Eva Medica, Maseczka do twarzy łagodząca

Eva Medica, Maseczka do twarzy łagodząca

Maseczka przeznaczona jest do pielęgnacji cery szczególnie wrażliwej, skłonnej do alergii. Zawiera specjalnie dobrany biokompleks substancji łagodzących: ekstrakt z czerwonej koniczyny, olej z pestek winogron, alantoinę i D-Panthenol. Ich działanie wspomaga Preregen - multienzymatyczno - peptydowy preparat roślinny, który zapobiega powstawaniu podrażnień oraz opóźnia proces starzenia się skóry.
- Maseczka łagodzi podrażnienia wywołane niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
- Głęboko nawilża i delikatnie natłuszcza.
- Odświeża i poprawia koloryt cery.
- Sprawia, że skóra staje się gładka, miła w dotyku.
Stosowanie: Nanieść maseczkę na umytą skórę twarzy i szyi omijając okolice oczu i ust. Pozostawić na 15 minut. Nadmiar wmasować, ewentualnie usunąć przemywając twarz letnią wodą lub tonikiem. Maseczka posiada lekką konsystencję, dlatego też łatwo się rozsmarowuje i wchłania w optymalnym czasie. Najlepiej stosować ją na noc, kiedy skóra regeneruje się i jest najbardziej podatna na działanie substancji aktywnych.

bez wyrazu

Maseczka, która nie robi nic. Zaczęłam jej używać regenerując skórę po Easy Peel, ale odstawiłam, bo jej właściwości łagodzące okazały się bardzo mierne. Później usiłowałam zużyć do normalnej pielęgnacji -ani specjalnie nie nawilża, ani nie poprawia wyglądu cery pod innym względem. Poza tym za rzadka. Nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1/3, może 1/2; resztę wyrzuciłam bo minął termin gwarancji

2005.02
Nie wiem jak to się stało :) ale zaćmiło mnie i kupiłam jeszcze jedną tubkę :) promocja jakaś była czy sprzedaż wiązana ;-)
Stwierdzam że poprawili konsystencję - juz nie spływa z twarzy, bardzo dobrze nawilża i uspokaja skórę ... pod warunkiem, że ktoś wytrzyma to poszczypywanie po nałożeniu - ja nie mam wrażliwej skóry więc aż boję się pomyśleć co powiedzą alergiczki i wrażliwczynie, dla których ta maseczka została stworzona .. ale twardzielki moga nawet być zadowolone :D

Nie dla mnie

Niestety nie mogę dać temu kosmetykowi więcej niz jedną gwiazdkę. Na opakowaniu jest napisane " Łagodząca" a twarz po niej piecze i szczypie, na dokładkę po zmyciu jest zaczerwieniona. Efektów pozytywnych brak.

Nie jest najgorsza...

ale do ideału trochę jej brakuje jednak (mówię z bólem serca bo Eva Medica to moja ulubiona seria). Lubię tę serię, długo polowałam na tę maseczkę - podoba mi się jej skład - zdobycie jej graniczy z cudem. Maseczka zaskoczyła mnie nieco swą konsystencją - nie jest absolutnie maziowata, ale raczej dość specyficzna, podobnie jak krem z tej serii jest dość lekka, nałożona na twarz szybko się wchłania, a pozostałości lekko zastygają (to chyba ten kaolin w składzie). Myślę, że może się spodobać tym co mają tłustą cerą - jedyna moja maseczka, która w ogóle się nie świeci na twarzy (mam skóre mieszaną). Jest zupełnie nietłusta, nie kremowa tylko bardziej taka płynna. Dla mnie ma jedną zasadniczą wadę - mogę ją nałożyć tylko na zdrowy, nieuszkodzony naskórek, zastosowana na podrażnioną skórą bardzo mocno szczypie (kupiłam w tym czasie jeszcze maseczkę Daxa co cery wrażliwej i mam porównanie, tamta mnie nigdy nie szczypie). Za to odejmuję gwiazdki, wszak w zamyśle jest do skóry wrażliwej. Za to nałożona na zdrową skórą daje świetne rezultaty - lekko nawilża, ale przede wszystkim świetnie poprawia mi koloryt skóry - cera jest jasna i promienna. Raczej nie jest wydajna. Porów nie zatyka. Mimo wszystko ją lubię :)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Hahaha!

Maseczka do twarzy łagodząca, i to jeszcze do cery szczególnie wrażliwej i alergicznej, dobre sobie. Piecze jak szatan! Nie odpowiada mi także jej konsystencja, jest za gęsta, taka maziowata, cała buzia się po niej błyszczy. Jakiś tam efektów nawilżania też nie zauważyłam. Generalnie - pomyłka.

Ilość zużytych opakowań: 1.