Maska do twarzy odmładzająca

Maska do twarzy odmładzająca

Delikatna maska do twarzy na odżywczym mleku łosia w połączeniu z syberyjskimi ziołami specjalnie stworzona dla odmłodzenia skóry. Mocno nawilża, stymuluje odnowę komórek, podnosi elastyczność skóry i zrównuje koloryt skóry twarzy.
Mleko łosia - 4 razy bardziej odżywcze od mleka krowiego, posiada silne działanie odmładzające
Różeniec górski – bogaty w organiczne kwasy i flawonoidy, dzięki czemu przywraca skórze sprężystość i elastyczność.
Sachalinska morwa biała - zawiera karoten, witaminy grupy B, wygładza i tonizuje skórę.
Organiczny biały pszczeli wosk - chroni skórę przed odwodnieniem.

Skład: Aqua, Kaolin, Carbomer, Organic Rhodiola Rosea Root Extract, Morus Alba Fruit Extract, Organic Beeswax, Milk, Sodium Cetearyl Sulfate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid.

Cena: 6,50zł / 100ml

bogate
krem
50 – 100ml

Hihi mleko łosia

pewnego razu w saunie plotkowały dwie babki, smarowaly twarz maseczką i rechotały skąd się bierze mleko łosia...
Poczęstowały mnie tym mlekiem łosia i...no niesamowite zaskoczenie, buzia nie piekła, nie ciągnęła po wyjściu z sauny. Warto kupić pomyślałam.
No i maseczka bardzo fajna, dobrze nawilżająca. Twarz mięciutka. Używam nie tylko w saunie. Używam jej raczej nie regularnie, bo w moim wieku jeszcze głównie szukam nawilżenia, ale bardzo lubięjej używać
Bardzo pasuje mi opakowanie, jestem w stanie zużyć do samiuśkiego końca.

Nieodpowiednia dla mojej cery.

Maskę z mlekiem łosia kupiłam zimą w sklepie zielarskim w moim mieście. Spodziewałam się spektakularnych efektów, jednak się nie doczekałam. PRODUKT dosłownie "zmęczyłam" i z ulgą wyrzuciłam puste już opakowanie. Sam produkt jest dość gęsty, ale dobrze rozprowadza się po skórze. Mleko łosia mnie zachwyciło, ale i najwyraźniej nie wpłynęło korzystnie na stan mojej cery - za każdym razem po aplikacji miałam zatkane pory. W sumie za maseczkę zapłaciłam niecałe 5 zł, zatem uważam, że jest w porządku, że sprawdziłam ten produkt i teraz wiem, że już po niego nie sięgnę. Ładny zapach i opakowanie, które przypomina wyciskany mus do jedzenia ;P Wydajny kosmetyk - to fakt. Nie zachwycił mnie.

Piękny zapach.

Jako,że wiem,że bania agafii produkuje w Estonii i w Rosji.Wiem,że maseczka z Rosji nie uczuli.Dlatego uczulam i radzę sprawdzać producentów.Pięknie pachnie,dobrze nawilża i sprawia,że cera jest miękka.

Dieta na trądzik

Jest okej :)

Maseczka ma kremową konsystencję i nie zasycha. Zapach jest kontrowersyjny, jedni pokochają, drudzy go znienawidzą. Ja mimo że jestem fanką takich słodkoch zapachów to po kilku minutach po nałożeniu czuję się zemdlona i czekam żeby tylko móc ją zmyć. Efekt natomiast jest bardzo fajny! Zauważyłam duże nawilżenie, lekkie zmniejszenie porów i odżywienie skóry. Wygląda promiennie i jest miękka w dotyku.

Co wy wszystkie z tą krówką/karmelem?

Dla mnie pachnie bardziej jak mleko i nugat, czyli takie monte :D
Nie ma szału, jest po prostu przyjemny, dla chwili relaksu.

+ślicznie pachnie
+zdecydowanie najłatwiej się zmywa z całej serii
+niedrogi
+wydajny
+piękny design opakowania
+praktyczne opakowanie

-nie robi większego show

Polubiłam ją

Maska się u mnie sprawdziła jestem z niej zadowolona, jak na tą cenę jest całkiem przyzwoita.A zawarte w niej mleko łosia zachęciło mnie do jej zakupu :)
W posiadaniu mam jeszcze: dziegciową, liftingującą, daurską i tonizującą ( żadna mnie nie uczuliła). Tą maskę stawiam na 1 miejscu.

PLUSY
- twarz po zastosowaniu tej maseczki jest gładka, nawilżona i miła w dotyku
- niska cena
- wydajna
- mleczny zapach
- nie podrażniła mnie a 3/4 opakowania mam już za sobą
-naturalny skład

MINUSY
- nie zauważyłam

Niestety nie...

Podchodziłam do niej kilkukrotnie i wywaliłam do kosza. Przy pierwszym nałożeniu skóra po kilku minutach zaczęła piec, gdy zmyłam maskę miałam podrażnioną i czerwoną w niektórych miejscach twarz, za drugim razem podobnie, natomiast przy 3 razie (nałożyłam maskę rano) , a wieczorem zobaczyłam ok 10 'pryszczy' swędzących jakbym dostała jakiegoś uczulenia.

Kosmetyk nie dla mnie, ale z tego, co widzę opinie to nie tylko ja miałam taki problem...

Na czwórkę

PLUSY
*cena ok 8zł
*jest bardzo wydajna i ma fajne zakręcane opakowanie żeby nic nie wysychało
* słodki karmelowy zapach
*mnie nie podrażniła a zużyłam już pół opakowania
Wiele osób narzeka że uczula więc używałam jej początkowo tylko w weekendy żeby w razie czego nie iść do pracy z czerwoną buzią
*naturalny skład

MINUSY
*dla mnie słaba dostępność stacjonarna
*podczas zmywania troszke ślizga się po twarzy

Efekt
Skóra delikatnie wygładzona i nawilżona.Efektu odmłodzenia się nie spodziewam bo nie wierze w taki opis maseczki

Najlepsza

Stosuję ją od niedawna ale jest to już moja ulubiona maska nawilżająca/odmładzająca z całej kolekcji maseczek.
Mam również wersję odświeżającą z której działania jestem bardzo zadowolona ale wersja odmładzająca jest jeszcze lepsza.
Widziałam kilka opinii że potrafi uczulać ale ani w moim przypadku, ani u mojej siostry nic takiego się nie dzieje.
Nakładałam ją na twarz po zastosowaniu peelingu i maski z glinki (oba produkty delikatnie podrażniają cerę) i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów a same pozytywne.
Po zmyciu maseczki cera jest mięciutka, nawilżona i przyjemna w dotyku.
Aktualnie jest to mój nr. jeden wśród maseczek.
Dodatkowo jest w sporej pojemności, pięknie pachnie, aż mam ochotę ją zjeść, ma przystępną cenę i naturalny skład.

poparzona skóra

Niestety, choć pełna nadziei, na maseczce się zawiodłam. Skóry i cery nie mam problematycznej. Mój kosmetolog użył stwierdzenia że "goi się na mnie jak na psie" ;) więc nie spodziewałam się dosłownie efektu poparzonej skóry. Twarz czerwona, piekąca jak po całym dniu na słońcu- bez filtra na buzi. Nie polecam kobietom z wrażliwą cerą. Plus za zapach, cenę i opakowanie.

Bardzo mocno podrażnia

Niestety znalazłam się w gronie dziewczyn, które maseczka podrażnia. Przy pierwszym nałożeniu wszystko było okej, ale przy kolejnych użyciach, po ok. 3min twarz zaczyna strasznie piec. Nieważne ile minut ją trzymam na twarzy efekt jest taki sam - twarz tak czerwona, jakbym miała oparzenia słoneczne.
Wiadomo po jakimś czasie to schodzi, ale ja już ją sobie odpuszczę, bo po co fundować sobie taki efekt :/

Krówka.

Całkiem przyjemna maseczka w niewygórowanej cenie i dużej pojemności.
Ma postać jasno beżowego jogurtu, pachnie jak krówka- słodko, mlecznie, karmelowo.
Działanie bardziej relaksacyjne niż nawilżające. Skóra jest miękka i złagodzona, ale w dalszym ciągu potrzebuje nawilżenia.
Miła dla nosa.
Dziękuję za uwagę.