Sally Hansen, Super strong (Lakier podkładowy z mikrowłóknami)

Sally Hansen, Super strong (Lakier podkładowy z mikrowłóknami)

Pojemność 13,3 ml

SUPER STRONG? to jednoetapowy wzmacniacz paznokci, gwarantujący im trzy podstawowe korzyści: wzmocnienie i utwardzenie za pomocą niewidocznych mikrowłókien; wygładzenie ich powierzchni; przedłużenie trwałości kolorowego lakieru. Polepsza przyczepność kolorowego lakieru. Ponadto pomaga ochronić słabe, miękkie paznokcie przed łuszczeniem się, rozdwajaniem i łamaniem. Można używać osobno lub wraz z lakierem kolorowym.

Cena: 28 zł / 13,3 ml

taki sobie....

produkt jako baza pod lakier bardzo dlugo zasycha mimo ze daje uczucie wysuszonego to po nałozeniu na niego warstwy kolorowej trzeba naprawde bardzo dlugo czekac az zaschnie i stwardnieje, smiało moge go nazwac spowalniacz wysychania lakieru.
stosowany jako lakier tez nie spelnia wlasciwych funkcji...nie nawilza, nie zabezpiecza przed łamaniem, paznokcie są po nim miękkie, a także zostawia smugi

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:uzylam pare razy z racji tego ze jest beznadziejny

bez efektu

Zupełnie nie odpowiada mi ta baza pod lakier. Być może wyrównuje płytkę paznokcia, trudno mi powiedzieć, bo mam dość równą, a nieznaczne podłużne prążki nie przeszkadzają mi, a baza i tak ich nie kryje. Przede wszystkim zależało mi na utwardzeniu paznokci i przedłużeniu trwałości lakieru. Na moich paznokciach w tej roli baza nie sprawdziła się, mimo że nakładałam ją zawsze na odtłuszczoną płytkę. Lakier na bazę nakłada się gorzej i trudniej, niż na paznokieć, poza tym staje się kolejną warstwą, przez co manikiur robi się nieestetyczny, a paznokcie wyglądają na nazbyt grubo pomalowane. Nie polecam tego kosmetyku!

No i nic...

Właściwie jedyne, co ten preparat robi z moimi paznokciami, to wygładza płytkę (a mam z natury mocno pobruzdowane paznokcie). Jednak tego efektu, na którym mi najbardziej zależało i dla którego w sumie zakupiłam ową bazę, czyli przedłużenia trwałości lakieru, niestety nie zauważyłam ani na jotę. Obiecywanego przez producenta utwardzenia czy zabezpieczenia przez rozwarstwianiem - tak samo nie. Także jest to tak naprawdę tylko kolejna warstwa, którą trzeba nakładać. Na szczęście szybko wysycha, tworząc cieniutką, lekką białawą powłoczkę. Ale jako samodzielny lakier zupełnie się nie nadaje, bo po wyschnięciu robi się zupełnie matowa i porysowana, nie wiedzieć od czego...