Laneige, Snow, BB Cream SPF 41 PA ++ (Krem BB z filtrem ochronnym)

Laneige, Snow, BB Cream SPF 41 PA ++ (Krem BB z filtrem ochronnym)

Snow BB Cream `Królowa Śniegu` z filtrem ochroonym SPF 41 PA++.
Zaawansowany, wszechstronny krem zawiera Liquid Crystal Essence, która działa jako uszczelnienie wilgoci. Wzbogacony o Snow Crystal Powder dla efektu rozpraszania światła.
Oferuje naturalne podniesienie konturu twarzy. Ukrywa niedoskonałości i przebarwienia skóry.
Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych z SPF41/PA++.
Przedłuża trwałość makijażu. Pozostawia cerę nieskazitelnie gładką i zdrowo wyglądającą.
Występuje w dwóch odcieniach
- 1 - bardzo jasny - rozświetlające wykończenie,
- 2 - jasny - średni - wykończenie naturalne.

rozświetlające, ochronne, nawilżające, ujednolicające
w tubce
Filtry
SPF >30

Bardzo porządny BB

Za oknem wiosna w pełni więc musimy uruchomić wyobraźnię :-)
Przypominacie sobie pierszy szron na liściach, gałęziach, drzewach? Szron skrzący, połyskujący, mroźny, zimny.
Taki właśnie jest ten BB i z tym mi sie kojarzy. Z zimowymi przymrozkami, mrozem, szromem. Twarz wygląda jak oszroniona, szkląca, zimna. Czy to piękny efekt? O tak. Czy piękny dla mnie? Nie do końca...
Ten BB będzie odkryciem dla cer w odcieniu zimnym (już widzę piękną dziewczynę z porcelanową cerą i czarnymi włosami - Panią Zimę czy Królową Śniegu jak kto woli) gdyż podkreśli baldośc cery oprószając ją zimnym pobłyskiem.
Przy moim ciepłym odcieniu efekt nie do końca jest zadowalający. To niezadowoloenie nie wpłynie na ocenę produktu bo to nie jego wina. Informuję tylko zainteresowane kupnem osoby, że jeżeli macie ciepły odcień cery to chyba nie jest produkt dla was. Moja cera wygląda w nim trochę za blado, jakby lekko niezdrowo. Ale nie aż tak bym rzuciła go w kąt.

Do rzeczy:
KOLOR-ODCIEŃ
posiadam odcień nr 2. Kolor oceniam jako zimny. Wyciśnięty na dłoń wygląda neutralnie wręcz beżowo ale na twarzy "szroni" ją w moim odczyciu na zimno.

KRYCIE - WIDOCZNOŚĆ NA TWARZY
i tu staje się cud - choćbyś bardzo sie starała nie otrzymasz efektu maski, nałożony w majłej ilości rozświetli, doda blasku a nałożony w ilości większej UWAGA nawet zalecanej w przypadku filtrów prawie małej łyżeczki na twarz nieźle pokryje oczywiście rozświetli ale UWAGA nadal nie mamy maski i to jest ten cud. Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam żeby produkt nałożony w takiej ilości (oczywiście partiami) nadal dawał naturalny efekt. Także tutaj 10 w skali 10

ROZŚWIETLENIE
jest, i to spore co przycerach z widocznymi porami (niestey jak moja :-( zawsze jest mankamentem gdyż te pory nam podkreśli. Ja ten efekt zabijam używając matującego pudru w miejscu porozszerzanych porów. Szkoda mi wówczas tego efektu oszronienia.....ale coś za coś

EFEKTY PIELĘGNACYJNE
rewelacyjnie nawilża. Nakładam go czasem tylko na serum Phloretin CF, Ferulic lub Medik8 Blue AOX (tych trzech używam zamiennie) i starcza , nie musze stosować kremu nawilżającego co przy porannym pośpiechu jest błogosławieństwem. Cera po zmyciu BB wygląda ślicznie i to jest super. Jest nawilżona , taka zadowolona :-)
Ogromny plus za wysoki filtr UVA.

Ogólna ocena i wrażenia:
Dla mnie nie jest to produkt na wielkie wyjścia bo nie do końca jest dobrany do mojej cery ale produkt sam w sobie jest świetny i w używaniu na codzień do pracy bardzo praktyczny i miły. Ogromnym plusem jest dla mnie to jak nawilża i że posiada spory filtr. Nie da też nigdy efektu maski. To sporo zalet.

Dla pań w typie urody zima i cerą bez widocznych porów będzie strzałem w 10

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni