rozdziela i wyczesuje rzęsy w sposób doskonały. Nie rozmazuje się, nie odbija na górnej powiece. Co dla mnie ważne: nie skleja ich. Naprawdę pięknie pachnie. Utrzymuje się cały dzień, nie kruszy się, ani nie osypuje, nie daje pod oczami efektu "Haloween" po kilku godzinach. Łatwo się zmywa, wystarczy zwykłe nawilżające mleczko Ziai, nie trzeba pocierać ani w jakikolwiek sposób z nim "walczyć". Same zalety.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600011].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Jest to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek używałam. Pięknie rozdziela rzęsy i je wydłuża, nie skleja. W ciągu dnia mam pewność że się nie rozmaże (np. podczas intensywnego treningu). Jedyny minus- ciężko go zmyć, nie jeden micel nie daje rady. Ale ja znalazłam taki który robi to szybko i jestem zadowolona. Cena regularna ok 60zł to też lekka przesada, ale ja nie kupiłam go nigdy za więcej niż 30zł w promocji lub przez internet.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597726].usefull || 0 }}% pomocna.

No i o co tyle szumu?

Podobno to jeden z tych tuszy, które powinna mieć każda kobieta. To jeden z tych tuszy, które potrafią stworzyć cuda na rzęsach. To ten tusz powinien być wychwalany bo na to zasługuje , bla bla bla i takie tam. Czy tak jest? Nie. On jest dobry - poprawnie dobry i nie powiem i nie potwierdzę słów 'jest fenomenalny'.
Można uznać, że marudzę, że nie jestem obiektywna (wszak wiadomo, że mi większość rzeczy nie pasuje bo ja to ja i zawsze się czepiam) ale taka jest prawda. Nie mam co przed Wami czarować, że jest inaczej czy stworzyć Wam wymyśloną historię jak to pięknie nam się układa i jak to od pierwszego użycia zapałaliśmy do siebie miłością.
No chyba nie - żadną miłością bo nasze pierwsze spotkanie to była jedna wielka porażka - miałam tak sklejone, pardon OBKLEJONE rzęsy, że momentalnie pod okiem zrobiła mi się jedna wielka ciapa. Minęła minuta, góra dwie tusz znalazł swoje miejsce na dnie (dosłownie) przegródki w kosmetyczce, to COŚ z paczadełka zostało zmyte i potulnie wróciłam do maleństwa marki IsaDora.
Ale ok, pomyślałam może to tylko pierwsze złe wrażenie ma zwiastować ten spektakularny efekt o którym wszyscy mówią, no przecież Ruda 99 % kobiet w blogosferze nie może się mylić więc ściskaj pośladki i na spokojnie go użyj - tak też zrobiłam.
Dałam jedną warstwę: ok, może być - rzęsy zostały lekko podkręcone, wydłużone i pięknie rozdzielone. Tyle albo aż tyle. Zdecydowanie było widać, że tusz 'zrobił swoją robotę' ale dalej się zastanawiałam gdzie te cuda i dziwy, o których czytałam :DAle, zaraz, moment może trzeba dać dwie warstwy? Super pomysłowa Ruda dała dwie warstwy ... i pal licho co za gówno! :D. Dosłownie! Rzęsy zaczęły się sklejać, tusz odbił się na powiecie , a z mojego pięknego wczesnego umalowania firanek stworzyła się jakaś ciężka 'czarna' kotara. Szczęka mi opadła! Przy dwóch warstwach takie coś? No way! I tak jest za każdym razem : jedna warstwa, piękna firanka (może nie piękna ale robotę tusz odwalił na 4 +) a przy dwóch to jedna wielka masakra ;O.
Jaki wniosek? Używać tylko raz, raz aby rzęsy nadal wyglądały lekko i zalotnie a nie jak jakaś zmora po pijackiej imprezie :D.
Myślałam, że to wina jego konsystencji ale ona jest odpowiednia: ani nie za sucha ani nie za mokra. Szczotka? Cudna! Dociera do każdej rzęsy, nabiera wystarczającą ilość tuszu, jest giętka i naprawdę 'prosta' taka jak lubię ;)

So Couture na swoją obronę ma kilka aspektów: nie kruszy się, nie robi efektu misia pod paczadełkiem, nie ściera się szybko, jest trwały a przy tym rzęsy nadal wyglądają naturalnie, nie tworzy grudek, nie skleja <--- ale rzecz jasna mówimy o jednej warstwie na rzęsach. Aaaa i ma ładne opakowanie :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596396].usefull || 0 }}% pomocna.

Fenomenalny tusz!!

Skusiłam się na zakup tuszu sugerując się opiniami Wizażanek :) I nie zawiodłam się! Tusz jest może i bardzo drogi, ale można go zakupić na promocji np. w Rossmannie nawet za pół ceny (a to się już bardzo opłaca).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594581].usefull || 0 }}% pomocna.

Oj tak !!!

Zachęcona pozytywnymi opiniami w końcu zdecydowałam się aby go kupić. Nie miałam zbyt dobrych wspomnień jeżeli chodzi o tusze tej marki - były nie trwałe, odbijały się a i efekt też nie był taki jak obiecywał producent :/ - jednak z tym produktem jest zupełnie inaczej i jest to moim zdaniem najlepszy tusz od marki L'Oreal :)

Silikonowa szczoteczka o tradycyjnym stożkowym kształcie bez problemu podkreśli nawet najmniejszą rzęskę; ładnie je rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy - nie skleja ich.
Kolor - piękna głęboka czerń.
Do tego tusz jest mega trwały - nie zejdzie dopóki go nie zmyjecie i to najlepiej przy pomocy płynu dwufazowego ;)
Nie osypuje się, nie odbija (z czym jako posiadaczka długich rzęs i głęboko osadzonych oczu mam często problem)

Na plus również ładne, estetyczne opakowanie i wydajność.
Mały minusik za cenę - dlatego też, warto jest go kupić na jakiejś fajnej promce ;)

Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593936].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry tusz do rzęs

Tusz kupiłam w promocyjnym opakowaniu wraz z eyelinerem w ładnym pudełeczku, w promocji za około 35zł. Jestem zadowolona. Dobrze się nakłada, nie brudzi przy aplikacji, ma wygodną szczoteczkę (chyba silikonowa). Efekt jest ok: rzęsy są rozdzielone, nie rozmazuje się, nie kruszy się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593761].usefull || 0 }}% pomocna.