Color, Splash Liquid Blush (Płynny róż)

Color, Splash Liquid Blush (Płynny róż)

Lekki i przejrzysty róż do policzków o płynnej konsystencji, która zapewnia wygodną i łatwą aplikacje
- Róż pięknie wtapia się w skórę zostawiając na niej jedynie lekką poświatę koloru, co przydaje twarzy wyrazistości i uroku.
Dostępny w dwóch odcieniach.

Cena: 14,90 zł / 10 ml

Wspominam z sentymentem

Miałam odcień "lilac" dawno, dawno temu...
Powiem tak: byłam wtedy młoda i niedoświadczona kosmetykowo :) ale pamiętam że byłam z niego zadowolona, zużyłam całe opakowanie i chciałam zamówić następny ale go wycofali... Nakładałam go na podkład wykończony pudrem i otrzymywałam na mojej bladej twarzy delikatny, dziewczęcy rumieniec.

Nie jestem wielbicielką avonu ale akurat ten kosmetyk przypadł mi do gustu. Nie wiem dlaczego takie kiepskie oceny... Wspominam go z sentymentem.

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

okropieństwo!

Miałam ten róż dawno temu jak tylko pojawił się w katalogu, kupiłam kolor bardziej różowy

Minusy
-niewygodnie się go wylewa z buteleczki, przez co dozuje się go za dużo
-nie idzie go ładnie rozprowadzić
-robi na twarzy plamy

Plusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od:parę lat temu
Ilość zużytych opakowań:parę razy użyłam i oddalam koleżance

Tragedia...

To najgorszy róż jaki miałam. Po pierwsze nałożony na policzki w ogóle nie daje efektu, nie widać jego koloru. Po drugie rozmazuje puder lub podkład i tworzą się smugi. Po trzecie z tubki niejednokrotnie wypływa zgyt duża jego ilość. Zdecydowanie jest za rzadki. Zapach chemiczny. Podsumowując, kosmetyk nie jest wart złotówki, to nie róż tylko płynne paskudztwo nie nadające się do makijażu.

Używam tego produktu od:używałam dwa lata temu

Avon Mark - relacja

Ehh

Popieram. Jestem konsultantką Avon i Oriflame. Z Avonu nic nie kupuję bo firma jest do niczego :( No tusze do rzęs mają niczego sobie. Reszta to bubel :/ Ten róż także ;]

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bleeee

Mam nadzieje że nie urażę swoja opinia nikogo - ani klientek ani konsultantek Avonu ale.. dla mnie jest to najgorsza firma produkująca kosmetyki..
Raz tylko trafiłam na kosmetyk który był w miarę dobry - jakiś balsam do ciała, reszta to straszne badziewie
Być może zagorzale fanki Avonu powinny popróbować kosmetyków innych firm - wtedy zauważyłyby różnicę..

dość często jestem obdarowywana tymi kosmetykami (niestety) które i tak potem komuś oddaje - tak samo było z tym czymś co producent nazwał płynnym różem..
trochę mnie to śmieszy ale ten kto to wymyślił chyba pojęcia nie ma co to jest róż..
nie bardzo wiem jak mam ten produkt podsumować bo nie nadaje sie do niczego.. a do nakładania na twarz w szczególności..
Wylądował w koszu na śmieci.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: zero

nie jest aż tak źle

Będę troszke bronić tego produktu.

Uzywałam go w zimie, przy bladej cerze i wtedy jest widoczny. Faktycznie nie da się go wsmarować jak kremu bo miesza się wtedy z podkładem i efekty są, takie jak opisano poprzednio - plamy, itp. Natomiast polecam wklepywanie opuszkami palców niewielkich ilosci i tylko na kościach policzkowych. Daje to naturalny efekt.

Ddatkowym plusem jest niska cena oraz podreczne opakowanie.

Używam tego produktu od: uzywałam kiedyś

beznadzieja

Pieniądze wyrzucone w błoto, całe szczęście, że niewielkie te pieniądze ;) Nie mam pojęcia, dlaczego coś takiego w ogóle wypuszczono. Po pierwsze, owego różu nawet nie widać! Obojętnie ile by się go wylało na policzki. Po drugie, nawet jeśli się ktoś uprze i zechce nałożyć kilka warstw, to w połączeniu z podkładem tworzy się na twarzy niezłe błotko... Beznadzieja, tandeta i oszukaństwo. Przykre.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:żadnego, wywaliłam od razu

Katastrofa

Ja w ogóle zastanawiam się do czego to ma służyć????? Bo jako róż to się kompletnie nie nadaje. Jak dam za mało to nic nie widać, jak dam za dużo to też nic nie widać a są jakieś takie dziwne plamy.... Jak naładuje się go naprawdę dużo to daje jakąś tam poświatę ale wtedy to można iść do cyrku bo to śmiesznie wygląda. Chyba zacznę używać tego na oczy żeby jak najszybciej wykończyć. Zupełnie nie umiem wydobyć tego czegoś z opakowania... ściskam i dalej nic... kompletny niewypał.

baznadzieja...

niestety muszę się zgodzić z wcześniejszymi opiniami... A szkoda, bo sam pomysł jest bardzo ciekawy i opakowanie mi się podobało...

Ale sam kosmetyk jest jak woda (a może alkohol?;) spróbujcie sobie po nałożeniu podkładu zamoczyć i rozetrzeć policzki... efekt taki sam, a zaoszczędzicie te 10 zł...

stanowczo odradzam.

NIE POLECAM

Wyrzuciłam po 1 użyciu. W ogóle nie da się go nałozyć na podkład bo strasznie go rozmazuje i robi brzydkie plamy. Prawie go nie widać. Nie jest wart nawet 9,90 ( bo za tyle go kupiłam, skuszona makijazem a la Kylie Minoque..:( )

wart swojej ceny

przyznam się, że skusiła mnie jego cena... ale bardzo się rozczarowałam. konsysytencja kosmetyku bardzo fajna, opakowanie niewielkie, jednak zapach bardzo nieprzyjemny, a efekty opłakane. po nałożeniu pierwszej warstwy różu nie było go wogóle widać, po nałożeniu kolejnej też nie, przy 4 warstwie koloru nadal nie było natomiast skóra wyglądała, jakby była tłusta... bardzo niemiłe doświadczenie. ale nie wymagajmy zbyt wiele od tej firmy.

trochę dziwny...

Trzeba nieźle się nakombinować, żeby wyglądał na twarzy jak róż. Nałożony na podkład, a przykryty pudrem sypkim, jest prawie niewidoczny. Z kolei nałożony na puder - rozmazuje go. Teoretycznie róż w płynie nakłada się na podkład i nie matuje już niczym, a na to nie każdy może sobie pozwolić. O rzekomym rozświetleniu dzięki temu kosmetykowi nie ma mowy.