Volume+, Szampon do włosów przyklapniętych i `smętnych`

Volume+, Szampon do włosów przyklapniętych i `smętnych`

SUNSILK Volume + przeznaczony jest do włosów pozbawionych objętości. Formuła szamponu zawiera specjalny kompleks 3D, który zwiększa objętość włosów przyklapniętych i smętnych.

Niezły.

Używałam tego szamponu jakieś 10lat temu.
Miałam dobre skojarzenia z marką Sunsilk, bo jedna z ich odżywek uratowała moje włosy po nieudanym rozjaśnianiu.
Ten szampon co prawda cudów nie zdziałał, ale zły nie był, nie obciążał, nie wysuszał, ładnie pachniał.
I faktycznie po wysuszeniu włosów były one puszyste, szkoda tylko, że mniej więcej przez zaledwie godzinę.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Gdzie to 'Volume+"??

Szampon najpierw kupiła moja mama,ale ponieważ nie służył jej,to oddała go mnie.

Jak teraz o tym pomyślę,to wcale jej się nie dziwię...
Po pierwsze: szampon w ogóle nie podnosi włosów,za to sprawia,że niemiłosiernie się elektryzują
Po drugie: wzmaga przetłuszczanie się włosów(a nie mam z tym problemów)
Po trzecie: przesusza skórę głowy.

Jego jedynymi plusami są cena,wydajność,zapach i konsystencja,ale nic poza tym.

Używam tego produktu od:miałam kilka miesięcy temu

spisał się aż za dobrze...

dobrze się pieni, ma ładny zapach, fajna konsystencja i te jakby drobinki brokatu, :)
Przedtem włosy były oklapnięte, a on je wspaniale podniósł. Nie powodował przetłuszczania się. Potem włosy zaczeły się ELEKTRYZOWAĆ!!! Myślałam że to wina odżywki i odstawiłam ją na jakiś czas, ale poprawy nie było. Zmieniłam szczotkę z plastikowej na drewnianą, i nic. Dopiero jak zmieniłam ten szampon na inny to przestały się elektryzować!

Czyli tak: mozna zużyć 1 butelkę, żeby włosy się uniosły, a potem jak najszybciej zmienić szampon!

Używam tego produktu od: 2lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Makijaż MaxFactor

lubię

Bardzo lubię zapach tego kosmetyku. Dobrze się pieni, a włosy pachną szamponem przez jakiś czas. Włosy były
faktycznie bardziej puszyste, świeże. Opakowanie jest praktyczne, wygodne. Raczej wydajny. Nie kosztuje dużo.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

Bardzo dobry!

Moim zdaniem jeden z lepszych zwiększających objętość. Owszem nie ma się co spodziewać cudów. Od umycia głowy szamponem włosów nie przybędzie, ale są po nim lekkie, na pewno nie przyklapnięte i z pewnością bardziej odstają od skry głowy jeśli tak to mogę określić. Nie wiem czy podobny efekt jest przy długich włosach, ale przy krótkich i lekkich na pewno ! Do tego ładnie pachnie, pielęgnuje, nie powoduje łupieżu. Polecam również odżywkę do spłukiwania z tej linii.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: sporo, co najmniej 10

sredniak

nie wiem, czy ktos sie spodziewal, ze uzyska objetosc peruki violetty villas. jesli tak to sorry:)
ja sie nie spodziewalam.
szampon jest zwykly jak wiekszosc szamponow: myje i wymaga odzywki. uzywam go w zestawieniu z odzywka i mleczkiem z tej serii i razem sprawdzaja sie powiedzmy na 3,5:)
takie nieszkodliwe sredniaki.
ale tanie-szampon i odzywke w zestawie z calkiem niezla szczotka do wlosow kupilam ostatnio za niecale 12 zlotych.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

i gdzie ten efekt??

O efekcie bardziej puszystych i bujniejszych wlosow mozna zapomniec. Jest to najzwyklejszy szampon, ktory w dodatku jest bardzo malo wydajny i w moim przypadku zwiekszyl przetluszczanie wlosow:(
Szkoda kasy!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

O jedna gwiazdkę za dużo..

Niestety, jest to kolejny produkt Sunsilk "zwiększający objętość", którego wypróbowania żałuję... Nie daje absolutnie ŻADNEGO efektu zwiększonej objętości. A już najbardziej odradzam tens zampon osobom, które tak jak ja, oprócz włosów cienkich mają jeszcze przetłuszczające się... Jedyną zaletą tego produktu jest ładny zapach, ale to niestety za mało.

Nie wierzę już w tanie "supermarketowe" szampony itp. zwiększające objętość, ponieważ jest to zwykły pic na wodę. A na produktach Sunsilku rozczarowałam się szczególnie. NIGDY WIĘCEJ!

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i o 1 za dużo..

żart...

Napis na etykiecie Volume+ to niezły joke:/ naszczęście nie kupiłam ja ale moja siostra, sobie go troche potestowałam... moja ocena: zupełnie zwyczajny, nie dający ŻADNEGO efektu szampon, po prostu MYJE włosy i tyle:|a dwie ** za to nie szkodzi, jest neutralny jak mydło:), a pozatym tani!!^ ^

jaki tam volume...

Mam włosy sięgające brody, które są zawsze strasznie przyklapnięte, więc postanowiłam tchnąć w nie trochę życia ;-) i padło na ten szampon.Pudło!!! Jest to zwykły szampon do włosów.Rzadka konsystencja, przyjemny zapach, dobrze się pieni i jest wydajny (wystarczy naprawdę niewielka ilość by się spienił).Efekt "uniesienia" włosów zerowy.Choć muszę przyznać, że jak suszyłam włosy z głową w dół, to były odrobinkę bardziej puszyste, ale co z tego skoro efekt taki utrzymywał się niecałą godzinę :-( Może należałoby go stosować razem z odżywką i kremem?No cóż, będę się musiała troche z nim pomęczyć, bo zachęcona promocją kupiłam 400ml...
7.05.2006: * w dół, bo tak mi małpiszon przesuszył skórę głowy, że już nawet podczas mycia czuję, że mam skórę wysuszoną na wiór! :( A po wyschnięciu dochodzi jeszcze swędzenie. Jak wczoraj umyłam nim włosy po farbowaniu odrostów, to myślałam, że rąk od głowy nie oderwę, tak się musiałam drapać !!! :( I niepomoże mu nawet fakt, że włosy błyszczą mi po nim jak szalone! Już nigdy więcej ŻADNYCH Sunsilków!!!

Warto wyprobowac :)

Nie ma wiekszej objetosci :( ale przy tak dlugich i gestych wlosach jak moje, to sie nic nie spodziewalam :) ogolem lubie go za trzy rzeczy: fajnie sie pieni, fajnie pachnie i wlosy sie po nim nie przetluszczaja tak szybko :) to zaleta szamponow z serii volume + (prawie wszystkich firm :) ) Ogolem warto wyprobowac :)

badziewie

do kitu i tyle.po krótkim stosowaniu stan włosów sie polepsza są nawet z deka puszyste,ale na dłuższą mete się nie nadaje bo włosy wkrótce staja sie matowe i przetłuszczają po kilku godzinach od umycia.