L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
grzebyk

Bardzo dobry.

Tusz posiada dość dużą silikonową szczoteczkę, czego trochę wystraszyłam się na początku. Mimo tego jest precyzyjna i dobrze rozdziela rzęsy nadając im objętości oraz nie skleja ich. Nie osypuje się, a czerń jest intensywna.

Najlepszy.

Najlepszy dotychczasowy tusz dla mnie, ale cena niestety dość wysoka. Silikonowa precyzyjna szczoteczka to duży plus, nie obsypuje się, całkiem wydajny, rzęsy wyglądają zadowalająco.

Najlepszy!

Używam odkąd wszedł do drogerii. Miałam wszystkie wersje kolorystyczne i zdecydowanie fioletowa wygrywa. W moim przypadku wersja so cuture jest super, ale przestrzegam że wersja so cuture so black to już nie to samo.

Makijaż Maybelline

Idealny na codzień

Z tym tuszem jest trochę tak, że w sumie go lubię, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, ale zawsze jednak przychodzi taki moment, gdy sięgam w drogerii po coś innego. Że niby spróbuję i może będzie lepiej. Otóż nie jest.
Nie jest też tak, że daje on jakieś super spektakularne efekty, ale też nie o to mi chodzi. Wystarczy mi coś, czego będe mogła używać na codzień i mieć gwarancję, ze będzie wyglądać dobrze.

Wiele halasu o nic

Jak dla mnie .... średnio. Bardzo normalny tusz, nic specjalnego. Rozczesuje rzęsy, pokrywa je równomiernie warstwa tuszu, czy wydłuża? Nie bardzo. Za ta cenę są inne tusze, które na moich rzęsach wyglądają duuuuzo lepiej.

super

Ten rusz absolutnie nie posiada żadnych wad, no może oprócz ceny. ;) Dobrze się nim maluje rzęsy, ponieważ ich nie skleja, dobrze rozczesuje i zdecydowanie wydłuża i pogrubia. Wygodna szczoteczka i intensywna czerń, bez obsypywania.

Bardzo przyzwoity

Wracam do niego, bo chociaż nie daje spektakularnych (u mnie) efektów, to nie skleja, ładnie podkreśla i rzadko się rozmazuje (tylko kiedy się "pogryzie" z jakimś podkładem). Jest banalnie prosty w użyciu.

Udealne pogrubienie.. moje rzesy wygladaja BOSKO :)

Kupilam choc cena nie jest specjalna.. ale okazalo sie ze wart kazdej zlotowki. Moje rzesy nie naleza do najkrotrzych i zawsze mam problem z odbijaniem na powiekach jesli zle dobiore tusz. Ten kismetyk jest dla mnie idealny. Rzesy sa rozdzielone.. widocznie pogrubione i co najwazniejsze nie skleja ich.. zakochalam sie od pierwszego nalożenia :)

Ideał

Od dziś mój ideał, i mój HIT :) Pierwszy tusz który naprawdę robi to co ma robić, pomimo ceny, jestem zadowolona :) Przede wszystkim nie robi podstawowej rzeczy która mnie denerwuje czyli osypywanie się od oczami, nasz makijaż wcale nie jest ładny gdy pod oczami mamy pełni skruszałego tuszu brrr, jest super uniwersalny, lekko podkręca, pięknie wydłuża, super sie nim adaje kształty rzęsom i naprawdę polecam wszystkim, cena warta jakości :)

Bardzo dobry!

Tusz jest na prawdę satysfakcjonujący i odkąd zakupiłam pierwsze opakowanie, nie potrafiłam znaleźć lepszego!
Szczoteczka świetnie rozprowadza tusz po rzęsach i nie skleja ich. Oprócz tego jest bardzo trwały choć zdarzyło mu się osypać pod oczami.
Stosunkowo szybko też wysechł. Teraz w mojej kosmetyczce ustąpił miejsca swojemu następcy Paradise Extatic, ale na pewno do niego wrócę :)

Najlepszy!!!

Testowalam wiele tuszy ale tylko ten spelnil wszystkie moje oczekiwania. Bardzo dobra szczoteczka, ktora rewelacyjnie pogrubia i rozdziela. Wedlug mnie kosmetyk wart jest swojej ceny, choc czesto mozna go dostac w bardzo dobrej promocji.

Najepszy tusz jakiego kiedy kolwiek używałam

Tusz idealnie rozdziela i wydłuża nawet najcieńsze i najkrótsze rzęsy. Dzięki małej szczoteczce dociera do wewnętrznych kącików, nie skleja rzęs i nie kruszy się w trakcie noszenia. Jedynym minusem jest to że dość szybko zasycha.