Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Cena już od 8,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam do ust BlistexŸ Intensive Lip Relief zapewnia natychmiastową pomoc nawet najbardziej spierzchniętym i popękanym ustom:
- szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką,
daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień,
- przyspiesza gojenie oraz intensywnie nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd,
- jest zalecany do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust,
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB.

Skład: Aqua, Hydrogenated Polysorbate, Cera Alba, Petrolatum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Sorbitan Isostearate, C18036 Acid Glycol Ester, Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate 60, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Aroma, Stearyl Behenate, Cetyl Alcohol, Allantoin, Camphor, Olea Europaea, Dimethicone, Phosphoric Acid, Hydrated Silica, Butyrospermum Parkii, Sorbitan Olivate, Lanolin Alcohol, Arachidyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Behenyl Alcohol, Thymol, Myristic Acid, Palmitic Acid, Oleic Acid, Arachidyl Glucoside, Lauric Acid, Sodium Saccharin, Citric Acid, Limonene, Calcium Disodium EDTA, Linalool (31.03.2014.)

najlepszy!

Najlepszy balsam regenerujący jaki do tej pory miałam.

Zalety
+doskonale nawilża
+ujędrnia usta
+łagodzi niedkonałości
+ma przyjemny zapach
+tani
+dostępny w każdej aptece

Wady
-zostawia białą poświatę na ustach
-mało wydajny

Ja stosowałam balsam codziennie na noc. Usta następnego dnia były jakby powiększone i bardzo nawilżone.
Bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413441].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Balsam jest bardzo dobry u mnie nie sprawdzil sie tak dobrze jak np u mojej mamy ktora zmaga sie z opryszczka po posmarowaniu tym balsamem jej opryszczka znikala z dnia na dzien co bylo naprawde duzym osiagnieciem balsam jest bardzo fajny praktycznie bezzapachowy opakowanie jest wygodne sam w sobie produkt jest srednio wydajny i nalezy go stosowac co nieustannie zeby efekt nawilzajacy utrzymywal sie na ustach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393721].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Używam bardzo często na przemian z Carmexem i wazeliną.

Zalety:
+dobrze nawilża
+regeneruje
+radzi sobie z ustami w barzo złym stanie
+nie jest drogi i łatwo dostępny

Wady:
-trochę mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392781].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

niezastąpiony!

Jest to najlepszy regenerujący balsam do ust jaki miałam! Nic tak nie ukoiło i nie zregenerowało moich ust, jest to po prostu opatrunek. Od razu po jego użyciu czuje ulgę, usta stają się bardzo miękkie, nawilżone. Z dnia na dzień są gładsze, bez ranek i innych podrażnień. Cudowny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382296].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny - super ochrona dla moich ust

Blistex to najlepszy regenerujący balsam do ust jaki miałam. Dlaczego? A dlatego, że genialnie regeneruje spierzchnięte, popękane usta. Przynosi natychmiastowe odżywienie i wyczuwalna ulgę już od pierwszego użycia. Przyspiesza gojenie warg i doskonale sprawdza się o każdej porze roku i na każdą pogodę. Przyda się również po zabiegach stomatologicznych, kiedy często wargi są co najmniej lekko nadwyrężone.
Blistex bardzo dobrze sprawdza się również stosowany profilaktycznie. Chroni usta, dba o nie i zachowuje je w nienagannym stanie.
Jest mega wydajny, można stosować go pod szminkę.
Jedyną wadą (i to nie dla wszystkich) może być lekko ziołowy, apteczny zapach. Ale mi on akurat nie przeszkadza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324081].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja nowa miłość.

Kiedy zaczęłam używać tego produktu dłuższy czas spędziłam na walce z uporczywym swędzeniem, pękaniem i okropnymi, czerwonymi wylewami wokół ust, które jak sądzę po części mają swoje tło w alergii, a po części też były spowodowane załamaniem pogody. Jakiś czas jechałam na maści z antybiotykiem, ale mimo wszystko byłam już jedną nogą u lekarza i wtedy pani w aptece zaproponowała mi Blistex. Nie byłam przekonana, a polubiłam.

* Przede wszystkim faktem jest, że dopiero ten balsam do ust uporał się z czerwonymi, popękanymi i suchymi wargami. Kiedy zaczęłam go używać nie byłam do niego przekonana głównie ze względu na to, że daje on uczucie chłodu na wargach - nie wiedziałam przez to jak ten mentol się obejdzie z moimi podrażnionymi ustami. Okazuje się, że ten chłodek nie dość, że przyjemny to jeszcze chroni. Mam wrażenie, że w chłodne dni wiatr, czy zimno zwyczajnie odbijają się od tej mentolowej bariery. :) Jestem zachwycona poziomem ochrony, jaki daje Blistex, a jeszcze bardziej tym, że tak skutecznie i szybko wyciszył moje problemy z ustami. Nie mogę jeszcze go odstawić, bo chwilowy jego brak powoduje, że wracają moje kłopoty z ustami, choć już nie tak nasilone. Mam nadzieję, że to nie uzależnienie. :) Mam jednak pewność, że z Blistexem spędzę całe jesień i zimę.
* Balsam ma lekką konsystencję. Ma biały kolor, ale nie zauważyłam, żeby bielił usta. W ciągu dnia wystarcza mi jego niewielka ilość, aczkolwiek aplikuję go z dużą częstotliwością, jeśli tylko poczuję, że wargi zaczynają być ściągnięte, czy swędzą. Produkt chroni, ale nie czuć go bardzo na ustach, nie jest ciężki, nie lepi się i nie jest tłusty, co jest dla mnie cenne, bo ja nienawidzę takiego natłuszczania. Pachnie intensywnie, miętowo. Ja lubię. :)
* Opakowanie ma dozownik, więc można sobie zaaplikować balsam bez pomocy rączek. Rozwiązanie tyle higieniczne, co dla mnie niewygodne, ja nie potrafię dokładnie rozsmarować produktu tym kawałeczkiem plastiku, tym bardziej, że ja czasem smaruję nim nie tylko same wargi, ale też kąciki ust i obszar wokół nich. Oczywiście jeśli nie możemy użyć rąk, chcemy sobie poratować usta będąc poza domem to tak. Ja jednak zdecydowanie wolę wetrzeć sobie balsam paluchem. Sama tubka jest maleńka, często bywa, że gdzieś ją posieję. Wykonana z miękkiego, białego plastiku, da się wydobyć balsam do samego końca. Dobrze, że fabrycznie jest jeszcze opakowana w kartonik.
* Stosunek ilości balsamu w opakowaniu, jak i jego wydajności do ceny mógłby być lepszy. Choć może wydajność to nie jest do końca obiektywna miara, bo ja, jak już wspomniałam nie szczędzę go sobie i od pewnego czasu mam na ustach cały czas. Bywało już tak, że jedno opakowanie wysmarowałam w tydzień. Nie da się jednak ukryć, że ok. 15 złotych za 6 ml. nie jest ceną zawrotnie niską. Z drugiej jednak strony balsam jest tak skuteczny, że nie żałuję kupując go. Ceny nieco się różnią. W małych aptekach płaciłam za niego ponad 16, 17 złotych, w Super Pharm ok. 13, a w Rossmannie chyba 11,49.

Jestem zakochana w tym produkcie i mam nadzieję, że z czasem uwolni mnie zupełnie od moich problemów z ustami, bo tęsknię już za tym, żeby móc malować się pomadkami w pięknych, jesiennych kolorach. Gdyby można było przyznawać produktom połowy gwiazdek to przyznałabym 4,5 nieco odejmując za pojemność opakowania, może ciut za ten dozownik, którym nie umiem się posługiwać ;). W takiej, a nie innej jednak sytuacji stawiam piątkę, bo cztery gwiazdki dla tego produktu byłyby zupełnie niesłuszne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301781].usefull || 0 }}% pomocna.

bylby hitem gdyby nie fakt że...

Balsam faktycznie regeneruje spierzchnięte usta. Jestem zaskoczona, bo wszystkie inne tego typu produkty zawsze kupowałam, ale żaden tak naprawdę nie robił nic dla moich ust. Ten maksymalnie je nawilża, usta są miękkie, żadnych suchych skórek! Nakładam na noc oraz często pod matową pomadkę, dzięki czemu mogę nawet cały miesiąc nosić bardzo matowe (i jednocześnie) bardzo wysuszające pomadki i nic się z ustami nie dzieje, bo balsam chroni :) ALE... trzeba go używać cały czas, efekt nie jest długotrwały. Wystarczy że 2dni posmaruje usta czymś innym i już ich stan jest fatalny, odstające suche skórki, żadna pomadka nie wygląda dobrze (nawet kremowa). Jednak na moje usta ma dobroczynny wpływ i kupię kolejne, kolejne i kolejne opakowanie... cóż tu dużo pisać, po prostu DZIAŁA!!
Dodam, że ma mocno mentolowy zapach oraz lekko chłodzi usta po nałożeniu co nie każdemu może pasować, aczkolwiek ja akurat to lubię, czuje taką świeżość ;)
Przeczytałam kilka innych recenzji i nie wiem jak on może bielić usta. Owszem w tubce jest biały, ale po nałożeniu na usta staje się transparentny. Jeśli komuś bieli to jest używany w jakiś ogromnych ilościach, zbyt dużych...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268621].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki używałam.

Jak dla mnie najlepszy regenerujący kosmetyk do ust. Radzi sobie z suchymi, spierzchniętymi, popękanymi wargami. Przyjemnie chłodzi - nie jest to mega mocny, nachalny efekt, tylko taki "dający ukojenie". Przede wszystkim faktycznie działa długofalowo, nie trzeba nakładać go co chwilę by efekt nawilżonych ust był odczuwalny. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od Carmexu i Tisane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248268].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny do spierzchniętych ust i nie tylko

Kilka miesięcy temu szukałam dobrego balsamu na bardzo spierzchnięte usta. Sprzedawczyni w naturze poleciła mi ten oto BLISTEX. Sprawdził się niesamowicie szybko :)

Plusy:
*wydajny
*małe opakowanie (tubka) zmieści się wszędzie
*wygląda na wyrób medyczny
*ładnie pachnie
*''chłodzi'' usta a przede wszystkim nawilża i regeneruje
*efekty widać już po pierwszym użyciu
*łatwy w aplikacji
*wart swojej ceny (ok.16zł w Naturze)

Minusy:
Jak dla mnie żadnych !

Polecam każdemu, kobietom i mężczyznom, którzy chcą łatwo i i szybko pozbyć się problemu popękanych ust :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215708].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Uratował moje usta ;)

Ostatnio mam duże problemy z suchymi ustami (niestety na tle alergicznym). Znalazłam w domu próbki po 0,5 grama (wbrew pozorom taka ilość wystarcza na stosunkowo długi czas przy częstym smarowaniu ust). Stwierdziłam że nie zaszkodzi wypróbować.
Jakież było moje zdziwienie gdy po jednym dniu stosowania moje usta były w lepszej kondycji niż zwykle! Przy najbliższej okazji na pewno kupię ten balsam i coś czuję, że zagości on na dobre wśród moich kosmetyków. Po jego użyciu czuję że usta mam na prawdę nawilżone a nie tylko pokryte tłustą warstwą. :)
Nie do końca byłam przekonana co do miętowego zapachu, ale po kilku dniach zdążyłam się z nim polubić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199003].usefull || 0 }}% pomocna.