Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Balsam do ust Blistex Intensive Lip Relief zapewnia pomoc nawet najbardziej spierzchniętym i popękanym ustom:
- szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką,
- daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień,
- przyspiesza gojenie oraz nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd,
- jest zalecany do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust,
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB.

na ratunek

Nigdy nie miałam suchych ust, mogłam malować się pomadką dzień w dzień. Zima nie zima miałam piękne mięciutkie usta.
Aż do tej zimy.. Malowałam matową pomadką usta przez kilka dni. Byłoby ok gdybym przed snem użyła chociaż raz kremu bądź pomadki która zmiękczyłaby mi usta.
Na szczęście znalazłam w domu Blistexa, kory uratował moje usta. Były one mega czerwone popękane i miejscami leciała krew. Bardzo bolały i piekły. PO użyciu Blistexa czułam ukojenie, delikatne ochłodzenie i ból znikał. Kilka dni smarowania ust i wróciły moje mięciutkie usta.
Jak dla mnie niezastąpiony!

Cuuudeńko!! <3 <3

Tak właściwie Blistex dostała od dentysty moja córeczka, ponieważ miała spierzchnięte usta. Na jej delikatnych, popękanych nieco usteczkach ten balsam poczynił cuda już po pierwszym użyciu. Pęknięcia praktycznie się zagoiły, skórki zmiękły, a jej usteczka były delikatne. Balsam jest gęsty, treściwy, o białym kolorze. Daje przyjemny efekt chłodzenia. Obie polubiłyśmy ten produkt i nie rozstajemy się z nim. Gdyby nie nasz dentysta, pewnie nie zwróciłybyśmy na ten balsam szczególnej uwagi.

Najlepszy produkt do pielęgnacji ust!

Mam ogromną skłonność do przesuszania ust, dlatego przez moją kosmetyczkę przewinęła się większość popularnych produktów do ich pielęgnacji (prawie wszystkie wersje balsamów i masełek Nivea, wszystkie Carmexy, kilka rodzajów balsamów Blistex, miodek do ust Nuxe, Tisane w obu wersjach, neutrogena, pomadki bebe, baby lips) i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nie ma na rynku lepszego balsamu niż Blistex Intensive Lip Relief Cream. Żaden inny kosmetyk nie koi tak dobrze spierzchniętych warg. Blistex po dwóch użyciach przywraca gładkość, jakiej nie mogłam osiągnąć stosując przez tydzień (kilkanaście razy dziennie) któregokolwiek z wyżej wymienionych produktów. Poza tym daje on uczucie ukojenia, kiedy usta są piekące i podrażnione. Ma świetną konsystencję i moje usta wchłaniają go bardzo szybko. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako baza pod wysuszające, matowe pomadki. Dodatkowo faktycznie pomaga na opryszczkę - zaaplikowany na samym początku powoduje, że opryszczka się nie rozwija. Jeśli natomiast używa się go na już rozwinięte "zimno" powoduje, że opryszczka szybciej się goi (lepszy niż zovirax!). Dodam, że balsam, pomimo szybkiego wchłaniania, pozostawia usta gładkie i nawilżone na wiele godzin.
Jedynym minusem może być jego biały kolor, ale biorąc pod uwagę wszystkie zalety, mogę mu to wybaczyć.
Balsam Blistex jest moim must have i zawsze mam w zapasie kilka opakowań.

Braun BT3040

Bardziej lekarstwo niż kosmetyk

Balsam ma dość rzadką konsystencję i łatwo rozprowadza się na ustach. Ze względu na swoje regeneracyjne i lecznicze właściwości najlepiej stosować go na noc, ponieważ w ciągu dnia znika z ust bardzo szybko. Dlatego średnio sprawdza się jako pomadka ochronna. Raczej leczy niż zapobiega.

Obowiązkowy

Produkt poleciła mi dentystka, kiedy zobaczyła moje spierzchnięte i popękane w kącikach usta. Wcześniej używałam innych pomadek ochronnych, ale żadna nie pomogła tak szybko! Już następnego dnia pęknięcia na ustach były zagojone. Od tego czasu zawsze noszę tubkę w kieszeni kurtki.
Ten produkt naprawdę leczy.

opatrunek na usta

To jak ten balsam goi usta to jest jakaś magia. Miałam pękniętą dolną wargę, bardzo paskudna rana. Posmarowałam grubą warstwę na noc i rano usta wyglądały o wiele lepiej. Balsam działa też trochę przeciwbólowo, spierzchnięte usta nie bolą aż tak bardzo po jego użyciu. Nie używam go na co dzień, bo wcale jakoś dobrze nie nawilża ale jeśli chodzi o gojenie ust to jest mistrzostwo.

Intensywnie regeneruje

Dostałam kiedyś od koleżanki próbkę z gazety, i od tamtej pory ten balsam jest nieodłącznym elementem w moich kosmetykach.
Świetnie nawilża i regeneruje moje suche usta na długo.
Zapach piękny, miętowy. Uczucie chłodzenia wprost niesamowite. Daje wielką ulgę w najgorszych okresach suchości i pękania ust.
Mała, poręczna tubka zawsze i wszędzie się zmieści, dzięki temu w każdym momencie mogę go przy mnie mieć.
Konsystencja balsamu jest taka akurat, łatwo daje się rozprowadzić.
Przy częstym stosowaniu może być mało wydajny, ale plusem jest to, że wcale nie wymaga dużej ilości użycia.
Testuję wiele pomadek, balsamów do ust, olejków, ale Blistex już od paru ładnych lat jest moim numerem 1.

Must Have mojej torebki

Polecony przez dentystę na popękane kąciki ust. Okazało się że nie dość, że działa regenerująco, zapobiega dalszym pęknięciom i podrażnieniom, do tego rewelacyjnie nawilża usta, idealny na zimę.
Sprawdził się też przy katarze (ja smaruje nim usta i boki nosa nie jest wtedy taki czerwony i podrażniony). Mam stały zapas w szufladzie.

Najlepszy ze wszystkich balsamów do ust

Balsam na popękane usta poleciła mi ciocia , która kupiła swojemu mężowi . Postanowiłam zakupić bo miałam strasznie popękane usta . Jak dla mnie najlepszy ze wszystkich balsamów praktycznie już po jednym zastosowaniu moje usta zaczęły się regenerować . Idealnie nawilża i koi . A zimą mam go zawsze przy sobie bo opakowanie jest malutkie i zmieści się nawet w kieszeni . Zapach ma mentolowy ale jak dla mnie przyjemny . Produkt po prostu jak dla mnie cudowny nie ma nic lepszego !!!

Jeden z dwójki ulubieńców!

Bardzo dobry, świetnie nawilża i koi spierzchnięte usta. Ma zapach mentolowy - jak pasta do zębów:D mi osobiście nie przeszkadza.
Malutkie opakowanie również na plus - zmieści się w każdej torebce/kieszeni
Używam na zmianę z Asetllas Nanobase.

Zdecydowanie mój hit!

Kupiłam go po ściągnięciu aparatu ortodontycznego, gdzie po dwóch godzinach zabiegów moje usta były w bardzo złym stanie, a do tego okropnie mnie piekły. Kupiłam w aptece za około 12 zł i już po pierwszym użyciu poczułam ulgę. Przyjemne chłodzące mrowienie zastąpiło ból, usta są po nim niesamowicie nawilżone. Polecam używać go w okresie zimowym!

Małe cudo

Jako że jestem fanką matowych, zastygających pomadek moje usta potrzebują porządnego nawilżenia i pielęgnacji. Nie lubię smarować ust 10 razy dziennie balsamami dlatego potrzebowałam czegoś, czego użyję raz, a efekt będzie zadowalający. Takim sposobem trafiłam na Blistex. Na początku zniechęciła mnie nieco cena. Myślałam, że balsamu wystarczy mi na 3 dni, ale postanowiłam zaryzykować i nie żałuję. Nakładam go codziennie na noc, świetnie nawilża mi usta (często jestem pytana jak to robię, że moje usta są w tak dobrej kondycji przy maltretowaniu ich matowymi pomadkami), chroni przez opryszczką, nie raz udało mi się wyleczyć nim zajady, daje cudowny efekt świeżości i chłodu i przede wszystkim nie ma męczącego zapachu mięty. Polecam go każdej posiadaczce suchych ust, szczególnie zimą, bo jest w stanie uratować nawet bardzo suche usta w 2 noce :)