Triple strong (Żel-odżywka o potrójnym działaniu)

Triple strong (Żel-odżywka o potrójnym działaniu)

Pojemność 13,3 ml

Szybkoschnący, nadający wysoki połysk paznokciom żel natychmiast tworzy na cienkich, słabych paznokciach ochronną powłokę. Zawiera
- Epoxy-polimer, który wzmacnia i uelastycznia płytkę paznokciową, zabezpiecza ją przed pękaniem i rozdwajaniem;
- Calcium Complex (związki wapnia wraz z magnezem i żelazem), które poprawiają strukturę paznokcia, powodując, że rośnie on dłuższy i zdrowszy;
- Teflon, który tworzy super błyszczącą powłokę, odporną na czynniki zewnętrzne.

Cena: 38 zł / 13,3 ml

Formaldehyd w utwardzaczu, czyli mniejsze zło, niż pęknięte płytki

Skład:
Ethyl Acetate , Butyl Acetate , SD Alcohol 40 B74% w/w , Nitrocellulose , Tosylamide/Formaldehyde Resin , Isopropyl Alcohol , Triphenyl Phosphate , Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate , Ethyl Tosylamide , Sucrose Benzoate , Camphor , Etocrylene , Acrylates Copolymer , Dimethiconol , Mercaptopropionic Acid , Tosylamide/Epoxy Resin , Calcium Sulfate , Calcium Phosphate , Calcium Pantothenate , Ferric Chloride , Isopropyl Titanium Triisostearate , Violet 2

Mając do wyboru przesuszone i pękające paznokcie, a stosowanie bardzo chemicznych utwardzaczy, można wybrać ten lakier-żel.
Zaczynając jego stosowanie w/g ulotki producenta, tj. nakładanie 1-2 x co 2 dni, uzyskuje się paznokieć twardszy, niż lakier nitro na parkiecie.

"* Nałożyć jedną warstwę pod i nad swoim ulubionym lakierem lub nosić dwie warstwy samodzielnie, jako warstwę ochronną.
* Aby utrzymać mocne paznokcie, co trzeci dzień, stosuj nową warstwę Triple Strong.
* Ze względu na grubość warstw, nie stosuje się go więcej niż trzy razy w tygodniu.
* Po upływie siedmiu dni, należy usunąć wszystkie warstwy i zacząć nanoszenie odżywki od nowa."

Jako podkład, baza, dobrze wiąże lakiery żelowe (Essence żel), gorzej służy lakierom tradycyjnym (Lauder), które się "ślizgają" i mają mniejszą trwałość.
Ale cóż, to są skutki mieszania różnych chemikaliów.

Kamfora pachnie bardzo długoooo i niekoniecznie przyjemnie.

I niestety, lakier jest testowany "Dermatologist tested"(na zwierzętach ?) . :/
I jeszcze jeden poważny minus:
Sally Hansen na swojej stronie podaje:

"Czy lakiery Sally Hansen zawierają formaldehyd, DBP oraz toulen?

Zaletą naszych lakierów do paznokci jest brak powyższych substancji w składzie produktowym."
A w składzie, jak wół stoi:
Tosylamide/Formaldehyde Resin, czyli polimer żywicy formaldehydowej, powstający w reakcji toluenosulfonamidu i formaldehydu.

Czyli, mamy tu w składzie 3 toksyczne chemikalia, silnie alergizujące, które mogą wywoływać długofalowe skutki dla organizmu.

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo dobry, ale...

Jestem zdziwiona tak niską oceną :o

Jak dla mnie produkt bardzo dobry, doskonale spełnia swoją funkcję. Po jego nałożeniu paznokcie stają się bardzo twarde, lśniące i gładkie.

Mam słabe , rozdwajające się i miękkie paznokcie, odżywka wzmacnia paznokcie, utwardza je i zabezpiecza. Używam pod lakier i jest SUPER.
Ja stosuję bez przerwy, od pół roku. Według mnie żadna odżywka nie zdziała cudów na dłużej, musimy stosować systematycznie, kiedy odstawiamy wzmacnianie, paznokcie wracają do stanu pierwotnego.

Więc jeżeli natura obdarzyła nas słabymi paznokciami (jak w moim przypadku) musimy sobie dopomagać różnymi preparatami.
Ta odżywka jest dla mnie wybawieniem, po jej nałożeniu mam bardzo, bardzo twarde paznokcie :)
Nie potrafię już bez niej funkcjonować ;0 praktycznie mam ją na paznokciach nieustannie.

Niestety preparat ma jeden minus, za co odejmuję pół gwiazdki - szybko gęstnieje. Praktycznie w połowie buteleczki lakier staje się trudny do nałożenia.
Nie zmienia to faktu, że jest bardzo pomocny w dbaniu o paznokcie.

i jeszcze jedno, lakier mimo wszystko jest wydajny, pół buteleczki starczyło mi na około pół roku stosowania (co jakiś czas, robiłam przerwę w nakładaniu i wzmacniałam paznokcie odżywką diamentową z Eveline, która również gęstnieje w połowie butelki).

Obecnie zamówiłam na allegro kolejne opakowanie.

Rewelacyjna, niezawodna, trwała!

Rewelacyjna odżywka. Nie wiem skąd takie niepochlebne opinie. Mi służy lata!!! Dosłownie LATA! Nie gęstnieje, świetnie zasycha na paznokciu, powłoka jest błyszcząca i twarda. Używam jako bazy ale też jako wykończenia i jako bezbarwnego lakieru. W każdym zastosowaniu świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Dieta na AZS

nic specjalnego

kupilam tą odżywkę bo chciałam trochę wzmocnić moje paznokcie które cały czas się łamały i rozdwajały.
kupiłam za 35zł w Rossmanie.
Niestety nie spełnia swoich zadań żeby utwardzić czy tam odżywić paznokcie. Bardzo szybko zgęstnial i źle się go nakładalo potem.
Wiem że już drugi raz go nie kupię, bo było to zmarnowanie pieniędzy, nic więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

ZDECYDOWANIE TAK!

Musiałam napisac ta recenzje,bo jestem bardzo zadowolona że trafiłam na ten kosmetyk.
Kilka tygodni temu sciagnełam z paznokci żel,wiec wiadomo ze trudno o ich bardziej opłakany stan .
Były-mimo ze króciutko obciete-miekkie,łamliwe ,cienkie co bywało dosc bolesne.

Odzywka ma postac bezbarwnego lakieru.

Na szczescie juz po 1 uzyciu tego specyfiku były o wiele twardsze,trudniej było je złamac.
Po kilku nastepnych aplikacjach zauwazyłam,że paznokcie daly rade odrobine urosnac,co mnie bardzo cieszy.
Oczywiscie gdybym go zmyła i /lub nie powtarzała czesto aplikacji,paznokcie wrociłyby do poprzedniego stanu.
Ale to dla mnie najlepszy dowod ze lakier działa
Z kilkudniowego wyjazdu,kiedy nie miałam go ze soba,oczywiscie wrociłam znow z króciutkimi paznokciami.
Reasumujac wielkie tak ,ale nie dla osób które oczekuja cudów:)
Działa tylko nałozony na paznokcie a nie stojac na półce:) Ja stosuje preparat co ok 2 dni

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 wszej buteleczki

Swietna!

kupilam ta odzywke niecaly rok temu, kiedy moje paznokcie byly w naprawde fatalnym stanie - potrafily lamac sie nawet przy zwyklym wlaczaniu swiatla, po lekkim dotknieciu kontaktu. Odzywka zdzialala cuda. Po ok. 2 tygodniach regularnego stosowania paznokcie bardzo sie wzmocnily, przestaly sie ciagle lamac i rozdwajac. Moglam je w koncu troche zapuscic. Teraz nakladam odzywke profilaktycznie, raz na jakis czas. Mimo ze moje opakowanie bylo otwarte jakies 10 miesiecy temu, nie zauwazylam zadnego gestnienia o ktorym wspominaly inne wizazanki.

Używam tego produktu od: 10 m-cy

Średnio

Na samym początku byłam zadowolona, bo paznokcie rzeczywiście stały się mocniejsze, ale niestety odżywka zbyt szybko wysycha i gęstnieje, przez co nakłada się ją trudniej i po 2 dniach już odpryskuje.

Nic specjalnego

Używałam go jako podkład pod lakier - tu spisał się nieźle, nie miałam problemu z przebarwionymi paznokciami, ale myślę, że każda przeciętna odżywka by sobie z tym poradziła. Jako preparat nawierzchniowy też właściwie się nadaje, ale potwornie długo schnie, nakładałam go zatem dopiero po całkowitym wyschnięciu lakieru, a i tak nie pomogło. Ogólnie bardzo przeciętny produkt, tak jak wszelkie odżywki SH, za którymi nie przepadam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Beznadzieja

Stosowałam już niezliczoną liczbę wszelkich odżywek do paznokci, moje paznokcie chyba zdążyły się na wszelkiego rodzaju specyfiki tego typu uodpornić.

Kupiłam zachwycona opisem i zapewnienami producenta, choć za cenę 40 zł powiem tyle - beznadzieja.
Na początku wszystko fajnie, szybko zasychał, fajna konsystencja, jednak po 2 miesiącach użytkowania zaczął gęstnieć, strasznie szybko schodzi z paznokci, trzeba malować co drugi dzień...

Nie polecam

u mnie sie sprawdza

to fakt, ze rozprowadzanie nie jest moze przyjemne, ale efekt ogolny jest zadowalajacy.
Dosc szybko zasycha na paznokciach i jest bezbarwny - co dla mnie ma duze znaczenie, bo potem nanosze kolor.
Mam paznokcie w dosc dobrej kondycji, wiec oczekiwalam tylko delikatnego wyrownania powierzchni oraz zabezpieczenia i w tym ta odzywka sie rewelacyjnie sprawdza.
Używam tego produktu od: dawna

jak dla mnie średni

Hmmm... w sumie to nie wiem jak go ocenić bo gdy go stosowałam to moje paznokcie były w dobrej kondycji, więc oczekiwałam raczej że ta ożywka utrzyma ten efekt. Owszem, myślę że pielęgnuje, ale efekty nie są spektakularne i nie takie jak oczekiwałam, z tego co pamiętam to łamały mi się paznokcie gdy jej używałam. Nie utwardza. Nie zachwyciła mnie i nie powtórzyłam już zakupu. Nie warta swojej ceny.

Używam tego produktu od:dawno temu

Beznadziejny

Kupiłam go bo według zapewnień producenta to cudowna odżywka, nie obawiałam się że zaszkodzi moim paznokciom, gdyż używałam już kilkakrotnie odżywek tej firmy i były naprawde dobre. Ale ten preparat nie daje żadnego efektu a stosuje już 2 miesiące, ponadto zaczął mi teraz gęstnieć i obrzydliwie wygląda na paznokciach. Wyrzucone pieniądze...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego