L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

L'Oreal Volume Milion Lashes So Couture Masczara

Dzięki tej szczoteczce uzyskałam zaskakująco pozytywny efekt. Moje oczy nabrały wyrazu. Rzęsy są perfekcyjnie rozdzielone bez sklejania. Szczoteczka dociera do każdej nawet najmnieszej rzęsy i pięknie ja pokrywa tuszem. Jest bardzo poręczna i łatwo się nią tuszuje. Rzęsy sa zdecydowanie gęstsze i grubsze a po kilku warstwach uzyskujemy teatralny efekt.

Najlepszy tusz ale...

Tusz faktycznie jest rewelacyjny. Ma silikonową szczoteczke,która pięknie rozczesuje rzęsy. Wygrubia,podkreca i wydłuża rzęsy.Nie osypuje się w ciągu dnia i stosunkowo łatwo jest to zmyć olejami-płyn micelarny ale nie dwufazowy sobie nie poradzi - dwufazowe mają oleje więc jest o niebo łatwiej. Nie zauważyłam przedwczesnego wysychania tuszu.

Podsumowanie:

PLUSY:
-robi to co ma robić dobry tusz
-nie osypuje się
-wygodna szczoteczka silikonowa

MINUSY:
-Loreal testuje na zwierzętach
-cena (chociaż w drogeriach internetowych jest o ponad połowę tańszy niż stacjonarnie)

Najlepszy!

Mialam w swojej kosmetyczce wiele tuszów, ale ten jest moim zdecydowanym faworytem! Ładnie pogrubia, wydłuża rzęsy,a przy tym ich nie skleja. Mam tendencje do łzawienia, a on ani się nie rozmazuje ,ani nie kruszy! Mój kWC

Ujarzmij kreski Eyelinerem!

Świetny

Uwielbiam wszystkie tusze z tej serii Million Lashes, każdy ma swoje plusy. Do tego mam szczególną słabość ze względu na szczoteczkę, która jest idealna dla moich rzęs. Tusz dokładnie jest rozprowadzany na rzęsach, nie skleja się, nie kruszy. Każda rzęsa jest idealnie rozdzielona. Jak dla mnie prawdziwy hit

Używam ten produkt już bardzo długi czas. Jestem nim zachwycona. Po nałożeniu niewielkiej ilości rzęsy stają się znacznie dłuższę i podkręcanie. Maskara znacznie pogrubia rzęsy i się nie kruszy.

Mój faworyt.

Zawsze do niego wracam. Kiedy chcę odejść i przetestować jego konkurentów, on wraca do mnie jak bumerang. Nie zraża mnie nawet cena. Po prostu, dla mnie tusz - legenda.

Bez rewelacji

Kupiłam go jak większość pod wpływem dobrych opinii ale bardzo mnie rozczarował . W porównaniu do poprzedniej wersji jest bardzo przeciętny . Szczoteczka jak dla mnie nieporęczna , kilka razy trzeba poprawiać rzęsy aby zobaczyć jakikolwiek efekt . Poza tym nie oszukujmy sie ale cena nie zachwyca. Gdy kupuje tusz w tej cenie liczę że wydłuży albo pogrubi albo nie bedzie sklejał rzęs . Ten tusz zdecydowanie nie sprawdził sie u mnie w żadnej kwestii.

Ulubieniec

Najlepszy tusz jaki miałam do rej pory, a przetestowałam już kilkadziesiąt. Ładnie rozdziela rzęsy, jest trwały, nie osypuje się, dość intensywna czerń. Fajny efekt na dzień. Nie daje nam efektu sztucznych rzęs, ale daje naprawdę fajny, trwały i profesjonalny efekt na dzień. Formuła niby nie jest wodoodporna, ale przy lekkim deszczu zachowuje się jak wodoodporny. Trzyma się przez cały dzień.

absolutny hit!

Ten tusz jest w moim TOP 3 tuszów do rzęs. UWIELBIAM GO! Pięknie rozczesuje rzęsy, daje efekt pogrubienia i wydłużenia włosków. Bardzo długo można z niego korzystać, nie zasycha aż tak szybko. Niestety po 2 miesiącach używania formuła gęstnieje i tusz trochę zaczyna się osypywać, dlatego od razu widać, kiedy należy go wyrzucić i wymienić na nowy. Bardzo lubię szczoteczkę, która jest dołączona do opakowania. Ogólnie wolę tradycyjne niż silikonowe, jednak ta jest świetna. Jeden z moich kultowych kosmetyków!

Ale oczywiście nie obyłoby się bez minusów - no niestety cena odstrasza, za takie pieniądze można kupić coś lepszego, ale na promocji min. 30% jak najbardziej warto się zaopatrzyć w ten kosmetyk. :)

Nie dla mnie

Kupiłam pod wpływem wielu zachwytów i recenzji zachwalających ten produkt. Nie miałam z tym problemu, ponieważ tusze L'oreal z reguły się u mnie sprawdzają. No to ten się nie sprawdził. Liczyłam na szybki efekt rozdzielonych i wydłużonych rzęs, a one wyglądały bardzo słabo. Musiałam się też dobrą chwilę napracować aby uzyskać rozdzielenie rzęs, ponieważ po jednym przeciągnięciu szczoteczkę one się idealnie posklejały. No dla mnie bez szału.

Dla mnie nr 1

Zużyłam już 3 opakowania tuszu, więc jak najbardziej recenzja będzie rzetelna. Dla mnie tusz jest numerem 1, jeżeli chodzi o drogeryjne tusze. Pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Robi piękną firanę rzęs. Dzięki fajnej szczoteczce nie skleja rzęs.

IDEAŁ

Zdecydowanie najlepszy tusz jaki kiedykolwiek używałam. Nie odbija się na powiekach i na prawdę ciężko się nim rozmazać. Nie skleja rzęs, super się nakłada, rozdziela, wydłuża i pogrubia. Bardzo fajna silikonowa szczoteczka. I ten zapach. Jestem zachwycona !