L`Oreal Paris, Revitalift Magic Blur, Krem nawilżający na dzień dla cery dojrzałej

Sprawdź ceny produktu

Nawilżający krem przeciw oznakom starzenia do codziennego stosowania. Nawilża, zmniejsza widoczność oznak starzenia i stopniowo je zwalcza. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Technologia Opti - Blur rozprasza światło na skórze, aby \zmniejszyć widoczność linii, zmarszczek i porów. Formuła wzbogacona pro - retinolem A zwalcza oznaki starzenia i działa przeciwzmarszczkowo dla młodszego wyglądu skóry.
Stosowanie:
- aplikuj krem na czoło, policzki i brodę,
- używając opuszków palców rozprowadź go od środka twarzy na zewnątrz delikatnie uciskając skórę.

50 – 100ml
w słoiczku
na dzień
krem

nie polecam

Krem pięknie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Niestety ma poważną wadę. Roluje się na twarzy. Nie tylko ja to zauważyłam. Moja mama również to zaobserwowała. Opakowanie jest ładne, szklany słoiczek prezentuje się elegancko. Nie zauważyłam innych plusów. Nie zużyłam nawet całego opakowania, bo nie można było dotknąć twarzy, aby zrolowany krem nie został na dłoni. Nie polecam!

Świetny dla mojej skóry

Moja skóra już nie jest taka, jak byłam młodsza, dlatego sięgnęłam po ten kosmetyk. Po tygodniu stosowania zauważyłam pierwsze efekty. Moja skóra stała się elastyczniejsza, gładsza i młodsza. Znikły pierwsze zmarszczki mimiczne. Cera jest rozjaśniona, znikł efekt szarości i zmęczenia. To co obiecuje producent jest prawdą. Na pewno będę kupowała ten krem, gdyż po kilku miesiącach moja skóra jest w rewelacyjnej kondycji.

ulubiony

Kupiłam ten krem aby przetestować kolejny produkt L'oerala dla dojrzałych pań, bo do takich należę. Nie ukrywam, że ta marka jest mi bliska i miałam już wcześniej kilka kremów w swojej toaletce. Aż do kupna tego kremu nie trafiłam na ten dobry na dzień...
W pierwszej chwili, po aplikacji kremu byłam mocno zniesmaczona jego konsystencją, ni to mus, ni to napowietrzony puder... Dziwna. Gdzieś koło 5tej aplikacji, uznałam, że jest cudowny.
Krem nie może być stosowany na podkładzie bogatego serum, gdyż wtedy się roluje. Jest to niewątpliwie jego wielka wada.
Ale, gdy zadbamy o delikatnie nawilżający podkład, to nie ma lepszego.
Skóra natychmiast matowieje, robi się jedwabiście gładka. Panie, które nie lubią błyszczeć będą zachwycone.
Zmarszczki wyraźnie się gubią, a twarz robi się jaśniejsza i gotowa na ewentualny makijaż.
Mimo wad kremu, nadal jest moim faworytem i polecam go koleżankom w moim wieku, i tym starszym też. Wszystkie są zadowolone z zakupu.
Cena, jak na L'oerala, standardowa, choć ostatnio udało mi się go kupić w Tesco za połowę ceny. :)

Wydawało się,że to ideał..

To moja pierwsza recenzja na wizażu więc proszę o wyrozumiałość :)
Krem otrzymałam do testowania.
Najpierw opakowanie- piękny kolor,ciekawy kształt, rzuca się w oczy na sklepowej półce.
Fajna konsystencja kremu- ni to krem, ni żel.Delikatny i bardzo przyjemny zapach, dość długo wyczuwalny.
Po pierwszym nałożeniu szok- skóra natychmiast zrobiła się jedwabiście gładka, jakby powleczona jedwabiem. Niestety poziom nawilżenia był niezadowalający choć nadspodziewanie dobrze rozprowadzał się podkład. Mam jednak cerę suchą i miałam wrażenie,że po nałożeniu kremu skóra jest bardziej klejąca niż nawilżona.
Po kilku dniach stosowania krem zaczął mi się rolować na twarzy co było nie do przyjęcia.
Krem dla mnie ma dwie niewątpliwe zalety:
- jedwabista cera
-widocznie wygładzone bruzdy wokół ust
To jednak za mało,żeby kupić kolejne opakowanie tym bardziej,że jak dla mnie cena jest dość wysoka.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Polecam, dla mnie rewelacja

Zaczynając od początku - opakowanie bardzo eleganckie, miły zapach, choć ja sama preferuję kosmetyki bezwonne. Konsystencja kremu zaskoczyła mnie - rzeczywiście, ani to krem, ani żel. Przy pierwszej aplikacji okazało się, że krem bardzo dobrze się wchłania i świetnie wkomponowuje się w moją skórę. Nadaje gładkość i pozostawia świetny efekt matujący. Generalnie twarz staje się w dotyku niczym pokryta pudrem. Ten efekt zwiększa zastosowanie korektora Magic Blur. Generalnie efekt jest widoczny po pierwszym zastosowaniu. Pory stają się mniej widoczne, a twarz gładka. Oczywiście jeśli ktoś spodziewa się, że zegar cofnie mu się o 15 lat wstecz to, nie koniecznie, ale dla mnie efekt jest naprawdę zadowalający. Mój podkład (a używam Rimmel, Stay Matte Foundation), rozsmarowuje się na bazie kremu idealnie i stosuję go w mniejszej ilości niż na samą skórę. Pomimo efektu wygładzania i pudrowej faktury krem nie obciąża skóry, jest lekki, moja twarz nie poci się, nie przetłuszcza i swobodnie oddycha, co przy stosowaniu innych kosmetyków zawsze stanowiło zawsze dla mnie problem. Mam suchą skórą, krem nie ma spektakularnego działania nawilżającego, ale tez nie ściąga i nie pozostawia sztucznego filmu. Stosuję krem raz dziennie, rano. Acha! Do testowania kremu otrzymałam jedno opakowanie dla siebie i kilkadziesiąt próbek do rozdania. Bardzo często wracały do mnie dziewczyny z pytaniem, gdzie mogłyby kupić krem, bo są bardzo zadowolone z działania. Niezadowolonych opinii nie słyszałam.

Używam tego produktu od: 30 dni
Ilość zużytych opakowań: Jestem jeszcze w trakcie pierwszego opakowania.

co to jest???

Oglądając reklamę tego kremu od razu się na niego napaliłam. Czytając recenzje na Wizażu byłam już całkiem pewna, że to produkt idealny dla mnie. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że co najmniej połowa testerskich recenzji jest nieadekwatnie pozytywna. W końcu kupiłam i to w fajnej promocji w Rossmanie. Zadowolona otwarłam opakowanie. Słoiczek bardzo ładny, czerwony, kuszący. Konsystencja dziwna, ale zapach ładny. Posmarowałam się. O matko, co to jest? Ni to tłuszcz, ni to klej, jakiś silikon na pewno. To coś się nie wchłania, ale pokrywa skórę jakąś dziwną, duszącą mazią. Fakt - nie ściąga policzków i wygładza twarz, ale na tym koniec zalet. Na tym kremie niestety nie potrafię należycie rozprowadzić żadnego podkładu. Albo wszystkie okropnie odznaczają się w porach, albo się po prostu rolują. Porażka absolutna.
Próbowałam na nim następujących podkładów: Manhattan matujący, Rimmel matujący, Vichy Dermablend, Colorstay i Max Factor 2 w 1. Żaden nie wyglądał dobrze. Próbowałam również odczekać pewien czas przed nałożeniem podkładu, próbowałam też - o zgrozo - nałożyć po nim bazę, ale taki duet rozpuszczał mi wręcz podkład.
W związku z tym nie mogę wypowiedzieć się w kwestii czy cokolwiek ten krem wygładza trwale, w sensie zmarszczek na przykład, ponieważ używam go sporadycznie, żeby tylko jakoś skończyć ten czarujący słoiczek. Naprawdę nie wiem skąd ma on tak fenomenalne recenzje tutaj.
Ja przed nim ostrzegam i proponuję najpierw zaopatrzyć się w próbkę.

Magic Blur czyni CUDA!

Plusy :
bardzo eleganckie, szklane, opakowanie kremu,
delikatny , miły zapach,
przyjemna, jakby ciut żelowa konsystencja, bardzo wydajna,
bardzo dobre wchłanianie, choć na skórze pozostaje warstewka czegoś, co trudno mi opisać – ale takie jest właśnie działanie kremu, który wygładza nierówności pozostawiając na skórze „maskującą” warstwę,
po zastosowaniu kremu, skóra jest wygładzona, miękka, przyjemna w dotyku i wyglądzie, z pewnością nawilżona,
działanie natychmiastowe – dzięki pozostaniu na skórze warstewki kremu, optycznie zmniejszają się nierówności, poprawia się koloryt, podobno też spłycają się zmarszczki, ale tu nie mogę się wypowiedzieć, bo zmarszczek jeszcze (szczęśliwie :) ) nie posiadam,
nie zaobserwowałam (!!!) żadnych problemów w połączeniu kremu z podkładami czy produktami typu BB/CC
makijaż wykonuje się na kremie MagicBlur trzyma się świetnie, jest też bardzo trwały, choć w miarę upływu czasu działanie „blur” zaczyna zanikać, to znaczy skóra przestaje być idealna po paru godzinach :).

Neutralnie :
działanie długofalowe – niestety, mimo ponad miesięcznego stosowania, nie zaobserwowałam jakiegoś wyraźnego działania długofalowego kremu. Nie widzę stałych zmian kolorytu ani struktury skóry. Ale może to za krótko jednak?

Minusy:
cena – 40-ci kilka złotych to nie majątek, ale spodziewam się, że bardzo wiele Pań ominie krem dużym łukiem z powodu ceny, a szkoda.

Podsumowując – L’Oréal Paris Anti-Age REVITALIFT MAGIC BLUR towedług mnie bardziej baza pod podkład niż krem. W połączeniu z makijażem, daje spektakularny efekt brzoskwiniowo gładkiej skóry, nawet u 40-tolatki ;-)

Nawet jeśli nie jest kremem przeciwzmarszczkowym, to pielęgnuje skórę wystarczająco dobrze, aby nie „psuła się”, zaś rezultaty jakie osiągamy poprzez nałożenie makijażu na skórę potraktowaną uprzednio Magic Blur – są rewelacyjne!
Ja pokochałam go ogromnie!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1 słoiczka

Krem ma w sobie tą magię.

Krem stosowany w ramach testów moich i znajomych wypada pozytywnie.Wygładza skórę tworząc film matujący i bazę pod makijaż.Nawilżenie raczej średnie ale wygładza skórę i nadaje blasku zmęczonej cerze.Wyraznie twarz rozświetla i zmarszczki są mniej widoczne.Minusem jest brak filtra i przy zbyt opalonej cerze tworzy pudrową maskę na twarzy.Stosowany punktowo na partię ze zmarszkami i pod makijaż z filtrem doskonały.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Polecam do wymagającej skóry

Krem przeznaczony dla skóry dojrzałej,jest wręcz dla niej idealny.Widocznie spłyca zmarszczki,matuje ale zarazem skóra jest nawilżona.Po nałożeniu jest skóra jest miękka niczym aksamit!Zapach niesamowity.Idealny pod puder sypki,skóra przez cały dzień jest gładka i dosłownie promienieje :)

Używam tego produktu od: 1,5 msc
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Skuteczny. Matujący.

Krem jest rewelacyjny.

Pierwsze wrażenie - napewno krem jest mega matujący i ktoś, kto lubi ten efekt będzie zadowolony.
Widać natychmiastowy efekt rozjaśnienia twarzy. Pudrowy po nałożeniu.
Bardzo dobrze się rozprowadza i odczuwa się, że produkt zaczyna działać.
Wyczuwalny przyjemny zapach w połączeniu z uczuciem świeżości na twarzy.
Dobry nawet w upalne dni, ponieważ dobrze się wchłania i niweluje oznaki zmęczenia.
Skóra po pewnym czasie stosowania wygląda na zdrowszą i pełną blasku.
Wprawdzie głębokie zmarszczki nie zniknęły ale w moim przypadku (40+) zmarszczki wkoło ust są nieco płytsze.
Skóra w dotyku jest niesamowicie gładka i jedwabista w dotyku.
Wyrównany koloryt i zmniejszone pory.
Myslę, że jeżeli niektórym się wałkuje na twarzy to powodem jest zbyt duże nałożenie produktu.
Nakładając zwykły krem też należy odczekać chwilę przed zrobieniem makijażu, aby krem sie dobrze wchłonął.
Ja zawsze tak robię i nie ma problemu.
Krem jest bardzo dobry. Sprawdza się rewelacyjnie.
Posiada wiele zalet, które zauważyłam i polecam.
POLECAM.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobry

Dostałam ten krem do testów i bardzo dziękuję za jego otrzymanie.
Plusy:
-krem ma piękne opakowanie, które bardzo podoba mi się i jak go skończę, to to opakowanie przyda mi się do własnych celów ;)
-konsystencja: wspaniały puszysty krem
-ładny zapach, ale zalatuje alkoholem, więc zaleta i wada :/
-pory zwężają się a mam cerę raczej mieszaną
-nie zapycha to bardzo duży plus!
-ładnie nawilża skórę
-skóra ładnie prezentuję się po tym kremie
-czy wygładza linie?-myślę, że tego nie robi, bo nie ma takich kremów, które wygładzałyby zmarszczki. W kwestii zmarszczek nie wypowiem się, bo ich nie mam.
-witamina A, którą moja skóra bardzo lubi, bo działa dobrze na zwężenie porów i wygładza
Minusy:
-alkoholowy zapach
-alkohol denat w składzie kremu, który wysusza i może powodować pękanie naczynek, ale z drugiej strony odkaża skórę i nie mam po tym kremie krostek-to wada i zaleta
-brak filtru na dzień, przez co jest dobry na noc
-zbyt dużo silikonów w składzie i zbyt chemiczny skład :/
-roluje się pod kremem BB

rewelacyjny

Witajcie, miałam możliwość przetestować ten kremik ,uważam że jest rewelacyjny , efekt widoczny zaraz po zastosowaniu zmarszki mniej widoczne ,skóra ujędrniona rozjaśniona nawilżona matowa ,ładnie się rozprowadza nie trzeba dużo nakładać jest wydajny poza tym pieknie pachnie i ma piękne luxusowe opakowanie , jedyne czego w nim brakuje to filtr , krem jest rewelacyjny

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe 1 opakowanie