Naturals, Mango and Passion Fruit Conditioning Mask (odżywcza maseczka z mango i passiflorą)

Wygładza, dodaje wigoru. Głęboko nawilża, dodaje skórze energii, odświeża i odżywia.

Cena: 17,90 zł / 75 ml

szkoda, że jej już nie ma

To była moja ulubiona maseczka swego czasu. Delikatna żelowo-kremowa konsystencja, przepiękny zapach, apetyczny kolor... Używanie jej było p[rzyjemnością. Delikatnie nawilżała buzię, nie zapychała. Chętnie bym zakupiła choć jedną jeszcze tubeczkę, niestety Avon ją dawno temu wycofał :(

Używam tego produktu od: używałam, gdy była w ofercie
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

genialna!

-Bardzo wydajna,
- cudownie pachnie-chciałoby się ją zjeść

używałam jej razem z peelingiem mechanicznym z avonu-widać było efekty

niestety był taki okres kiedy nagle zniknęła z katalogu-szkoda

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

dobry produkt

Mam cerę mieszaną skłonną do trądziku. po tą maseczkę sięgam kiedy moja cera wysuszona kosmetykami antytradzikowymi potrzebuje natychmiastowej pomocy.

-wydajna
-pięknie pachnie
-ładnie nawilża i odżywia cerę
-dobra cena
-nei powoduje przykrych niespodzianek

Używam tego produktu od:kilku mcy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:jedno

Avon Mark - relacja

zadowolona

szukałam fajnej odżywczej maseczki i chyba znalazłam :) ma bardzo miły zapaszek, poza tym lubię to uczucie gdy mam ją na twarzy, rzeczywiście buźka wygląda przyjemniej, nabiera kolorytu ale zostawiam maseczkę na dłuzej niż jest zalecane - ok. 30 min. a potem zmywam :)

Dobrze odświeża

Z pewnością dużo lepsza od swojej poprzedniczki, tej bez passiflory.Ładnie pachnie, dobrze się zmywa , nie szczypie w oczy.Uważam jednak ,że dużo więcej jak odświeżenia to ona nie czyni.Trochę wygładza i relaksuje, ale też bez rewelacji.
Cena w promocji jest do przełknięcia , natomiast regularna nie jest warta tej jakości.

Jak dla mnie-rewelacja !!

Jestem zachwycona tą maseczką-mam cerę suchą z którą wreszcie zaczynam sobie radzić właśnie dzięki niej.To co mi się w niej podoba to:
-konsystencja,kolorek (apetyczny :p:)
-zapach (istna aromaterapia :D)
-jest wydajna
-buzia odzyskuje zdrowy koloryt,aż promieniuje :D
-dobrze nawilża
-skóra na twarzy jest po niej mięciutka

Byłam zaskoczona że za taką cenę (9,90 w promocji) dostanę taki kosmetyk,nie liczyłam na to.
Mnie urzekła.

Używam tego kosmetyku od ok miesiąca,3razy w tygodniu
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Hmm sama nie wiem

Maseczka dość dobra, konsystencja żelowa, przezroczysta ale ja takich nie lubię, bo nie widać w których miejscach jest już nałożona, a w których nie. Zapach jak dla mnie zbyt agresywny, położono na niego za duży nacisk zamiast na działanie maseczki. Zmywa się dobrze. Maseczka nie odżywia nie nawilża, ale chociaż wygładza. Ogólnie średnio mi się podoba ta maseczka. Nie polecam osobom bardzo wymagającym w stosunku do maseczek.

dosyć dobra

Przyjemna maseczka. Ładnie pachnie, żelowa konsystencja, łatwo się zmywa, o ile nie zostawimy jej na skórze na zbyt długo. Nie nawilża zbytnio, ale wygładza i ożywia skórę.

Kiepska

Miałam kiedyś starą wersję tej maseczki ( z mango) z której byłam zadowolona, wiec skusiłam się na tę i bardzo tego żałuję. Zelowo-kremowa konsystencja sprawia, że łatwo się nakłada - i tyle by było dobrego o tym specyfiku. Ciężko się zmywa , a nie radzę ją pozostawić do wchłonięcia , bo tego nie dokona, słabo nawilża, ale odświerza cerę. Zapach za bardzo chemiczny , intensywny - podrażnia oczy:( Już więcej nie kupię i nie polecam , lepiej poszukać czegoś innego.

ok

fajna maseczka za przystepna cene. buzia nabiera po uzyciu ladnego kolorku /czyt.zdrowego/, dobrze nawilza, ale wlasciwosci wygladzajacych nie zauwazylam. za taka cene moze byc;) /piekny zapach, dobrze sie rozprowadza i konsystencja super!, wydajnosc tez niczego sobie/

Nic specjalnego

Jak dla mnie to nic specjalnego. Ładnie pachnie i dobrze sie zmywa ale co z tego skoro ani jakoś specjalnie nie odżywia ani nie nawilża... Więcej nie kupie.

Fajna,ale bez rewelacji.

Fajna maseczka,ma rzadką,anawet troche jakby żelowata onsystencje,nie jest gęsta. Ślicznie i apetycznie pachnie,dobrze zmywa sie z buzi. Skóra jest po niej dodatkowo oczyszczona.