Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Balsam do ust Blistex Intensive Lip Relief zapewnia pomoc nawet najbardziej spierzchniętym i popękanym ustom:
- szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką,
- daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień,
- przyspiesza gojenie oraz nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd,
- jest zalecany do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust,
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB.

Zasługuje na pochwałę

Poszukiwałam czegoś co pomoże mi w walce z suchością ust, na Wizażu ten produkt cieszył się nie małym uznaniem, więc postanowiłam, że zaufam i go kupię. Nie zawiodłam się.

Zalety:
+jako jeden z nielicznych produktów utrzymuje nawilżenie i miękkość ust przez długi czas
+opakowanie jest maleńkie oraz poręczne, natomiast zawartość wystarcza na bardzo długi czas
+dostępność, zarówno apteki, jak i Rossman
+wygodna aplikacja

Wady:
- jak dla mnie nie ma, cena może mogłaby być odrobinkę niższa ;)

Jest spoko

Rzeczywiście nawilża, ale zaskoczyło mnie mrowienie i uczucie chłodzenia, jak w przypadku błyszczyków powiększających, którego się nie spodziewałam. Dodatkowo ma (nieprzyjemny dla mnie) zapach eukaliptusa pomieszanego z mentolem, który się utrzymuje na ustach przez cały czas pobytu Blistex'u na ustach. Jeśli komuś to nie przeszkadza - polecam, bo rzeczywiście dobrze nawilża.

Używa produktu od: próbka

Dla mnie koszmar

Pewnie mój błąd, że nie doczytałam, że balsam ma nuty mięty, eukaliptusa, lekarstwa do zębów itp...Dla mnie to dyskwalifikacja. Już dawno nie trafił mi sie tak bolesny zonk. Już w chwili smarowania poczułam mega mrowienie, okropny zapach lekarstwa i wręcz podrażnienie w miejscach gdzie wychodzą mi opryszczki. Widocznie moje wirusy opryszczki są szczególnie mocno wrażliwe na takie silne detergenty ;-)
Od razu pobiegłam do łazienki, żeby to COŚ usunąć z ust. Na linii brzegowej od razu pozostało zaczerwienienie i usta mnie piekły a właściwie paliły.
Nigdy więcej!

Dieta na AZS

najlepszy od dawna

używam go od dwóch lat. W międzyczasie próbowałam innych , np vichy czy avene. żadna nawet się nie zbliża do blistex. Super nawilża i wygładza. zdarza się , że usta są w gorszej kondycji - wystarczy dzień intensywniejszego stosowania i jest poprawa. Aktualnie używam jej tylko na noc - grubszą warstwę. I tak naprawdę nie muszę jej używać w dzień i są super nawilżone.

Świetny na bardzo suche usta

Balsam działa cuda z suchymi, popękanymi ustami. Skutecznie regeneruje, skóra jest po nim miękka i gładka, różnicę widać już po pierwszym użyciu. Nie nadaje się jednak na wyjście z domu - pozostawia biały osad. Ja używam go, kiedy moje usta są w bardzo złym stanie albo na noc. Przyjemnie chłodzi. Niezbyt wydajny, cena trochę wysoka, ale na bardzo zniszczone, spierzchnięte usta chyba najlepszy.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

szybka i skuteczna regeneracja ust

+ gęsty i wydajny,
+ niewielka ilość przynosi pierwsze pozytywne efekty,
+ silnie odżywia,
+ ekspresowo regeneruje,
+ ciekawy zapach / smak :-)

doskonały ratunek do ust, gdy potrzebujemy szybkiego rezultatu

nie potrzebuję produktów tego typu do pielęgnacji ust, nie wiem czy kiedykolwiek kupię, jednak patrząc na właściwości/działanie sądzę, że jest to kosmetyk wart polecenia

Najlepszy!

Moje usta były popękane, spierzchnięte a najgorsze w ciągu roku miałam od 8 do 12 opryszczek... Stosowałam dużo preparatów zakupionych w aptekach, niestety żaden nie pomógł mi. Ostatnią nadzieje koleżanka zrobiła mi mówiąc o balsamie Blistex, więc kupiłam i tu było moje zaskoczenie jak po pierwszym dniu stosowania kondycja moich ust się poprawiła, byłam zachwycona. Stosuje Blistex codziennie ponad 2 lata a najlepsze że od 2 lat nie miałam żadnej opryszczki :D Ten balsam jest rewelacyjny, uwielbiam go!

RE-WE-LA-CJA

Złapałam jakiegoś dziwnego wirusa, pierwszy raz w życiu i mam nadzieje ostatni. Usta łuszczyły się jak bym miała łuszczyce, bardzo niehigienicznie wyglądały. Nałożenie jakiekolwiek pomadki/ błyszczyku mijało się z celem. Koleżanka poleciła mi ten balsam (sama używa go kiedy dostaje opryszczki), kupiłam myśląc, jasne, szminka mi pomoże... I POMOGŁA! Już pierwszego dnia usta były jak by delikatniejsze, bardziej nawilżone, mniej się łuszczyły- po 4- 5 dniach wróciłam jak nowo narodzona z moimi ustami

- daje wrażenie łagodzącego chłodzenia
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB

ps: ma dość intensywny, jak by miętowy zapach- nie każdego może zadowolić ;)

Wielozadaniowy bohater

Najlepszy balsam do ust, jaki miałam. Świetnie radzi sobie z nawilżeniem i rewelacyjnie regeneruje usta.

Znalazłam również inne zastosowanie: smaruję nim wysuszoną skórę... łokci :) Gdy tylko zauważę problem, natychmiast sięgam po Blistex i po 2-3 dniach wszystko znika. Super :)
Zapobiega też podrażnieniom nosa podczas kataru.

Nie zauważyłam również efektu bielenia, o czym było wspomniane w wielu recenzjach.
Miętowy, chłodzący efekt bardzo lubię.

Jest ok

Plusy :
+dobrze nawilża
+szybko regeneruje
+ chroni

minusy :
- delikatnie bieli
- mentolowy zapachi chłód na ustach, takie niby mrowienie też jest odczuwalne
- opakowanie podaje za dużo pomadki kiedy jest jescze pełne
- cena

Uratował moje usta

Moje usta w zimę to koszmar.Suche i podrażnione.Nic mi nie pomagało,aż trafiłam na blistex.Zawsze ratuje moje usta.Po nałożeniu czuć,że działa.Pachnie miętą.Jedynym minusem jest to,że zostawia biel na ustach i wydajność.Ale jak najbardziej polecam!

No nie wiem...

- skład...gorszy od granatowego Blistexa w sztyfcie...w ogóle strasznie długi...
- no mazidło...usta nie są po nim atrakcyjne
- smak: łe...zdecydowanie gorszy od ww sztyftu...jakiś taki apteczny
- cena
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
- / + działa...ale szału nie ma
- / + wydajność