Volume+, Lekka odżywka do włosów zwiększająca objętość

Volume+, Lekka odżywka do włosów zwiększająca objętość

Lekka odżywka do włosów, którym brak objętości. Pomaga zwiększyć ich puszystość oraz delikatnie je pielęgnuje. Nakłada się ją na wilgotne włosy (po umyciu szamponem) a następnie spłukuje. Nie obciąża włosów!

benadziejna

Włosy po niej miałam obciążone i zawsze jakby tłuste, daleko im było do większej objętości. Dodatkowo zepsuła się przed terminem i zaczęła paskudnie pachnąć. Polecam jedynie osobom z włosami suchymi bez skłonności do przetłuszczania, może na takie włosy się nada. Bo na moje, które szybko się przetłuszczają ona była po prostu koszmarna.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetna odżywka!

Rewelacyjna odżywka, która najlepiej działa, jeśli się ja stosuje po myciu szamponem z tej samej linii. Włosów na głowie nie przybędzie, ale efekt push up jest :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok 7

nawet ja lubie

w polaczeniu z szmponem i mleczkiem z tej serii sprawia, ze wlosy maja ciut wieksza objetosc, ale efekt jest dosc niewielki. po prostu srednia odzywka. ani nie szkodzi ani nie zachwyca. nawet ja lubie:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

depilacja czego nie wolno

objętośc?

krem z tej serii był o wiele lepszy. niestety odżywkanie zdała egzaminu. nie nadaje objętośc,włosy jedyne leciutko stają się puszyste i tyle. nie wyglądają na zadbane, nie mają ładnego połysku, a w dodatku szyciej się przetłuszczają. zawiodłam się. plusem jest ładny zapach, ekonowiczne opakowanie, i fakt, że włosy lepiej się rozczesują...raczej nie, dziekuję

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5 op.

Zawiodłam się...

Zawiodłam się! :( Inne kosmetyki z Sunsilka były znacznie lepsze! Ten nie zdał egzaminu. Jedyne plusy tej "odżywki" to ładny, subtelny zapach, estetyczne, śliczne opakowanie i nawilżenie włosów. Ale gdyby chodziło mi o to to bym kupiła odżywkę nawilżającą. Na tym się kończą plusy...Minusy to: oklapnięte i smętne włosy. Miały być puszyste! A ja nie widzę żadnego Volume+!!! :( Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Sunsilkach, ale to był wyjątek. Jestem ryzykantką, więc napewno kupię mleczko Volume+ lub szampon z linii zwiększającej objętość! Poczekam aż tylko pojawi się w MiniMalu ;)

cóż mogło byc lepiej

A więc ta odżywka ma bardzo ladny zapaszek i delikatnie się wmasowuje we włoski, jego podstawowa wada jest to ze nie spełnia wymagan jakie producent mu narzuca, włoski jak byly przyklapniete tak pozostaja, i dalej sa smetne, za to zaleta odzywki jest to że włoski sa ładnie nawilzone, jednak nie polecam odzywki ziewczynom o włoskach rownie "smętnych" jak moje

słaba

Kupują ją niby wiedziałam, że kosmetyk za 5zł nie zdziałą cudów ale mimo wszystko liczyłam że będzie lepsza. MAm farbnowane włosy na blon, przez co trudno jes rozczesać po mysiu a ta odżywka wogóle sobie z tym nie poradziła. w dodatku, co może zabrzmieć kuriozalnie, obciążała mi włosy i były przyklapnie i matowe. Ładnie apchnie - jedyny plus.

Fajna

Odżywka ma dość lekką konsystencję, bardzo przyjemnie pachnie. Po jej użyciu włosy bardzo dobrze się rozczesują, nie plączą się. Po wysuszeniu faktycznie jest ich jakby więcej, fryzurka jest puszysta . Mnie się podoba.