Sally Hansen, Instant Strength (Odżywka wzmacniająca z wapniem i witaminami)

Sally Hansen, Instant Strength (Odżywka wzmacniająca z wapniem i witaminami)

Pojemność 13,3 ml

Instant Strenght to szybko wysychający preparat w postaci żelu, zawierający wzmacniający paznokcie wapń i witaminy. Przeznaczony do paznokci słabych i kruchych. Wiąże się on z powierzchnią paznokcia tworząc gęstą warstwę wzmacniającego polimeru, chroniącą przed uszkodzeniami. Może być stosowany na paznokieć pod lakier lub jako nawierzchniowa warstwa ochronna.

ochronne, wzmacniające
w buteleczce

Szkoda pieniędzy

Moje paznokcie są słabe niestety. Mają tendencję do rozdwajania się i z małym skutkiem szukam lekarstwa...

Po Sally Hansen przyznam, że nie spodziewałam się tak kiepskiego produktu... A to nie wiadomo co trudno nazwać nawet odżywką. Postać ma taką, jak lakier do paznokci. Podobno wapń i witaminy mają wzmocnić moje kiepskie paznokcie. I co? Zupełnie nic. Używam produktu pod lakier do paznokci. Podobno ma się wiązać z paznokciem i chronić. Jednak u mnie się to w ogóle nie sprawdza. Nawet jeśli nie nałożę lakieru na ten preparat, to efekt jest taki, że przezroczyste płaty złażą mi z paznokcia jeszcze tego samego dnia.

Że niby wzmocnienie?Niestety nie. Zużyłam całą buteleczkę. Nie zauważyłam żadnego efektu w postaci wzmocnienia paznokci. Nic a nic. Tylko lakier na paznokciach dzięki tej "ochronie" dłużej schnie.

Nie polecam. Nie kupię więcej zdecydowanie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Świetna !

Strasznie się zszokowałam widząc mnóstwo negatywnych opinii na temat tej odżywki ! Dla mnie osobiście jest rewelacyjna, dzięki niej moje paznokcie w końcu przestały się łamać i rozdwajać, a zaczęły rosnąć i zrobiły się twarde i mocne.

Plusy: NAPRAWDĘ poprawia kondycję paznokci, byłam w szoku !!! i łatwo się nakłada. I cena - na allegro ok. 10 zł.

Minusy: po dluższym czasie gęstnieje i niestety to, co zostaje na samym dnie jest nie do użycia.

Używam tego produktu od: Ok. rok temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 (13.3 ml), bo chciałam wypróbować inną.

bardzo, bardzo srednia

Jako, że najczęsciej w kosmetyki zaopatrzam się w Sephorze, wierząc głęboko, że cena=jakosc, postanowilam po zdjęciu zelu z paznokci zaopatrzyć się w odzywki marki Sally Hansen. Niestety, w tym wypadku moja złota zasada się złamała. Instant Strength nie pomógł ani trochę, plus złazi płatami po 1 dniu, a własciwie po pierwszym prysnicu czy kąpieli. Dodam, że zawsze przed nałozeniem czegokolwiek na paznokcie odtłuszcam je. Niestety nie widzę efektów, mimo, że sukcesywnie nakładałam odzywkę na paznokcie, nawet codziennie- nie widzę poprawy.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Dr Des Fernandes błędy w pielęgnacji

dla mnie bardzo dobry

używam tej odżywki zamiennie z maximum growth i przyznam szczerze, że jestem z niej bardzo zadowolona, moje paznokcie sa mocniejsze, twardsze, gładziuteńkie. Super. Do tego śliczny połyskUżywam tego produktu od:4 miesięcy

...

Kupilam ta odzywke ok. 3 tygodnie temu. Mam bardzo slabe i kruche paznokcie, ale zazwyczaj udawalo mi sie je utrzymac ok 2-3 tygodni. Kupilam ta odzywke i scielam paznokcie za bardzo krotkie, myslalam ze to pomoze ale nie dosc ze nie widze poprawy to wydaje mi sie ze stan moich paznokci sie pogorszyl. czy ktos moze mi powiedziec po jakim czasie wystapila poprawa?? Szczerze mowiac nie wiem czy jej dalej uzywac.

Używam tego produktu od:3 tygodni

dobra ale nie od razu :)

Dobry produkt, pod warunkiem że wytrzyma się ciężkie początki ;) Otóż, jak już ktoś tu wspominał, po pierwszych kilku - kilkunastu uzyciach połamały mi się WSZYSTKIE paznokcie. Ale u mnie to żadna nowość - typowa reakcja na jakąkolwiek NOWĄ chemię na pazurkach (czy krem, czy lakier, czy odzywka)Toteż nie poddałam się - i po kilkunastu aplikacjach moje paznokcie zaczęły osiągać nadzwyczajną dla nich długość, nie pękając po bokach.

Czasm faktycznie od mocniejszego uderzenia kawałek paznokcia się ułamuje, jednak różnica z/bez jest ogromna.

Fakt faktem, że żel złazi z paznokci zbyt szybko - ale ja to robię tak: Jeśli zauważę, ze pazurki osłabły, nakładam 1 warstwę. Po 2 dniach kolejną (bez zmazywania). Powtarzam czynność dopóki wygląda to jako tako estetycznie, potem zmazuje zmywaczem (o ile nie oskrobie zdzierając sobie pół płytki heh) i cykl ponawiam. Potem mogę przez pare tygodni cieszyć się pazurkami.

Zużyłam 3 buteleczki (pieknielnie wydajne!)

Fatalny

Również uważam odżywkę za fatalną. Paznokcie miałam słabe, mogłam je zgiąc prawie na pół, przy czym łamały się na koncach. Teraz zrobiły się twarde, owszem, ale wystarczy mocniej docisnąć, w cos uderzyc,a na następuje TRZASk, paznokieć po prostu pęka! rozdwajają się jeszcze bardziej i do tego trzeba często malować. A nie daj Boze użyjue się tego jako bazy! schodzi i emalia i płytka. Fuuuuuj!

brak słów

Co to ma być?? skąd te dobre recenzje??
ale po kolei..
Nie miałam ogromnych kłopotów z paznokciami, ot czasem jeden się rozdwoił gdy np. uderzyłam paznokciem o twardą powierzchnię. A ponieważ chciałam miec je długie bez wizji złamania sie jakiegoś w najmniej odpowiednim momencie, zainwestowałam w tę 'odżywkę'. Po ok 2 tyg. nie było nadal żadnych zmian na lepsze. Po około miesiącu złamał mi się 1szy paznokieć. Cóż, czasem się zdarza.. Ale po ok 2 mies. WSZYSTKIE literalnie wszystkie paznokcie musiałam ściąć na króciutko z powodu potwornego wręcz rozdwajania :| Zniszczenia sięgały połowy płytki :( Nigdy nie miałam takiej 'przygody', nawet gdy używałam lakierów po 3 zł. Nic nie usprawiedliwia żałośnie niskiej jakości tego produktu. Teraz leczę paznokcie.. I trochę to potrwa. Wolę nie wiedzieć jaki skład ma ta 'odżywka'
2004-11-10
Miałam rację, że to ta odżywka tak zmasakrowała moje paznokcie. Gdy tylko przestałam jej używać, paznokcie doszly do siebie :p stały się dokładnie takie jak przed użyciem tego paskudztwa. Stanowczo odradzam jej kupno...

wreszcie!

Odżywka-cud!
Moje miękkie, rozdwajające się panokcie zaczęły wreszcie rosnąć i przestały się łamać. Jestem zaskoczona ich stanem i zadowolona, że tak dobrze wyglądają :-)
To co zrobiła ta odżywka z moimi paznokciami, których stan wyjściowy był bardzo mizerny, świadczy o jej bardzo dobrej jakości. Wreszcie mam długie, ładne paznokcie!

kiedyś ulubiona i jedyna

To ona sprawiła że moje kiedyś poobgryzane, słabe, miękkie i cienkie paznokcie przeistoczyły się w mocne i twarde szpony. Zadziwiłam wszystkich :-). Bardzo wydajna, można ją zużyć do ostatniej kropelki. Naprawdę utwardza i odżywia, paznokcie nie rozdwajały mi się. Cóż, czasem jakiś się złamał, ale to przecież normalne. Teraz ona jest dinozaurem w ofercie Sally Hansen, ale dinozaurem wartym wypróbowania. Nie wiem, może i te nowsze są lepsze, ale tej odżywce będę zawsze wdzięczna, bo naprawdę bardzo mi pomogła.

dobra odzywka

Odżywkę uważam za dosyc udaną. Dobrze wzmancia paznokcie, stają się mocniejsze, są dobrze nawilżone i przez to się nie łamią. Zyskują ładny, zdrowy wygląd.
Niestety odżywka szybko gęstnieje i choć opakowanie jest duże nie można z całosci skorzystać.