Pharmaceris, A, Puri - Sensilium, Łagodząca pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris, A, Puri - Sensilium, Łagodząca pianka myjąca do twarzy

Pianka Pharmaceris A Puri - Sensilium do codziennego mycia twarzy i oczu dla skóry szczególnie wrażliwej i podatnej na alergię. Preparat odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Zastępuje tradycyjne mydło.
Delikatna i przyjemna w użyciu pianka Pharmaceris A usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. D - pantenol oraz Glucam przywracają odpowiedni poziom nawilżenia eliminując uczucie suchości i nadmiernego napięcia naskórka. Immuno - Prebiotic Formula łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość skóry. Pianka nie zawiera mydła.

Średnia

Pianka jest dosyć wydajna, ładnie się pieni ale jakoś mi nie podeszła. Pozostawia jakby tłustą warstwę co w tym produkcie mi przeszkadza bo chciałabym żeby dokładnie oczyszczał twarz. Przez to że zostaje ta warstwa to nie mam uczucia żeby skóra była czysta. Używam go nieregularnie w pracy żeby tylko zużyć.

Delikatna pianka myjąca

Łagodnie myje twarz, nie podrażnia, nie pozostawia ściągniętej skóry.
Naprawdę fajna pianka, co prawda trzeba użyć jej dwa razy aby zmyć cały makijaż,ale warto.
Jedynym minusem jest mała wydajność, bardzo szybko mi się skończyła niestety.
Lubię ich produkty, są dobrej jakości i przystępne cenowo jak na markę apteczną.

Bardzo łagodna pianka

Skusiłam się jakiś czas temu na tą piankę i jak ogromnie mnie zachwyciła. Pianka jest bardzo ale to bardzo delikatna i łagodna, dokładnie oczyszcza twarz, dobrze się rozprowadza, nie podrażnia jest po prostu rewelacyjnym produktem polecam

Bardzo dobry produkt

Pianka jak nazwa wskazuje, jest przeznaczona przede wszystkim do skór wrażliwych, potrzebujących łagodnego mycia.
Wprawdzie nie mam skóry wrażliwej, bardzo rzadko reaguje alergią, ale ten produkt wyjątkowo przypadł mi do gustu.

Produkt w butelce ma konsystencje toniku, ale już na dłoń z pompki wychodzi nam pianka, która jest ultra delikatna. Bardziej przypomina pianę z mydła niż gęstą piankę do golenia. Jest bezzapachowa.
Na twarzy czuć jeszcze bardziej jak bardzo ten produkt jest delikatny i miękki.
Bardzo dobrze oczyszcza twarz, także z makijażu, chociaż nie ze wszystkimi tuszami do rzęs sobie radzi. Jednak takie sytuacje zdarzyły się rzadko i tylko z tuszami, które faktycznie trudno jest zmyć. Tu mamy produkt łagodny i delikatny więc nie traktuje tego jako minus.

Pianka po umyciu, pozostawia skórę nawilżoną, ukojoną, czystą, bez uczucia ściągnięcia.

Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy 1 doza aby umyć całą. Przy mocniejszym makijażu 2 pompki. To i tak niedużo i produktu wystarcza na bardzo długo.

Opakowanie wygodne, pompka działa bez zarzutu. Aplikuje odpowiednią ilość produktu, w sam raz.
Cena to ok. 30 zł, która przy jakości oraz wydajności produktu moim zdaniem nie jest wcale wygórowana.

bardzo dobry

Stosowałam tej pianki na polecenie pani dermatolog ,kiedy moja skóra potrzebowała produktu delikatnego i leczniczego.Pianka świetnie się sprawdziła nie podrażniała mojej skóry i nie wysuszała,delikatnie łagodziła podrażnienia dzięki temu umycie twarzy nie sprawiało bólu i pieczenia.Pianka w aptece kosztuje o.k 30 zł ale pomimo małej butelki jest naprawdę wydajna jedno dozowanie w zupełności wystarcza .

Przyjemna, delikatna i jak najbardziej łagodząca

Z początku stosowałam podobny żel, jednak z powodu jego braku w aptece sięgnęłam po piankę. Aż żałuje, że nie wcześniej. Żel wbrew pozorom niekiedy szczypał, a pianka to prawdziwe ukojenie. Niezależnie co by się działo z cerą to po umyciu zawsze w jakimś stopniu jest ukojona.

Fajna jest też aplikacja - wystarczy raz nacisnąć i mamy odpowiednią ilość do umycia całej buźki.

pianka do gaszenia podrażnień

Absolutnie niezawodna przy podrażnieniach skóry i reakcjach alergicznych. Świetnie zmywa zanieczyszczenia i makijaż, również z oczu, i pozostawia skórę nawilżoną. Niestety jej wielką wadą jest mała wydajność. Przy regularnym myciu twarzy już po miesiącu zaczniecie rozglądać się za promocjami na następne opakowanie ;)

Stały bywalec w mojej łazience!

Świetny produkt do mycia twarzy. Używam od kilku lat, rano i wieczorem, i bardzo sobie chwalę. Bardzo dobrze myje buzię. Nie podrażnia skóry, nie uczula, nie powoduje bólu czy pieczenia kiedy np. mamy na niej jakieś podrażnienia, a także w żaden sposób nie zapycha. Nie szczypie w oczy.
W butelce mamy płyn z pompką wypuszczającą piankę więc tę łagodną piankę nakładamy na buzię i myjemy. Jedno psiknięcie wypuszcza odpowiednią ilość produktu. Pianka jest bardzo wydajna przy codziennym stosowaniu. Domywa też ewentualne resztki makijażu. Próbowałam wielu kosmetyków do mycia twarzy, ale tej piance jestem wierna, bo najlepiej się u mnie sprawdza. Cena nie należy do najniższych, ale wydajność to rekompensuje.

Wspaniała

Pianka spisała się na medal! Pięknie oczyszcza twarz, a przy tym jej nie wysusza, nie podrażnia, łagodzi zaczerwienienia. Bardzo fajna w użyciu, lekka konsystencja, bezzapachowa. Jedyny jej minus to mniejsza wydajność, ale to nic, bo za takie działanie i tak ją kupię jeszcze nie raz.

Cudna

Bardzo porządny produkt do oczyszczania, myślę, że jednen z lepszych na rynku. Dokładnie myje buzię, jest przyjemna w użyciu,a producent uczciwy mówiąc ,że pianka ta nada się do cery wrażliwej i alergicznej.
Pianka ma przyjazny skład, dużo kojącego D - Pantenolu, pompka działa sprawnie, a przeźroczysta buteleczka pozwala na śledzenie ile kosmetyku ubyło.
Mały minus za słabą wydajność (mi wystarczy na około półtorej miesiąca,przy stosowaniu dwa razy dziennie) oraz za to ,że odrobinę wysusza.
Poza tym świetna, straciłam już entuzjazm i werwę do szukania czegoś co nie wypali mi oczu, a tu proszę rodzimy Pharmaceris zaproponował takie cudne rozwiązanie. Zużyłam już trzy opakowania, a kolejne czeka na swoją kolej.
Polecam z całęgo serca wszystkim,którym ciężko trafić na coś sensownego, szczególnie borykającym się z nadwrażliwością oczy i ich okolic.

świetny produkty myjący, mój hit!

Piankę kupiłam na promocji i to był strzał w dychę. Teraz wiem, że kupiłabym ją nawet w cenie regularnej. Jest świetna! Nie podrażnia skóry, nie uczula, nie wysusza. Jest delikatna, a przy tym bardzo dobrze oczyszcza buzię. Nie jest droga, za to jest bardzo wydajna. Polecam dla wszystkich wrażliwych cer.

Ideał

Pianki używam już od ponad roku. Nie wyobrażam sobie oczyszczania twarzy bez niej.Jest delikatna a bardzo skuteczna.
Dobrze zmywa nawet mocny makijaż. Nie ściąga,zostawia skórę oczyszczoną i świeżą. Cena to około 30 zł ale jest wydajna i na promocji można ją upolować za 23zł.