Essence, XXXL Longlasting Lipgloss Matt Effect (Matowy błyszczyk do ust)

Essence, XXXL Longlasting Lipgloss Matt Effect (Matowy błyszczyk do ust)

Aksamitne i trwałe błyszczyki do ust. Lekka, zbliżona do musu formuła wytrzyma na ustach przez wiele godzin, równocześnie ich nie wysuszając. Bardzo łatwe do nałożenia dzięki płaskiemu aplikatorowi.

niestety

posiadam 2 sztuki: 07 silky red oraz 17 hot brownie
opakowania: trwałe, mocne, plastikowe z aplikatorem
zapach: słodki, trochę jak budyń z modeliną
konsystencja: kremowa, nie zastygająca
trwałość: straszna, nie trzyma się wcale. byle dotknięcie- nie ma pomadki

Ogólnie: kolory piękne, pigmentacja fajna, komfortowe w noszeniu. Wszystko pod warunkiem, ze sie nie oczekuje choć minimalnej trwałości

Bubel

Jak dla mnie produkt jest bublem . Nałożony na usta podkreśla wszystkie suche skórki i bardzo szybko się zmywa .Cięzko go równomiernie nałożyć .Efekt matu jest lecz lekko satynowy jak dla mnie .Zapach jest chemiczny . Na plus zasługuje aplikator oraz opakowanie .

Na 4

Pomadka bardzo przyjemna w noszeniu, ale długo się wcale nie utrzymuje.
W żadnym razie nie jest to wykończenie matowe, co najwyżej aksamitne.
Ma bardzo ładny zapach i całkiem niezły smak.
Jak dla mnie aplikator jest odpowiednich rozmiarów.
Za taką cenę i dostępność to typowa 4

Botoksu zastosowania

Ideał

+matowy
+bardzo ładne kolory (mam teraz 17)
+dosyć trwały ale co ważniejsze ładnie się ściera tzn po paru godzinach czy jedzeniu nadal wygląda dobrze mimo że kolor jest mniej intensywny
+cena

-kiepski aplikator, ale trzeba po prostu otrzeć nadmiar i ewentualnie wspomóc się pędzelkiem
-dostępność - widzę je tylko w naturze

Tragiczny

Zachęcona opiniami innych i tym, że produkt jest matowy, zakupiłam go na promocji w Naturze. Niestety nie pamiętam, które to były dokładnie odcienie, ale kupiłam dwa kolory. Zapach przyjemny, a pomadka słodka! Kolory ładne. Na tym kończą się plusy. Dla mnie aplikator za miękki, niewygodnie się nim maluje. To co robi się na moich ustach po aplikacji jest jednak najgorsze. Zbiera się w kącikach co rzuca się bardzo w oczy, nie zastyga, lecz tworzy papkę na ustach. Wygląda to tak nieestetycznie, że nie dało rady malować się i gdzieś wyjść. Odradzam zakup, straszny bubel. Mimo maksymalnie wypielęgnowanych ust, pomadka się nie sprawdziła.

Średni

Polecaly go dziewczyny na jakimś forum, a że lubię wszelkie matowe produkty do ust to zapragnelam go mieć ;)
Plusy:
+ładne i trwałe opakowanie
+niska cena
+ładny kolor (posiadam 06 soft nude)
+ładny zapach i słodki posmak
+nie wysusza ust, co robi praktycznie każda inna matowa pomadka na moich ustach

Minusy:
-trwałość: produkt w ekspresowym tempie znika z ust, cały czas trzeba go poprawiać czego nie lubię
-słaba pigmentacja: czasem wygląda tak, jakbym nic nie miała na ustach a więc nadaje się bardziej na dzień, niż na wieczorne wyjścia
-dostepnosc: przez bardzo długi czas szukałam tego produktu w drogeriach, ale albo nie było go wcale, albo był wykupiony. Dorwalam ostatni kolor.
-mała gama kolorystyczna
-produkt nie jest matowy, ale też nie błyszczy jak błyszczyk. Jest to raczej coś pomiędzy.

Bubel!

Bardzo długo w makijażu stawiałam na oczy. Ostatnio przestawiłam się na usta z efektem matu dlatego bez czytania recenzji wrzuciłam do koszyka w Superpharm matowy błyszczyk od Essence.

Niestety jest to produkt, którego nie da się używać, a szkoda, bo kolor (Velvet Rose) jest naprawdę przepiękny.

+ kolory
+ wygodny aplikator
+ przyjemny smak i zapach

- efekt jaki uzyskujemy na ustach. Chodzi zarówno o to, że ciężko uznać to za mat, nawet taki satynowy. Na moich wargach ten produkt daje delikatny, ale jednak błysk. Ponadto trzeba się nieźle namachać żeby równomiernie pokryć usta - robią się takie ni to smugi, ni to zgrubienia (na jednym fragmencie ust produktu nie ma w ogóle, tuż obok jest natomiast gruba warstwa).
- jeżeli już cudownie uda się nałożyć wszystko względnie równomiernie i stwierdzić w myślach "a cóż, może i nie mat, ale kolor przepiękny i ładnie w nim wyglądam" czar pryska po jakichś dosłownie dwóch minutach. W miejscu gdzie nasze wargi się łączą produkt dosłownie spływa i kiedy coś mówimy widać wielką, wyraźną granicę pomiędzy tym gdzie jesteśmy umalowane a gdzie wszystko już dawno szlag trafił. Po 10 minutach jest jeszcze gorzej - wyglądamy jak 3latki które dorwały się do kosmetyków mamy i nie miały zielonego pojęcia jak się tym umalować.
- tym samym za ogromny minus można uznać trwałość a raczej jej całkowity brak....
- nawet przy bardzo oszczędnym i dokładnym nakładaniu masa produktu osadzi się na zębach. Nie zdarza mi się to z absolutnie żadnym produktem do ust.
- tu się trochę poczepiam, ale nazewnictwo też mi jakoś nie gra - ki diabeł wypuszczać matowy BŁYSZCZYK do ust? ;)

Szczerze powiedziawszy już naprawdę, naprawdę, naprawdę dawno nie kupiłam takiego bubla. Tym pseudomatowym błyszczykiem nie da się umalować, bo po wyjściu na ulicę wzbudzanie grozy u przechodniów jest gwarantowane ;) Dobrze, że cena to tylko 10zł, ale za dwa czy trzy złote więcej można kupić świetne matowe produkty do ust od Golden Rose.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Idealny

Nie spodziewałam się ze to taki super produkt.
Plusy
- kolory wkonCu znalazłam idealny odcień czerwieni
-trwałość kilka godzin 4 spokojnie
- łatwa aplikacja
-nie susza ust
- ładne opakowanie
-cena
Minusy
Brak
Mam już dwa wybieram się po trzeci

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Troszkę

Diabeł idealnyy

Nie przepadam za błyszczykami, głównie dlatego że, hm... błyszczą. No i podkusiło mnie, za kilka złotych.

+W końcu znalazłam mój ideał nude. I niech mnie cholera strzeli bo nr/nazwa koloru starła sie z nakleiki, co włąśnie ku mojej rozpaczy odkryłam.
+ MATOWY Błuszczyk!!!? Czy to nie absurd:-)
+ Trwałośc jak na błuszczyk jes u mnie niespotykana.
+ Bardzo przyjemne aksamitne wykończenie.
+ Nie wysusza, cały czas czuć przyjemną wilgoć na ustach.

IDEAŁ.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, może ze trzy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Mieszane uczucia

Plusy:

+Ładny kolor (Beż)
+Fajny aplikator
+Słodki smak
+Trwały

Minusy:

-Trzeba się namęczyć, żeby uzyskać ładny efekt
-Ma nierówną konsystencję
-Jest oleisty
-Nieprzyjemny na ustach

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Bardzo bardzo fajny!

Kosztuje niewiele a wygląda pięknie na ustach, taki delikatny mat :) nosi się go bardzo komfortowo i jak na produkt, który nie zasycha na ustach jest dość trwały.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

polecam

Zachwyciłam się tym błyszczykiem od pierwszego użycia <3
Pierwsze wrażenie WOW!
-matowy efekt
-cudowny kolor (posiadam 05 velvet rose)
-piękny zapach
- iii... ta boska konsystencja: delikatna i lekka jak masełko
-nie skleja ust

Zakochałam się.

Jedyny minus to to, że szybko schodzi ale to nie problem ponieważ mam ją zawsze przy sobie :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: troszkę