Colour by Oriflame, Hydra Comfort Lipstick (Pomadka nawilżająca)

Colour by Oriflame, Hydra Comfort Lipstick (Pomadka nawilżająca)

Jest to bardzo trwała nawilżająca szminka, długo utrzymuje się na ustach i co najważniejsze nie wysusza ich. Maluje się nią bez problemu, nawet nie wymaga konturówki. Po jej użyciu usta stają się miękkie. Duży wybór kolorów. Ja preferuję very berry.

Kiepsciutka

Nie wiem co mnie znow podkusilo. Chyba kolor w katalogu - peach tempest - mial byc ciepla brzoskwinia, a jest chlodnym rozem, w dodatku z perlowym polyskiem, juz samo to stawia go na kiepskiej pozycji, ale dalej nie jest wcale lepiej. Nawilzenie jest bardzo slabe, moim zdaniem ta pomadka nie nawiza, ale wysusza usta. Jest nietrwala, zjada sie po paru minutach, ale przy jej licznych wadach to chyba nawet dobrze. Zapach chemiczny, nieprzyjemny. Opakowanie tandetne, plastikowe.Podobne szmniki mozna kupic w drogeriach za 5zl. Nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

Bez rewelacji

Nie urzekła mnie ta pomadka.
Po pierwsze zapach: jest okrutny - chemiczny i męczący, po prostu śmierdzi. A dla mnie zapach w pomadce stanowi podstawę.
Po drugie: nie trzyma się długo i mam wrażenie, że nie pokrywa ust jednolitym filmem - tylko robi cienie :(
Opakowanie średnie - szybko starł się pasek z napisem firmy.
Jedyne co mi się w niej bardzo podobało to odcień Sweet Lilac - delikatny, wpadają cy w jasny fiolet( lawendowy - jeżeli istnieje taki kolor;) ).

Używam tego produktu od dawna.
Ilość zużytych opakowań: 1.

taka sobie tam

Używałam powyższej ze 2-3 lata temu i nie pamiętam żebym miała w jej przypadku kłopoty z przesuszaniem ust,a te rzeczy zwykle zapamiętuję coby błędu kupna nie powtórzyć ;-) Taka sobie zwykła szmineczka, dość miękką konsystencję miała i wydajna nie była,ale za to miała śliczny,intensywny kolorek.Bajkowo wyglądała na ustach.Nie mam do niej większych zastrzeżeń.
Nie kupię ponownie,bo wolę dolożyć i nabyć coś naprawdę porządnego.

Używam tego produktu od:2-3 lata temu

depilacja brwi

Nie zachwyca

Kupiłam ze względu na kolor. Owszem, ładny, ale tylko jak się nałożyło odrobinę pomadki i rozprowadziło palcem. W większych ilościach tandetnie perłowo błyszczał na ustach. Trwała, ale wysusza potwornie usta (po aplikacji czułam jakby mi się usta kurczyły i ściągały), więc jej się szybko pozbyłam z kosmetyczki. Za tą cenę są inne - zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od: kupiłam prawie rok temu
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Wysusza!

Kupiłam ją za 4,90 w promocji dla konsultantek wraz z mleczkiem do ciała i biżuterią, dlatego nie uważam jej za stratę pieniędzy. Trafił mi się kolor berry satin, piękna czerwień przechodząca w bordo, delikatnie perłowa. Niestety szminka fatalnie wysusza usta. Kolor, choc głęboki, nakłada się bardzo nierównomiernie, zbiera się w załamaniach, zjada się nierówno. Niestety jest ona kiepska, a szkoda, bo kolor jest piękny. Na szczęście nowe serie szminek są DUŻO lepsze od tych poprzednich.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Wysusza niewiarygodnie!:(

Nie jestem przekonana do tej firmy, mimo całego pięknego jej marketingu- zdjęć w katalogu, strony internetowej, konsultantek- cudnie wygladających dzięki "swoim" kosmetykom;) I znowu się dałam na to naciąć.
Kupiłam szminke ze względu na kolor (caramel), idealnie pasował mi do cienia z Aplausu:) Kolor prześliczny i ciepły. Maluje się nią doskonale, wspaniale się rozciera, równo i konkretnie. Wydajna, nie trzeba jej dużo nakładać, aby kolor się pojawił. No i niezwykle trwała!!! Pije, oblizuje usta, mówię- kolor się nie ściera. Po jakichś 2- 3 godzinach (przynajmniej u mnie)znika, dość równomiernie, tylko że to co zostawia na ustach to kpina jakaś:( Wargi suche na wiór:( Gdzie to nawilżanie?????? Jak tak można?????? Zawsze jak się nią pomaluje, później dwa dni lecze usta ze spierzchnięcia:( Masakra, dla mnie taki "toksyczny"kosmetyk jest nie do przyjęcia:(
Musze jak najszybciej znaleźć taki kolor z jakiejś innej firmy:D

sentyment

Kupowalam te szminki glownie dla jednego koloru - Natural Shimmer, ktory byl po prostu idealny dla mnie (a nie moge nigdzie znalesc szminek o podobnym odcieniu) :( Czasem tez skusilam sie na inne kolory (zwlaszcza z limitownych edycji).
O jakims super nawilzaniu nie ma mowy w przypadku tych szminek, ale nie sa one takie zle. Dosc dlugo trzymaja sie na ustach, nie scieraja sie szybko. Cena tez przystepna.
Jezeli moj odcien pojawi sie jeszcze na wyprzedazach, to na pewno zakupie go ponownie.

OHYDA

Straszny potworek Oriflamu.
Paskuctwo i obrzydlistwo-wysusza niemiłosiernie,pachnie nieprzyjemnie,az boje się polizać usta,straszna chemia.Jedyna gwiazdka za naprawdę wystrzałowe kolorki i 1 za nawet niezłą trwałość.Pocieszający jest tez fakt,że po nałożeniu błyszczyka efekt kolorystyczny jest cudowny.Ale o zapaszek Oriflame mógłby się postarać.

taka sobie

Nie przepadam za szminkami a ta mnie do nich jeszcze bardziej zniechęciła.Pachnie bardzo sztucznie i ma taki sam smak.Rozprowadza się nieźle ale trzyma bardzo krótko.Daje uczucie ciężkości na ustach,wysusza je.Opakowanie nieco liche i całość niewarta swojej ceny.

porządna

Wbrew nazwie ta szminka wcale nie nawilża ust, a nie mam wygórowanych wymagań pod tym względem. Powiedziałabym nawet, że lekko je wysusza :-(. Na szczęście jest to jedyna wada szminki. Poza tym dobrze się rozprowadza, ma ładne kolory, delikatny, neutralny zapach i jest w miarę trwała. Kupuję ją od lat i na pewno jeszcze nie raz kupię.

wrrr

Konsultantka Oriflame namówiła mnie na tą szminke bo w promocji za 10zł miała wiec kupilam "bo tanio" i teraz zaluje .
Po pierwsze kolor wyszedl rozowo-fioletowy(czyli nie wiadomo co "a\'la kosmitka"
po drugie twarda jest i źle sie rozprowadza.
po trzecie wcale a wcale nie nawilza (nie zauwazylam)

chyba ja wyrzuce

TAK :)

używałam Raspberry Sherbet (zgaszony róż) i używam Verry Berry - jedna z moich ulubionych czerwieni... szminka bardzo przyjemnie się rozprowadza, nawilża - a moje usta są naprawdę dosć wymagające - przyjemnie pachnie i ładnie wygląda w kosmetyczce :) pięć gwiazdek to by była lekka przesada, musiałaby pielęgnować jak balsam, ale tego zasadniczo nie wymagam od szminek. porządny produkt. polecam.