Nail protex (Witaminowa odżywka do regeneracji paznokci)

Nail protex (Witaminowa odżywka do regeneracji paznokci)

Pojemność 13,3 ml

Odżywka do wzmacniania i odbudowywania zniszczonych lub słabych paznokci. Regeneruje płytkę paznokciową, zniszczoną stosowaniem sztucznych paznokci. Dzięki zawartości witaminy E i prowitaminy B5 odżywia i pielęgnuje paznokcie, tworząc na nich jednocześnie twardą i gładką powierzchnię. Wzmocnione w ten sposób paznokcie odrastają dłuższe, mocniejsze i zdrowsze. Nadaje trwały połysk.

Cena: 30 zł / 13,3 ml

polecam

Uzywam juz kilka miesiecy. Odzywka szybko wysycha, daje ladny polysk paznokcia, uzywana regularnie wyraznie wzmacnia paznokcie. Trzyma sie ok 2-3 dni, pracuje w rekawiczkach wiec kazdy lakier i odzywka trzyma sie u mnie max 2 dni. Troche szczypie w miejsce po swiezo usunietych skorkach.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: polowa

Regeneruje i utwardza

Mam dużo produktów od Sally Hansen, jedne lepsze inne gorsze, ale nie zawiodłam się jeszcze na żadnej odżywce do paznokci. Myślałam, że żadna inna nie dorówna genialnością Nailgrow Miracle, a kupiłam Nail Protex i okazało się, że jest jeszcze lepsza.
Mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że spełnia wszystkie obietnice producenta, bez wyjątku. Ratowałam się nią nie raz po tipsach, teraz używam regularnie do wzmocnienia paznokci. Regeneruje, odżywia i niewiarygodnie wzmacnia. Paznokcie stają się niemal tak twarde jak tipsy i przestają się łamać i rozdwajać.
Na paznokciu wysycha momentalnie, co dla mnie jest bardzo ważne, bo znacznie skraca czas na wykonanie manicure. Stosuję ją jako baza pod lakier, który trzyma się bez zarzutu (nic płatami nie odpryskuje). Chociaż na paznokciu wysycha szybko, to nie zastyga w buteleczce (w przeciwieństwie do Nailgrow Miracle, której zaschniętą końcówkę zawsze wyrzucałam). Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy sporadycznie, od miesiąca regularnie
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

jak dla mnie BOMBA!!!

Kupiłam bez przekonania, ale już po kilku aplikacjach moje miękkie, połamane, rozdwojone paznokcie zakochały się :)
- świetnie utwardza paznokcie,
- odżywia,
- wspaniale się aplikuje,
- dość szybko wysycha,
- nadaje piękny, lśniący, naturalny kolor

Jak na razie nie dostrzegam mankamentów

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszej buteleczki

makijaż kreska

wiecej napewno nie kupie

Odzywke kupilam, bo paznokcie zaczely mi sie rozdwajac i lamac. Nie potrafilam ich zapuscic. Niestety Nail Protex uwazam za beznadziejny produkt. Producent pisze, ze mozna uzywac solo lub pod lakier. Kiedy uzywalam solo odzywka schodzila platami na drugi dzien. Natomiast pod lakier zupelnie sie nie nadaje, bo schodzil platami po drugim dniu ( a lakier ten zwykle wytrzymuje 5dni bez uszczerbku), a paznokcie po 2miesiacach kuracji byly takie same. Zaznaczam, ze nie wykonuje zadnych prac domowych bez rekawiczek. Odzywka w ogole nie pomogla na rozdwajajace sie i lamliwe paznokcie. Stoi teraz na polce i pewnie ja wyrzuce.

ŚWIETNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swego czasu zgrzeszyłam;-) i nosiłam akryle, bardzo to jednak dawno było i chwała firmie Sally Hansen za ten produkt. Dzięki niemu udało mi sie uwolnić od "uzależnienia" od nakladania sztucznych paznokci i mieć swoje pazurki takie, o jakich zawsze marzyłam-mocne, nierozdwajające się. Używam dotąd, przejściowo z innymi produktami tej firmy. Zawsze mam pewność, że dzięki temu paznokcie bedą zadbane .Polecam! Cena, co prawda, wysoka, ale udaje mi sie często kupić o połowę taniej na allegro.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

swieetny

zawsze okropnie lamaly mi sie paznokcie. odkad zaczelam uzywac tej odzywki sally hansen moje paznokcie sa zdrowe , dlugie i twarde. nie lamia sie przy kazdym uderzenie i nie rozdwajaja sie. polecam . warto kupic.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/2 buteleczki

SUPER!!!! to naprawdę działa

Jestem w szoku jak ta odżywka poprawiła stan moich pożal się Boże paznokci. Odkąd pamiętam zawsze miałam z nimi problem, obgryzanie , skórki itp. Później przez dość długi okres czasu miałam akryl . Po zdjęciu paznokcie były naprawde w opłakanym stanie. Koleżanka poleciła mi tą odżywkę ale początkowo jakoś nie skutkowała a to dlatego ,że nie stosowałam jej regularnie. Odkąd zaczęłam malować nią paznocie regularnie tzn. jak tylko zejdzie mi z jednego natychmiast maluję ( mam ją zawsze przy sobie ) widzę ogromną różnicę !!! Mam ładne, długie i mocne paznokcie i mogę powiedzieć ,że w życiu takich nie miałam. Faktycznie kolor niebieski jest może troszkę uciążliwy bo przy drugiej warstwie delikatnie go widać ale przecież ta odżywka doskonale nadaje sie pod lakier i nawet dla zwolenniczek "naturalnych" paznokcie po pomalowaniu warstwa delikatnie różowego czy beżowego lakieru odcień niebieski natychmiast znika. POLECAM naprawdę gorąco wszystkim dziewczynom ze słabymi , rozdwajającymi sie paznokciami - przy tej odżywce naprawdę można sobie wyhodować niezłe pazurki :)
P.S. Zapomniałam dodać ,że jest super wydajna !! :)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:0,5

skuteczna odzywka

Moje paznokcie od zawsze były słabe, ale od jakiegoś czasu stały sie po prstu nie do wytrzymania, np. płytka była roztrojona albo łuszczyłya sie do połowy paznokcia. Kupowałam odżywki tańsze, droższe witaminki itd i nic nie pomagało. Aż w końcu udałam sie produkt sally hansen, chociaż nie wierzyłam ze mi pomoże, bo miałam już 3 odzywki tej firmy. Pani w sklepie poleciła mi tę. oi jestem zadowolona, bo moje paznokcie są mocniejsze, nie rozdwajają się tak a już nnapeno się tak nie łuszczą. I nie używam tej odżywki specjalnie długo, bo zużyłam dopiero 1/4 buteleczki. Ci , którzy twierdza ze to szkodnik to mają jakieś inne paznokcie albo tanią podróbkę z allegro.
NIe dałam maksymalnej oceny ponieważ i to uważam za ważne :
- stosowałam odzywke wraz z odżywką mavali (nail permament hardener)
-odżywka już niestety zgęstniałatego produktu od: miesiąca

Jestem zadowolona

Po zdjęciu akrylowych tipsów (koniec maja) moje paznokcie byly w opłakanym stanie. Kupiłam sobie tą odżywkę, ale nie spodziewałam się cudów. Jednak jestem mile zaskoczona- paznokcie wyraźnie się wzmocniły, są odporniejsze na łamanie, nie rozdwajają się, są w lepszej kondycji niż przed akrylami, w końcu są długie- nie połamały się w trakcie wzrostu :). Pewnie, że nie stało się to od razu, tu trzeba trochę cierpliwości. Odżywkę stosowałam i nadal stosuję co drugi dzień. Buteleczkę trzymam w lodówce, nie zgęstniała. Jedyne, co mi trochę przeszkadza to niebieski odcień tej odżywki, szczególnie przy dwukrotnym nalożeniu, ale trudno.
Przy pytaniu, czy kupię ten produkt ponownie zaznaczyłam nie wiem, bo teraz kupię inny produkt Sally Hansen.
Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa buteleczki

Uwaga, SZKODNIK !!!!

Czy to na pewno odżywka??? Mi się wydaje, że to szkodnik. Za takie pieniądze spodziewałam się efektu, a ona zamiast poprawić ich wygląd, pogorszyła. Nie dość że mam słabe, rozdwajające się paznokcie, to po użyciu zaczęły się rozdwajać jeszcze bardziej, niemal płatami. To już druga odżywka Sally Hansen na której się zawiodłam i to nie za małe pieniądze.... FOCH!

Używam tego produktu od:....
Ilość zużytych opakowań:.....

Beznadziejny produkt!

Nie widzę w tej odzywce niczego wspanialego,ma okropny zapach,i pomimo regularnego jej stosowania nie zauwazylam zadnej poprawy stanu moich paznokci.