French Manicure Kit (Zestaw do francuskiego manicure)

French Manicure Kit (Zestaw do francuskiego manicure)

Zapewniają rezultat jak z salonu kosmetycznego, ale w Twoim domu. Zawierają po dwa lakiery i samoprzylepne paski do wykonania co najmniej 10-ciu pełnych manicure na obie ręce. Łatwe i szybkie w użyciu.

Dostępny w czterech kolorach: beżowym i w trzech odcieniach różowego (Sheerly Mauve, Pink Shimmer, Sheerly Opal, Sheer Romance).

Cena: ok.35zł / 2 x 13,3ml

Ale przecież działa!

Nie kupię go ponownie jedynie dlatego, że nie oszukujmy się: ten zestaw, co mam wystarczy mi na zawsze.
Jest przede wszystkim ogromnie taki: dzieląc zestaw wychodzi nam, że zapłaciliśmy jakieś 6-8 zł za jeden lakier. Do tego dochodzą naklejki i instrukcje.
Dopiero się przymierzam do prawdziwej praktyki robienia francuskiego manicure, i jak na amatorkę ten zestaw mi bardzo ułatwił życie i byłam z efektów bardzo zadowolona.
Bez lakieru podkładowego i nawierzchniowego został mi na palcach trzy dni bez odpryskiwania.
Samo zrobienie manicure, ze schnięciem kolejnych warstw, robieniem linii jak trzeba itd. to około godziny.
Ale jak powiedziałam, jestem amatorką. Na razie przynajmniej.

lubie bardzo

musze zaznzczyc ze nie uzywam bialego a jedynei bezwego, moj kolorek to nearly nude, mleczny bezyk
dlugi waski pedzelek, moglby byc szerszy ale to bajka, rzadka konsystencja, wystarcza dwie warstwy zeby pokryc plytke paznokcia, ja stosuje trzy, bardzo szybko schnie, nie robi smug, nie smierdzi, utrzymuje sie pelne 3 dni, potem robia sie male odpryski, uzywam kiedy mam ochote na jasny manicure, lubie bardzo, ja za swoj zestaw dalam 5 funtow

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dochodze do polowy buteleczki

fatalne

Po tej firmie spodziwałam się naprawdę dobrego produkt, a tu niespodzianka :/ paski się odklejają, lakier wpływa pod nie więc muszę za każdym razem użyć zmywacza na patyczku, wartstwa jasna musi zostać nałoona kilka razy żeby jakoś to wyglądało

nie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Well 01

nie polecam

Zestaw mam już od dawna, w odcieniu Sheerly Opal. Bardzo lubię odżywki od SH więc spodziewałam się, że lakiery to paznokci będą równie dobre a tu zonk. O ile lakier do końcówek jeszcze mogę strawić (chociaż malowanie nim nie należy do najłatwiejszych) to ten drugi to kompletna porażka. Zostawia okropne smugi, muszę nakładać ok. 3 warstw na paznokieć żeby jakoś to w miarę wyglądało :/ Lakiery szybko odpryskują i wolno schną. Drogie. Jedynym plusem jest to że nie zasychają szybko w butelce (ja swój zestaw mam już od ponad roku). Ogólnie odradzam, szkoda pieniędzy

Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw

Okropność ! Nie polecam.

Kupiłam, ponieważ używam odzywek Sally Hansen i je uwielbiam, więc spodziewałam się, że ten zestaw mnie nie zawiedzie, ale niestety czegoś tak okropnego jeszcze nigdy nie stosowałam...

Plusy: chyba żadne oprócz tego że w zestawie jest dużo pasków do łatwiejszej aplikacji białego lakieru. Cena nie jest zła, na allegro 13-17 zł + przesyłka.

Minusy:
- beżowy lakier tworzy smugi,
- bardzo dziwna, zbyt rzadka konsystencja
- wolno schnie

Ilość zużytych opakowań: 1 i żadnego więcej !

Nie polecam.

Zestaw kupilam niedawno podczas przecen w Sephorze i chociaz mialam dosc wysokie oczekiwania wobec tej firmy, to kosmetyk mnie kompletnie zawiodl - jak do tej pory uzywalam tylko bezowego lakieru, zeby sprawdzic jak bd dzialal, ale watpie ze bd jeszcze wogole probkwac reszte zestawu ...

- lakier zostawia straaaaszne przeswity, nawet po trzech malowaniach
- po takim pociagnieciu oczywiscie strasznje dlugo schnie, co jest nastepnym wielkim minusem
- jak na taki beznadziejny zestaw cena jest jak dla mnie wygorowana ..

Podsumowujac: NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

jestem na tak

dobra cena, szybko schnie, nie tworzy smug, wygodny szerszy pedzelek (nie znosze waskich i dlugich), dlugo sie trzyma na pazurkach przy intensywnych zajeciach domowych. Bardzo lubie frencha z sally hansen;-))

Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

ok

- aplikuje się trochę ciężko, muszę być precyzyjna, bo kompletnie nie idzie mi walka z paseczkami :D
- lakiery ładnie współgrają
- jak dla mnie beż z zestawu jest super- wygląda naturalnie, lekko prześwituje, ale mi to pasuje
- trochę długo schnie
- dość dobrze się trzyma
ogólnie jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

Nearly Nude

Jeden z moich pierwszych zestawów do frencha, obecnie używam tylko lakieru białego, paski dawno wykorzystałam, a beż od nowości był do niczego.
Lakier do końcówek jest całkiem przyzwoity. Nie za gęsty, dość mocno napigmentowany, dobrze się nakłada (cieniutki pędzelek) i szybko schnie. Pojemność ma olbrzymią, więc nie wiem czy uda mi się zużyć, bo biel stosuję tylko do końcówek, nigdy na cały paznokieć.

Lakier beżowy to beznadzieja pod każdym względem. Zostawia koszmarne smugi, długo schnie, szybko odpryskuje, nawet przy 2-óch warstwach widać prześwity. Niezależnie od starań efekt końcowy jest brzydki, półmatowy, nietrwały. Nie nadaje się ani do frencha ani do stosowania solo. Z tego co czytam odcienie różowe wcale nie są lepsze...

Paski od biedy ujdą, ale wymagają cierpliwości i dokładności. Dobrze naklejone i dociśnięte nie odstają od płytki, są odpowiednio wyprofilowane, ale klej mają słaby, zazwyczaj lakier wlewa się pod pasek. Dochodzi zabawa z korektorem.
Raczej nie polecam, bo tylko połowa zestawu nadaje się do użytku i to pod warunkiem, że mamy już jakąś wprawę. Oczywiście są gorsze, chociażby koszmarny secik z Avonu, dlatego dla SH aż 2,5 * :]

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: dalej 1

i tak i nie

Lakiery mają ładne kolory (miałam już 3 różne i wszystkie były ok). Są wydajne, dość szybko wysychają.
Niestety są bardzo mało trwałe (po 2 dniach ścierają się na krawędziach) a biały lakier do końcówek jest wg mnie totalną porażką....ale zamieniłam go na biały pisak z Sally Hansen i jest lepiej.

Nie polecam.

Lakiery są tandetne - jak najtansze z kiosku, schną wolno, strasznie nietrwale, odpryskują bardzo szybko... Na paznokciach powstają nieciekawe smugi. Jakość pędzelków też pozostawia sporo do życzenia.Używam tego produktu od:3 tygodni

Lubię :)

A ja bardzo lubię ten zestawik...no z małym wyjątkiem ;)

+ bardzo ładne kolorki (mam zestaw beige shimmer)
+ lakiery w zasadzie nie gęstnieją w butelce
+ nie robią smug
+ kolor naturalny wygląda właśnie... naturalnie :D
+ dość szybko wysychają

- pędzelek do białego lakieru - nie mam pojęcia kto coś takiego wymyślił :rolleyes: zmieniam sobie ten pędzelek na zwykły
- mógłby nie odpryskiwać tak szybko (2-3 dni to max. u mnie na pazurach, jednak z drugiej strony nie znalazłam takiego który by się dłużej trzymał)

Także polecam :) ja na pewno kupię jeszcze nie raz :)
I zanim kupicie po cenie sklepowej przejrzyjcie allegro i ebay :) w USA te lakiery są znacznie tańsze ;)

Używam tego produktu od: roku?