Avon, Skin So Soft, Dwufazowy olejek do kąpieli

Avon, Skin So Soft, Dwufazowy olejek do kąpieli

Ten dwufazowy olejek do kąpieli łagodnie myje, intensywnie nawilżając skórę jednocześnie. Wystarczy potrząsnąć, by nawilżające olejki wymieszały się z delikatnymi składnikami myjącymi, tworząc cudowny koktail dla spragnionej skóry.
Po kąpieli z jego dodatkiem skóra jest świetnie nawilżona, gładka i promiennie świeża.

Lubie

Mam sucha skore, wiec po kapieli zawsze nakladam balsam, bo nawet nabradziej nawilzajacy plyn da kapieli nie sprawdzi sie na mojej skorze. Ten plyn dostalam w prezencie od konsultantki Avonu, wiec nie kierowalam sie zapewnieniami producenta zanim sporbowalam. Podoba mi sie dwufazowosc, ladny zapach, jednak nie wydaje mi sie byc zbyt wydajny (moze po prostu lubie wiecej piany). Jednak jest to kosmetyk przyjemny w uzyciu i mozliwe, ze znow go sobie sprawie.

Nic szczególnego

Gdyby nie te zapewnienia producenta o wspaniale nawilżonej, gładkiej i promiennej skórze to dałabym temu kosmetykowi 4*. Płyn bardzo przyjemny, ładnie pachnie, delikatnie się pieni, barwi wodę na biało, jest bardzo wydajny. Kąpiel staje się dzięki niemu przyjemna, ale nie nawilża nic a nic, właściwie to ze skórą nic nie robi. Zasługuje na mocne 3*.

ilość zużytych opakowań: 1

Rozany tak lesny nieeeee

Rózany moze być niestety ja w prezencie od firmy Avon dostałam leśny....kostka zapachowa WC lepiej pachnie od tego świnstwa. Po drugie jest okropnie tlusty i wychodzac z wanny jestem lepka jak rzep na muchy..brrrr
Nie wchłania się w ogóle w skórę i to mnie denerwuje...duzo lepszy jest kremowy olejek Nivea:)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

super

bardzo dobry kosmetyk, zawarta w nim oliwka swietnie nawilza, no i ten piekny zaoach :) polecam do romantycznych kapieli i nei tylko :) do tego jest dosyc wydajny :) tylko nei zapomnijcie wstrzasnac :)