Planeta Organica, Afryka, Nawilżający krem do rąk z masłem mango

Planeta Organica, Afryka, Nawilżający krem do rąk z masłem mango

Nawilżający krem do rąk, bogaty w witaminy wyprodukowany na bazie organicznego masła mango. Krem intensywnie nawilża skórę, czyniąc ją miękką i aksamitną.
Zawiera 15% organicznego masła mango.
Masło mango (Organic Mangifera Indica Seed Butter) bogate jest w witaminy, dzięki czemu skutecznie nawilża i regeneruje naskórek. W swoim składzie i zastosowaniu zbliżone jest do masła kakaowego. Masło mango ma działanie ochronne (emolient), jest także naturalnym filtrem przeciw słonecznym. Przeciwdziała nadmiernemu wysuszeniu skóry i powstawaniu zmarszczek. Ma działanie silnie nawilżające, chroni i odbudowuje naskórek, wygładza i ujędrnia skórę. Regeneruje i przywraca elastyczność.Produkt pozbawiony parabenów, silikonów, glikoli, ftalanów, olejów mineralnych oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua with infusions of Organic Mangifera Indica Seed Butte, Tamarind Extract, Organic Laurus Nobilis Leaf Oil, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Xantan Gum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum.

Cena: 11zł / 75ml
/m/

Zapach

Nie wiem jak pachnie Afryka ale jak wącham ten krem od razu przypomina mi się ciepło i słoneczko. Bardzo lubię zapach mango (15 % w składzie). Po nałożeniu kremu pozostaje tłusta powłoka na dłoniach,ale mi to nie przeszkadza ponieważ zawsze używam go wieczorem. Dłonie po jego użyciu są bardzo nawilżone, odżywione, miękkie, delikatne w dotyku. Krem jest koloru białego, jest bardzo wydajny, naprawdę potrzebujemy tylko małą ilość żeby rozprowadzić po dłoniach. Polecam.