Maska do twarzy odmładzająca

Maska do twarzy odmładzająca

Delikatna maska do twarzy na odżywczym mleku łosia w połączeniu z syberyjskimi ziołami specjalnie stworzona dla odmłodzenia skóry. Mocno nawilża, stymuluje odnowę komórek, podnosi elastyczność skóry i zrównuje koloryt skóry twarzy.
Mleko łosia - 4 razy bardziej odżywcze od mleka krowiego, posiada silne działanie odmładzające
Różeniec górski – bogaty w organiczne kwasy i flawonoidy, dzięki czemu przywraca skórze sprężystość i elastyczność.
Sachalinska morwa biała - zawiera karoten, witaminy grupy B, wygładza i tonizuje skórę.
Organiczny biały pszczeli wosk - chroni skórę przed odwodnieniem.

Skład: Aqua, Kaolin, Carbomer, Organic Rhodiola Rosea Root Extract, Morus Alba Fruit Extract, Organic Beeswax, Milk, Sodium Cetearyl Sulfate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid.

Cena: 6,50zł / 100ml

bogate
krem
50 – 100ml

cała buzia czerwona

Uwielbiam kosmetyki agafii do włosów. Tym razem postanowiłam wypróbować maski do twarzy, zachwycona tym jak lubią marke moje włosy. Niestety mocno się rozczarowałam. CAŁA BUZIA JEST CZERWONA. Kiedy trzymałam maskę na twarzy było ok, występowało może leciutkie mrowienie, ale kiedy zmyłam maskę byłam dosłownie czerwona. Nie mam delikatnej skóry, wręcz jest tłusta, lubi się z mocnymi kosmetykami. Jestem przerażona tym co stało się na mojej twarzy i cieszę się, że wypróbowałam ją w niedzielę, kiedy nie muszę nigdzie wychodzić, bo czekałaby mnie warstwa podkładu, aby ukryć czerwoną twarz ;/

Czytałam wpis dziewczyny, która pisała, że uczulają tylko te z Estonii, zaś z Rosji nie - niestety nie jest to prawda, ponieważ maseczka którą mam jest wyprodukowana w Federacji Rosyjskiej

Uczuliła mnie.

Nie mam bladego pojęcia jaki wspólny składnik łączy maseczki z tej firmy, ale praktycznie każda mnie uczula, tak jak kremy. Lubię szampony z Agafii, ale ich produkty do pielęgnacji twarzy, to dla mnie niewypał.

Mam wrażliwą skórę, momentalnie po nałożeniu maseczki twarz zaczyna piec żywym ogniem a skutki jej użycia "doleczam" potem kilka dni.

Ciężko mi więc ocenić jej działanie, koleżanki chwaliły sobie większość maseczek z tej serii, mi nie jest dane odkryć ich pozytywnych efektów.

Jedna z lepszych

Kupiłam tę maskę mamie, kupiłam sobie, kupiłam też siostrze. Ta maska jest po prostu super. Koi skórę, otula mlecznym kompresem, nawilża, wygładza. Robi to, co ma robić i co obiecał producent. Mam skórę problematyczną, mieszaną-wrażliwą. Starannie dobieram sobie kosmetyki pielęgnacyjne. Tej masce mówię TAK.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

I tak i nie

Maseczka niedroga jakieś 7 zl w internecie , poręczne opakowanie , przyjemna konsystencja no i ładnie pachnie. To nie pierwsza maska z tej firmy , którą miałam , na początku zachwycająca , twarz rozpromieniona , gładka no cudo świetnie sprawdza się na drugi dzień po nocnej impresce , ale to na tyle po paru użyciach twarz się czerwieniła , ale tylko miejscowo , szkoda , bo w pierwszym momencie byłam zachwycona . I co tu robić jak to możliwe , ze przy tak spektakularnym działaniu, może podrażnić .Polecam ,szkoda , że nie ma opakowań minie żeby sprawdzić czy nie uczula.

Hihi mleko łosia

pewnego razu w saunie plotkowały dwie babki, smarowaly twarz maseczką i rechotały skąd się bierze mleko łosia...
Poczęstowały mnie tym mlekiem łosia i...no niesamowite zaskoczenie, buzia nie piekła, nie ciągnęła po wyjściu z sauny. Warto kupić pomyślałam.
No i maseczka bardzo fajna, dobrze nawilżająca. Twarz mięciutka. Używam nie tylko w saunie. Używam jej raczej nie regularnie, bo w moim wieku jeszcze głównie szukam nawilżenia, ale bardzo lubięjej używać
Bardzo pasuje mi opakowanie, jestem w stanie zużyć do samiuśkiego końca.

Nieodpowiednia dla mojej cery.

Maskę z mlekiem łosia kupiłam zimą w sklepie zielarskim w moim mieście. Spodziewałam się spektakularnych efektów, jednak się nie doczekałam. PRODUKT dosłownie "zmęczyłam" i z ulgą wyrzuciłam puste już opakowanie. Sam produkt jest dość gęsty, ale dobrze rozprowadza się po skórze. Mleko łosia mnie zachwyciło, ale i najwyraźniej nie wpłynęło korzystnie na stan mojej cery - za każdym razem po aplikacji miałam zatkane pory. W sumie za maseczkę zapłaciłam niecałe 5 zł, zatem uważam, że jest w porządku, że sprawdziłam ten produkt i teraz wiem, że już po niego nie sięgnę. Ładny zapach i opakowanie, które przypomina wyciskany mus do jedzenia ;P Wydajny kosmetyk - to fakt. Nie zachwycił mnie.

Piękny zapach.

Jako,że wiem,że bania agafii produkuje w Estonii i w Rosji.Wiem,że maseczka z Rosji nie uczuli.Dlatego uczulam i radzę sprawdzać producentów.Pięknie pachnie,dobrze nawilża i sprawia,że cera jest miękka.

Jest okej :)

Maseczka ma kremową konsystencję i nie zasycha. Zapach jest kontrowersyjny, jedni pokochają, drudzy go znienawidzą. Ja mimo że jestem fanką takich słodkoch zapachów to po kilku minutach po nałożeniu czuję się zemdlona i czekam żeby tylko móc ją zmyć. Efekt natomiast jest bardzo fajny! Zauważyłam duże nawilżenie, lekkie zmniejszenie porów i odżywienie skóry. Wygląda promiennie i jest miękka w dotyku.

Co wy wszystkie z tą krówką/karmelem?

Dla mnie pachnie bardziej jak mleko i nugat, czyli takie monte :D
Nie ma szału, jest po prostu przyjemny, dla chwili relaksu.

+ślicznie pachnie
+zdecydowanie najłatwiej się zmywa z całej serii
+niedrogi
+wydajny
+piękny design opakowania
+praktyczne opakowanie

-nie robi większego show

Polubiłam ją

Maska się u mnie sprawdziła jestem z niej zadowolona, jak na tą cenę jest całkiem przyzwoita.A zawarte w niej mleko łosia zachęciło mnie do jej zakupu :)
W posiadaniu mam jeszcze: dziegciową, liftingującą, daurską i tonizującą ( żadna mnie nie uczuliła). Tą maskę stawiam na 1 miejscu.

PLUSY
- twarz po zastosowaniu tej maseczki jest gładka, nawilżona i miła w dotyku
- niska cena
- wydajna
- mleczny zapach
- nie podrażniła mnie a 3/4 opakowania mam już za sobą
-naturalny skład

MINUSY
- nie zauważyłam

Niestety nie...

Podchodziłam do niej kilkukrotnie i wywaliłam do kosza. Przy pierwszym nałożeniu skóra po kilku minutach zaczęła piec, gdy zmyłam maskę miałam podrażnioną i czerwoną w niektórych miejscach twarz, za drugim razem podobnie, natomiast przy 3 razie (nałożyłam maskę rano) , a wieczorem zobaczyłam ok 10 'pryszczy' swędzących jakbym dostała jakiegoś uczulenia.

Kosmetyk nie dla mnie, ale z tego, co widzę opinie to nie tylko ja miałam taki problem...

Na czwórkę

PLUSY
*cena ok 8zł
*jest bardzo wydajna i ma fajne zakręcane opakowanie żeby nic nie wysychało
* słodki karmelowy zapach
*mnie nie podrażniła a zużyłam już pół opakowania
Wiele osób narzeka że uczula więc używałam jej początkowo tylko w weekendy żeby w razie czego nie iść do pracy z czerwoną buzią
*naturalny skład

MINUSY
*dla mnie słaba dostępność stacjonarna
*podczas zmywania troszke ślizga się po twarzy

Efekt
Skóra delikatnie wygładzona i nawilżona.Efektu odmłodzenia się nie spodziewam bo nie wierze w taki opis maseczki