No Chip (Lakier akrylowy nawierzchniowy) (stara wersja)

No Chip (Lakier akrylowy nawierzchniowy) (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Przedłuża utrzymanie kolorowego lakieru na paznokciach. Szybko wysycha, pozostawiając twardą powłokę zabezpieczającą lakier przed odpryskiwaniem i ścieraniem. Nadaje trwały połysk.

Cena: 28,80zł / 13,3ml

Tragedia!

Przy cenie 15 zł top coat powinien być przynajmniej znośny. Dużo tańsze kosmetyki są całkiem niezłe, a ten jest fatalny.

Minusy:
- cena
- top coat sprawia, że paznokcie wyglądają jak po kilku dniach noszenia(ściera kolor na brzegach)
- lakier od niego pęka, wygląda to okropnie
Plusów w tej sytuacji chyba nie ma co zapisywać.

Używam tego produktu od: już nie używam

TOTALNA porażka

Zawsze myślałam, że Sally Hansen to dobra firma. Zajmuję się przecież głównie produktami do paznokci więc w tej dziedzinie powinna być przodująca.

Niestety zawiodłam się po całej linii !!!

Wcześniej miałam PRZYJEMNOŚĆ używać top coat\'u z Golden Rose za 7 zł i był lata świetlne lepszy od tego nieporozumienia.

Kosztuje ok 15 zł, co jest zabójczo wysoką ceną za tak nieudany produkt.

Plusy:
-konsystencja

Minusy:
-cena
-kłamstwa wypisane na opakowaniu
-całkowity brak działania, tylko POGORSZYŁ wygląd mojego lakieru
-po 4h mój manicure wyglądał jakbym nosiła go już co najmniej półtora tygodnia !!!
-po zastosowaniu lakier pęka wzdłuż i w poprzek
-odpryskuje z prędkością światła

Nie mam pojęcia jakim cudem to coś znalazło się na sklepowych półkach, ale na moich paznokciach już nigdy nie zagości.

Uciekajcie od tego utwardzacza jak najdalej !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Beznadzieja, tragedia, dramat!

Tak w trzech żołnierskich słowach można określić to coś od Sally Hansen.

Wszystko wcześniej zostało juz powiedziane: rozmazuje lakier, szybko sie gluci, PĘKA powodując, że starannie wykonany manicure po kilku h wygląda żenująco: maluje paznokcie wieczorem, rano niczego nieświadoma lecę (do ludzi, w świat), np na spotkanie...wykładam dłonie "na ławę" a tam.....jakbym od tygodnia szpachlowała ściany, myła gary, prała ręcznie!nie wiem co jeszcze można powiedzieć, pomysł ze zwrotem kosztów jest całkiem niezły..może tak jak został wysłany pozew zbiorowy do RedBulla powinnyśmy napisać do Sally Hansen, że NO CHIP jest VERY NO CHEEP i neistety powoduje, że lakier robi CHIP zaraz po nałożeniu tego mazidła!
masakra...nie dałabym żadnej gwiazdki, gdyby nie to, że musze;/

Używam tego produktu od: kilka prob oswojenia go z roznymi lakierami, w roznych konfiguracjach
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe i na pewno więcej go nie tkne

depilacja zalety

rozmazuje lakier i odpryskuje!

jestem bardzo niezadowolona z tego top coatu. niestety zakup tego produktu to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
\\nminusy:
\\n- potwornie rozmazuje lakier, nieważne czy się go nakłada na wyschnięty czy mokry lakier.
\\n- pęka na paznokciu razem z lakierem, tworząc dziwną, niezamierzoną mozaikę.
\\n- potrafi sprawić że lakier odpryskuje ze środka paznokcia. nie wiem jakim cudem, pierwszy raz w życiu cos takiego widziałam na oczy.
\\n- śmierdzi
\\n- jest drogi jak na swoją jakość ( a raczej jej brak)
\\nplus:
\\n- po nałożeniu rzeczywiście dodaje blasku, ale co z tego jak lakier trzeba zaraz zmyć...
\\nogólnie nie polecam.

Najgorszy, jaki miałam

Śmierdzi niemiłosiernie.
Ściąga lakier.
Pęka zaraz po wyschnięciu.
Pęknięcia szybko zmieniają się w odpryski.
Dałam za niego w osiedlowej drogerii 30 zł. Przegięcie.
Miałabym za tę cenę Seche Vite, czy chociażby Poshe.
Jedynym plusem jest błysk przez kilka pierwszych godzin, ale i on szybko znika.

Malowałam nim zaschnięty już lakier, nakładałam na mokry, kolorowy lakier, na pół-zaschnięty też próbowałam. Nakładałam mało (nieestetyczne paski robił), albo dużo (zbierał się w- za przeproszeniem- gluty i nie chciał schnąć)

Jestem na nie i nikomu go nie polecam.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/5 buteleczki 13.3 ml

Powinni za to zwarać pieniądze ;/

Zawsze ufałam produktom Sally Hansen i chętnie je kupowałam, mimo że nie były tanie.
Niestety, tym razem się zawiodłam.

Top Coat miał zapewnić akrylowy plask i przedłużenie trwałości lakieru dla paznokci - bez odpryskiwania.

Po nałożeniu - rzeczywiście, lakier na paznokciach staje się połyskliwy, sprawia wrażenie akrylu na paznokciach.
Niestety, efekt mija po kilkunastu minutach. Później już jest tylko gorzej. Z paznokci odpadają całe płaty lakieru, a po kilku godzinach zostają tylko smętne resztki.
Porażka

Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo zaczęte

Totalna pomyłka! Nigdy więcej!!!

Nie kupowałam tego produktu osobiście - prosiłam mamę o zakup InstaDri, ale nie było więc jako zamiennik dostałam to. Dodam, że InstaDri otrzymał ode mnie komplet gwiazdek i tytuł Hit, więc myślałam że zakup tej samej firmy również się sprawdzi.

Moje rozczarowanie jest ogromne. Preparat nakłada się tak jak Insta, ale na tym podobieństwa się kończą. Jest to zdecydowanie najgorszy lakier nawierzchniowy jaki miałam.

Nie jest w stanie wytrzymać nawet 8 godzin na paznokciach, lakier odpryskuje, łuszczy się paznokcie po 1 dniu wyglądają jakbym 3 tygodnie nie zmywała lakieru. Bardzo szybko tracą blask i stają się matowe. Przez ostatnie 2 tygodnie eksperymentowałam - pod koniec nakładałam codziennie 2 warstwy lakieru i top, ale to zupełnie nic nie pomogło.

Stosowałam te same lakiery do paznokci co zwykle, które z Insta trzymają się nawet 10 dni.

Odradzam zakup - szkoda pieniędzy ten top nie nadaje się do niczego. Po 2 tygodniach mam dość.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

wielka pomyłka

Może na tipsach by się sprawdził, ale na naturalnych paznokciach, które się przecież trochę wyginają, nie daje rady. Przy byle zagięciu paznokcia (a moje są dosyć miękkie i \'giętkie\' niestety) od razu pękał razem z kolorowym lakierem. Nie pomaga, a do tego psuje efekt. Żałuję że wydałam tyle kasy na takie badziewie :(

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte i chyba wyląduje w koszu

Tragedia

Totalna porażka! Dałam mu dużo szans i za każdym razem kończyło się tak samo. Zaraz po wyschnięciu pojawiały się pęknięcia, które po niecałej godzinie odpryskiwały. Przesusza lakier i zupełnie nie spełnia swojej funkcji. Jestem na siebie zła, że się skusiłam, tak samo zresztą jak na inne produkty tej firmy (mam dwa lakiery i jakąś odżywke, po której moje paznokcie bardzo szybko się łamały). Nawet nie nadaje się jako nabłyszczacz, bo nie widać po nim żadnej różnicy jeżeli chodzi o nabłyszczanie.
Odradzam wszystkim, nie zasługuje nawet na pół gwiazdki!

Pomyłka

Nie zauważyłam żadnego działania. Lakier trzymał się jak poprzednio. Wysychał tak samo dłygo. Tak samo wyglądał. W dodatku ten preparat ma dziwny, nieprzyjemny zapach, który przenosi się potem na paznokcie.
Strata pieniędzy!

Używam tego produktu od:1 tygodnia

Fajny

Ja jestem z tego preparatu bardzo zadowlona. Kiedy naloże na mokry paznokiec szybciej wysycha. Przy moich kruchych paznokciach lakier trzyma sie o wiele dlużej, jest blyszczący i paznokcie sa takie twarde. czego można chciec więcej.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierszego

Są lepsze

Ujdzie, rzeczywiście trochę przedłuża żywotność kolorowego lakieru. Lubię w dotyku paznokcie pomalowane nim. :) Kiepsko przykleja ozdoby do pazn okci. Ponad 10 zł taniej można kupić lepszego Rimmela Supper Wear.

Używam tego kosmetyku od 3 lat
ilość zużytych opakowań: jedno, jeszcze nie skończone